Şimdi Ara

yakın bi kız arkadaşım sayesinde tanıştığım kız ile sevgili oldum. problem içerikte;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5. ayımız çok büyük tartışmalar yaşamadık güzel gidiyor falan. Derken bugün yaşadığımız bir tartışmanın sonucunda kız arkadaş ortamında benim hakkımda;

-"KÖPEK GİBİ" yalvardı.

Gibisinden bir laf söylemeyi başarmış.

Gerçekten tüm içtenliğiniz ile sevdiğiniz bir insanın sizin hakkınızda köpek yakıştırması yapması size ne hissettirirdi? Bu konu hakkında bilgimin olmasının sebebi ise beni kişi ile tanıştıran diğer arkadaşım. Bu konu hakkında yeteri kadar konuşup tartıştık zaten ve yeteri kadar üzüldüğünü düşündüm ama, bir sonraki buluşmamızda ona manevi olarak azıcıkta olsa utanmasını sağlayacak bir hediyemsi birşey vermek istiyorum. Bu konudada yardımınıza başvuruyorum.

Konu zaten yeterince yıktığı için beni tam detayları ile olay ve olaydan sonra yaşananları buraya aktarmadım. O yüzden lütfen sadece yardım istediğim konuda yorum yapar mısınız?

edit: köpek gibi yalvardı konusu kızın iyiliği için onun vereceği bir kararda etkim olmasını istememden ona karşı kurduğum bi cümlede gerçek manada "Yalvarırım" kelimesini kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overthinker -- 7 Mart 2019; 19:58:46 >

• Ve sen hala bu insanla berabersin. Utandım senin adına :) yazık senin gibi erkeklerin olması. Sen çok aldatılırsın söyliyim sana seni kızlar kullanırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axhen059292

Ve sen hala bu insanla berabersin. Utandım senin adına :) yazık senin gibi erkeklerin olması. Sen çok aldatılırsın söyliyim sana seni kızlar kullanırlar
    Haklısın kendince. Zira konuyu tam anlamıyla açmadım buraya.
  • Hocam bu durum kızın hoşuna gitmiş (kıza yalvarmanız) ve belli ki arkadaşlarına bu durumu anlatmış. Siz iyiniyetle yani kız arkadaşınızın iyi bir durumda olmasını isteyerek bir kelime kullanmışsınız, güzel bir davranış, ancak kız arkadaşınızın sizin özelinizi, aranızda geçenleri bu şekilde arkadaş grubu ile dalga geçer ve hava atar gibi anlatması canınızı sıkmış. Sonuna kadar Haklısınız

Kız arkadaşınız sizin gösterdiğiniz olgunluğu gösterememiş. Yaşlar kaç bilmiyorum ama en azından bir ilişkinin olgunluğunu kavrayabilecek durumda olmadığı ortada

Size verecek tavsiyem bu arkadaşınıza çok fazla önem vermeyin, arkadaşınız için kendinizden feragat etmeyin, siz onu düşünmeyin o sizi düşünsün, gerektiğinde restinizi çekin zira bu aşamada (sizi ciddi niyetli gördüm) bu şekilde davranan birisi ileride sizi daha fazla üzebilir.

Evli bir abin/kardeşin olarak haddim olmayarak ufak tecrübelerini paylaşmak istedim.
    İnşallah hakkında hayırlısı olur ama kimse için kendini üzme ve ezdirme takıl kafana göre rahatına bak

• KÖPEK GİBİ MUHTACIM
  • Ver mehteri yol alsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: domatesadam

Hocam bu durum kızın hoşuna gitmiş (kıza yalvarmanız) ve belli ki arkadaşlarına bu durumu anlatmış. Siz iyiniyetle yani kız arkadaşınızın iyi bir durumda olmasını isteyerek bir kelime kullanmışsınız, güzel bir davranış, ancak kız arkadaşınızın sizin özelinizi, aranızda geçenleri bu şekilde arkadaş grubu ile dalga geçer ve hava atar gibi anlatması canınızı sıkmış. Sonuna kadar Haklısınız

Kız arkadaşınız sizin gösterdiğiniz olgunluğu gösterememiş. Yaşlar kaç bilmiyorum ama en azından bir ilişkinin olgunluğunu kavrayabilecek durumda olmadığı ortada

Size verecek tavsiyem bu arkadaşınıza çok fazla önem vermeyin, arkadaşınız için kendinizden feragat etmeyin, siz onu düşünmeyin o sizi düşünsün, gerektiğinde restinizi çekin zira bu aşamada (sizi ciddi niyetli gördüm) bu şekilde davranan birisi ileride sizi daha fazla üzebilir.

