Şimdi Ara

yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hafıza kartıma format atabilir miyim ? nasıl
    bir dosya yollarken bağlantı koptu ve dosya gözükmüyor
    seleq ile tüm tel ve kart hafızasını aradıysamda bulamadım format atacam ama nasıl ?
    *#7370# tele atıyorda kart nasıl olacak şimdiden sağolun

• quote:

Orjinalden alıntı: blabla

hafıza kartıma format atabilir miyim ? nasıl
    bir dosya yollarken bağlantı koptu ve dosya gözükmüyor
    seleq ile tüm tel ve kart hafızasını aradıysamda bulamadım format atacam ama nasıl ?
    *#7370# tele atıyorda kart nasıl olacak şimdiden sağolun

telefonunun modelinide yazarsan daha iyi yardım alabilirsin arkadaşım
  • 6600 model bu kart orjinal 32 lik
  • kart takılı iken #7370# yapmayı bir dene bende o telefonu çok iyi bilmiyorum
  • ama o sadece tele atıyo denedim ve tüm mesajlar ve tel hafızası gümledi onu nasıl geri yüklerim

ve karta nasıl format atarım
  • işte bir formatlama şekli daha soranlara merak edenlere

"yapacağın bu işlemler sonrasında bütün hafızan silinecek.ama telefonun sıfırlanacak.eğer telefon defterinde numaralar varsa onları bir tarafa yaz.Öncelikle hafıza kartını ve sim kartını telefondan çıkar.bataryasını tak.telefonu açmadan önce bir parmağını yıldız tuşunu diğer parmağını 3 tuşuna ve bir parmağınıda yeşil yani yes tuşuna bas.üçünden birine bile basılı olmazsa olmaz.eğer tek başına yapamıyorsan birinin yardımıyla yap.parmakların üçünde basılıyken telefonu aç.ama hiçbir ?ekilde elini o üç tüştan çekme.telefonun açılınca formatting diye bir yazı çıkacak.elini tu?lardan çoek o sırada telefonun formatlanacak.zaten sen bunu adım adım izleyerek göreceksen.format bitince bekle.telefon kapanıp kendi kendine açılacak ve ingilizce olarak sim kartı terle?tirin yazısı çıkacak.işte o zaman telefonu kapat ve hem sim kartını hem de hafıza kartını tak.telefonu aç.telkefonun fabrika çıkı?ı gibi ingilizce olacak.ayarlara gidip türkçeyi seç.sana bir soru soracak ingilizce olarak.telefon açılıp kapanacak diye.yes e bas.telefon kapanıp açılacak.telefon açılınca extra ya git hafıza kısmını aç.ve hafızayı biçimlendiri tu?la.bu arada hafıza kartında tamamen silinecek.yani anlayacağın telefonun sanki sıfır olarak almış gibi olacak."

• saol dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: blabla

saol dostum

yardım edebildiysem sevindim arkadaşım herhangi bir sorun çıkarsa yaz bana çözmeye çalışırız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.