Şimdi Ara

xbox 360 da ilginç bir problem

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar makinemde ilginç bir problem var.oyunlarda herşey olduğundan daha hızlı olmaya başladı.örneğin 2k 11 de oyuncular sanki sürekli koşuya basılı kalmış gibi.koşuya bastığın zaman uçuyor hızdan.prince of persia da böle sular çok hızlı akıyor.kısacası oyunlarda herşey olduğundan daha hızlı akıyor.oyunları hdd den oynamaya başladım yine durum değişmedi.böyle bir durumla karşılaşan var mı? sorun nereden kaynaklanıyor olabilir?

• Valla Makinenin İşlemcisi Kafayı Yemiş Büyük İhtimal Deil Ama %36 %38 ihtimalle İşlemci hatası Verir Makinen
  • Kardeş Pardon Ama sadece o 2 oyundamı oluyor bu yoksa her oyundamı bide hızlı diyosunya anormal derecede hızlı deilse bişi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muro_73

Kardeş Pardon Ama sadece o 2 oyundamı oluyor bu yoksa her oyundamı bide hızlı diyosunya anormal derecede hızlı deilse bişi olmaz

yok fifa 10'da da oluyordu.hızlı derken şöyle sanki bir filmi 2x le ileri sarıyormuş gibi.göze batıyor açıkcası ama pop u oynarken alıştım biraz sonlarına geldim oyunun.makine de yeni aslında 1 yıl oldu tam ama 2-3 ay hiç oynamadığım da oluyordu ps3 te oynadığım için.eğer dediğin gibi işlemcideyse bitirebildiğim kadar bitireyim oyunları iyi kötü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.