Evli bir abin/kardeşin olarak haddim olmayarak ufak tecrübelerini paylaşmak istedim.
    İnşallah hakkında hayırlısı olur ama kimse için kendini üzme ve ezdirme takıl kafana göre rahatına bak
    Aşkın var olmadığını zaten öğretmişlerdi bana baya sert bi şekilde. ben 22 olacağım 2 gün sonra bu arada, ama tekrar düştüm içine. Inanmiyorsun seviyorsun sonra tekrar uzuluyorsun. 5 saat agladim ne yapacagima karar veremedim. Hala uzuyor bu konu beni. Sevdigi bi insan hakkinda boyle birsey dusunebilir mi bi insan?
    bi 10 saniye benim onun hakkında böyle birşey söylediğimi düşünse bana tepkisi ne olurdu? aklıma sürekli sorular gelip duruyor. teşekkür ederim hocam.

bugünde bi hayat dersi almış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overthinker -- 7 Mart 2019; 20:22:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: overthinker

Haklısın kendince. Zira konuyu tam anlamıyla açmadım buraya.

Alıntıları Göster
    Biraz ağır bir yorum yaptım gerçekten kusura bakma ama ben sinirlendim sebebi bu dostum. Mantıklı açıdan bakıcak olursak kız arkadaşını al karşına konuş içinden geçenleri söyle vücut dilinden, davranışlarından niyetini anlarsın. R yapma bırak o r yapsın r yapması gereken o. Karakterini göster dostum. Ayrılırsanda ayrılırsın dünyanın sonu değil
  • Azıcık bir ağırlığınız olsun bu lafı duyduğun an bas her yerden engeli kızın suratına bile bakma bir de gidip hediye verecekmiş utanması için Sence utanır mı hocam allah aşkına köpek gibi gelip bana bir de hediye verdi demesini istemiyorsan yol ver gitsin böylelerine şeklini koy ortaya biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axhen059292

Biraz ağır bir yorum yaptım gerçekten kusura bakma ama ben sinirlendim sebebi bu dostum. Mantıklı açıdan bakıcak olursak kız arkadaşını al karşına konuş içinden geçenleri söyle vücut dilinden, davranışlarından niyetini anlarsın. R yapma bırak o r yapsın r yapması gereken o. Karakterini göster dostum. Ayrılırsanda ayrılırsın dünyanın sonu değil

Alıntıları Göster
    aslında konuya tam yerinde cevap vermişsin. daha detaylı anlatmak isterdim ama şuan mental olarak çökmüş durumdayım. teşekkür ederim tavsiyen için

• Aranızdaki ilişki nasıl bilemiyorum ama yol verirdim bunu duyduktan sonra
  • işin ayrıntısına felan girmeye gerek yok kardeşim, meselenin çözümünü bize sormana gerek yok. biliyorsun zaten, ha yapmamışsın orası başka. senin hatanda bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Aranızdaki ilişki nasıl bilemiyorum ama yol verirdim bunu duyduktan sonra
    düşünmedim değil.
  • Ona oyuncak köpek al bitane
  • Bugünde böyle birisinin adına utandık çok şükür
    Olum seni oyuncağım yaptı demek istiyor,ayrılsana ne diye berabersin? Bunu duyunca direk ayrılırdım lan ben
    Kullanılmak çok mu hoşuna gidiyor?
  • Benim için o lafı diyecek ve ben onunla birlikte olmaya devam edicem ? Daha çok üzülürsün sen hocam.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gece fanzini -- 8 Mart 2019; 3:49:56 >
  • Kızlar kendi aralarında sürekli rekabet halinde olduklarından o ortamda kendisini öne çıkarmak için işte benim peşimde yalvarıyor gibisinden mesaj vermek istemiş bunun senin kulağına geleceğinden haberi yoktu muhtemelen ne yapmak gerektiği konusunda bir fikrim yok ama ben senin yerinde olsam muhtemelen soğurdum kızdan aklına gelir çünkü insanın bilmiyorum zor karar odine dua ediyorum umarım bana böyle bir şey yaşatmaz.
  • Hocam bu saatten sonra ne ara ne sor o yazmadıkça yazarsa da böyle soğuk demeyeyim ama hayatında yokmuş gibi davran çünkü bu saatten sonra çok bir geri dönüşü olacağını sanmıyorum kimse kimse için böyle bir durumda köpek gibi yalvardı diyemez bir gururu vardır insanın. Şahsen bana yapılsa yansa su vermem o saatten sonra ki bunu isteyerek değil içimden gelerek hiç bir vicdan kırıntısı olmadan yaparım malesef acımasızım biraz ancak sana gelirsek sen insanları kırmak istemeyen bir arkadaşa benziyorsun sana dediğimi yap ve karşı cinsten başkalarıyla arkadaşça veya değil bir şekilde dışarı çık vakit geçir ki kudursun köpek oluyor mu olmuyor mu o zaman görürsün kesinlikle işe yarayacaktır.
  • Ayrıl bu sefer sen onun için köpek demeye başlayacaksın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.