Şimdi Ara

x1600 ekran karti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81271&productid=bd46730

beyler bunu sıparıs etmeyı dusuorum x1600 kullananlar memnunmu yazarlarsa sevınırım bu hafta ıcı son karar verıp almayı dusuonurum sımdıden tesekkur ederım yorumlarınız ıcın

• Bence 256 lığını al çünkü sapphirenin sitesinde 512 agp yok bak kendin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Bence 256 lığını al çünkü sapphirenin sitesinde 512 agp yok bak kendin
    1 hafta kadar kullanmaya çalıştım PCI-E 256 MB modelini. Ancak oyunlarda sürekli kilitlenme sorunu ile karşılaştım. Ayrıca windows açılışında ekranda titremeler oluyordu. Kartı 6600GT ile değiştirince problemim kalmadı. Buraya da X1600Pro oyunlarda donma sorunu diye bir başlık açmıştım. Ayrıca sapphire' in kendi sayfasındaki forumları da inceleyebilirsin.

Sonuç olarak ben tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freelander00

1 hafta kadar kullanmaya çalıştım PCI-E 256 MB modelini. Ancak oyunlarda sürekli kilitlenme sorunu ile karşılaştım. Ayrıca windows açılışında ekranda titremeler oluyordu. Kartı 6600GT ile değiştirince problemim kalmadı. Buraya da X1600Pro oyunlarda donma sorunu diye bir başlık açmıştım. Ayrıca sapphire' in kendi sayfasındaki forumları da inceleyebilirsin.

Sonuç olarak ben tavsiye etmiyorum.

Alıntıları Göster
    x1600 neden bazem cok problem cıkıyor nedense ama 6600gt alderim

• quote:

Orijinalden alıntı: bozzo

x1600 neden bazem cok problem cıkıyor nedense ama 6600gt alderim

Alıntıları Göster
    tesekkur ederım onerılerınız ıcın saphıranın kendı sıtesını ınceledıkten sonra son kararımı verıcem saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: fears87

tesekkur ederım onerılerınız ıcın saphıranın kendı sıtesını ınceledıkten sonra son kararımı verıcem saolun

Alıntıları Göster
    safirlerde bios sorunu var.bios update yapınca düzelebiliyor bazı sorunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fade to Black

safirlerde bios sorunu var.bios update yapınca düzelebiliyor bazı sorunlar.

Alıntıları Göster
    Ya duselmesse sorunlar :(
  • quote:

Ya duselmesse sorunlar :(

Alıntıları Göster
    Birde hepsıburadadan x1600 alanlar ıs hattının 12 mı 4 mu oldugunu soyleyebılırlermı sıtede 12 yazıor bı yerde 12 deıl 4 oldugunu duydum da
  • quote:

Birde hepsıburadadan x1600 alanlar ıs hattının 12 mı 4 mu oldugunu soyleyebılırlermı sıtede 12 yazıor bı yerde 12 deıl 4 oldugunu duydum da

Alıntıları Göster
    12 dir ben yeni aldım 4x3: 12
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

12 dir ben yeni aldım 4x3: 12

Alıntıları Göster
    tesekkurler saol bıde memnunmusun yazarsan sevınırım
  • quote:

tesekkurler saol bıde memnunmusun yazarsan sevınırım

Alıntıları Göster
    Via anakartın varsa bence alma.Sorun çıkabilir.Ama anakart via değilse alabilirsin.
    Kartta sorun yok.Anakartların bazılarında sorun var.

6600GT onun bir alt modelidir.Aldığına değmez.Internet kafelerde bol miktarda var artık 6600GT den.Gidip inceleyebilirsin.

Amd64 3500+ işlemcili 1gb ramli ve 6600GT li bir internet kafede GTA San Andreas oynadım ve hiç beğenmedim.Antialiasing yapınca kart çok yavaşlıyor.Hem de 1024x768 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: SavageWarrior

Via anakartın varsa bence alma.Sorun çıkabilir.Ama anakart via değilse alabilirsin.
    Kartta sorun yok.Anakartların bazılarında sorun var.

6600GT onun bir alt modelidir.Aldığına değmez.Internet kafelerde bol miktarda var artık 6600GT den.Gidip inceleyebilirsin.

Amd64 3500+ işlemcili 1gb ramli ve 6600GT li bir internet kafede GTA San Andreas oynadım ve hiç beğenmedim.Antialiasing yapınca kart çok yavaşlıyor.Hem de 1024x768 de.

