Şimdi Ara

YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemimin özellikleri 8 gb ram , i7 3630, gtx675m ekran kartı. bundan 2 ay önceye kadar bf4 gta 5 gibi oyunları sorunsuz çalıştıran laptop şu an pes13 de bile 15 dk sonra kasmaya başlıyor. BF4 multi oynardım eskiden şimdi girdim low da bile deli gibi kasıyor 10 dk sonra. Nedendir acep?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya7abc

Sistemimin özellikleri 8 gb ram , i7 3630, gtx675m ekran kartı. bundan 2 ay önceye kadar bf4 gta 5 gibi oyunları sorunsuz çalıştıran laptop şu an pes13 de bile 15 dk sonra kasmaya başlıyor. BF4 multi oynardım eskiden şimdi girdim low da bile deli gibi kasıyor 10 dk sonra. Nedendir acep?

Hocam merhabalar önce görev yöneticisinden gereksiz açık program varmı ona bakın ve kapatın bilgisayarınızda ccleaner falan varsa bi taratın temizlesin benim favorim ise Advanced System Care dir onu kurun taratın bilgisayarınızı taratın gereksiz dosyalarınız varsa silin masa üstünde gereksiz dosya varsa onları bi klasöre koyup D ye yada C ye koyun internettede araştırın biraz bilgisayar hızlandırma yada kasma die doğru çözümleri arayın iyi günler :)
  • https://www.****larindir.com/advanced-systemcare-pro-9-full-v9-4-0-1131-turkce-indir.html
    Ben bu linkten indirmiştim sanırım yönelgeleri takip edin :)
  • Hocam o 15 dakika sonra yazısını gördüm, zamanında bende çok çektim, tozdan dolayı ısınma problemi büyük ihtimalle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.