Alıntıları Göster
    6600 bana cok ıtıcı gelıor zaten cafelerdede ınceledım ıı deıl anakartım gigabyte GA-8IPE1000 serisi ekran kartım kesmıor artık bu yuzden yenı alıcam x1600 dusunuorum cokta param yok en uygunu bu geldı sızınde goruslerınızı alayım dedım bu paraya ıımı dıe 200 dolar az para deıl bosa gıtmesın maksat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fears87 -- 24 Nisan 2006; 20:11:30 >

• quote:

6600 bana cok ıtıcı gelıor zaten cafelerdede ınceledım ıı deıl anakartım gigabyte GA-8IPE1000 serisi ekran kartım kesmıor artık bu yuzden yenı alıcam x1600 dusunuorum cokta param yok en uygunu bu geldı sızınde goruslerınızı alayım dedım bu paraya ıımı dıe 200 dolar az para deıl bosa gıtmesın maksat

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: fears87

Güvenilir bir arkadaştan ikinci el alacağın 6800@GT ya da 6800GT ile daha iyi sonuçlar alırsın kesinlikle.
    x1600pro'nun güzel tarafı az güç çekmesi ve sessiz oluşu. Soğutması çok iyi ayrıca.
    Neticede 6800 ya da 6600 GT alırsan psu'yu da değiştirmen gerekebilirr gerçek 300W değilse

• quote:

Orijinalden alıntı: MaiNStreaM

quote:

Güvenilir bir arkadaştan ikinci el alacağın 6800@GT ya da 6800GT ile daha iyi sonuçlar alırsın kesinlikle.
    x1600pro'nun güzel tarafı az güç çekmesi ve sessiz oluşu. Soğutması çok iyi ayrıca.
    Neticede 6800 ya da 6600 GT alırsan psu'yu da değiştirmen gerekebilirr gerçek 300W değilse

Alıntıları Göster
    2. el alıcak ımkanım yok nakıt para yok daha dogrusu taksıtle alacagım ıcın 1. el almak zorundayım
    6600GT nın perfermansı x1600pro dan kotu dıe duymustum oyuzdan 0 x1600 daha cazıp gıbı tek derdım problem cıkarması

• quote:

2. el alıcak ımkanım yok nakıt para yok daha dogrusu taksıtle alacagım ıcın 1. el almak zorundayım
    6600GT nın perfermansı x1600pro dan kotu dıe duymustum oyuzdan 0 x1600 daha cazıp gıbı tek derdım problem cıkarması

Alıntıları Göster
    quote:

hacu zaten sıfır alacaksan x1600pro'dan başka şansın yok ki.
    şu anda piyasada AGP sıfır olarak bir tek x1600pro var.
    x800 ve 850 de kasarsan belki bulabilirsin ama onlar da pahalı.
    hepsiburada 'ya bir bakmanı öneririm x800gto vardı AGP için

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=81271&productId=bd46729

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 24 Nisan 2006; 21:12:55 >

• quote:

Alıntıları Göster
    Ben memnun kalmamıştım yerine dediğim gibi Leadtek 6600GT Extreme aldım. Fiyatı x1600pro' ya göre biraz daha fazla. Kimilerine göre x1600pro'dan daha kötü bir kart ama saat hızları x1600pro ya göre daha yüksek. Benim için yeterli bir kart. x1600pro dan daha az bir performans göremedim ama tabii bütün bunlar ne beklediğinle ve ne yaptığınla alakalı. Kartın bir miktar sorunlu olduğuna ben kesin gözüyle bakıyorum ama memnun olanlar varsa birşey diyemem.

Bence aklında kalacaksa al dene. Nasıl olsa 1 hafta değiştirme süren var. Zaten anlarsın ne olduğunu bu zaman içinde.

• quote:

Ben memnun kalmamıştım yerine dediğim gibi Leadtek 6600GT Extreme aldım. Fiyatı x1600pro' ya göre biraz daha fazla. Kimilerine göre x1600pro'dan daha kötü bir kart ama saat hızları x1600pro ya göre daha yüksek. Benim için yeterli bir kart. x1600pro dan daha az bir performans göremedim ama tabii bütün bunlar ne beklediğinle ve ne yaptığınla alakalı. Kartın bir miktar sorunlu olduğuna ben kesin gözüyle bakıyorum ama memnun olanlar varsa birşey diyemem.

Bence aklında kalacaksa al dene. Nasıl olsa 1 hafta değiştirme süren var. Zaten anlarsın ne olduğunu bu zaman içinde.

Alıntıları Göster
    bir aydır kullanıyorum ve cok memnunumç
    fiyat/performans 1 numara

• quote:

Alıntıları Göster
    Bendeki 1600pro açılışta hafif çizgi yapıyordu ekranda, yeni biostan sonra çizgi kalmadı. Onun dışında memnunum karttan. Ayrıca çıkacak yeni oyunlara göre yapılmış bir kart, bunu da 3dmark05 ve 06 da gösteriyor. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gezmen

Bendeki 1600pro açılışta hafif çizgi yapıyordu ekranda, yeni biostan sonra çizgi kalmadı. Onun dışında memnunum karttan. Ayrıca çıkacak yeni oyunlara göre yapılmış bir kart, bunu da 3dmark05 ve 06 da gösteriyor. Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    hepsiburadada 200$'a x800gto agp var bu da güzel bir seçim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool_Drive

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Cool_Drive

Evet aynı fikirdeyim...256bit oluşu zaten daha performanslı yapıyor bu kartı. Ancak DDR3 bellek kullanan modelini al, DDR1 kullanan da var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.