Şimdi Ara

yardım nuke için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar bir haftadır bu ooyunu oynuyorum ilk knigt oynarken str iyidir diye bu oyunda da ona verdim ama int vermem lazımmış. tamam sıfırdan başlayacagım oyuna hep int verecegim. ama lütfen yüksek lvl i olan bir arkadaş ve full int olan biri bana yardım etsin ama sadece bilen arkadaşlar yardım etsin. full int e basacagım hep ama elime ne silah alacagım ne elbise giyecegim ve en önemlisi force gücüm ne olacak. en önemli kısım olan force ne kadar nereye verecegim silah yetenegine ne kadar nereye verecegim bunları acıkca bir yazın lütfen. mesela siz nelere verdiniz su ana kadar bize ne önerirsiniz. lütfen ama lütfen sadece full int ciler yazsın. full int mi full str mi tartışması yapmayalım

• Level 30 a kadar bow la kas rahat kasarsın.
    Sp farm yap yani mastery levelinle kendi levelin arasında 3-5 fark bırak ne kadar fazla bırakırsan o kadar fazla sp exp gelir ama bi o kadar da level atlaman için gelen exp azalır 2 ile 9 arasında bırakmalısın.
    Force tan light veya fire seç zevkine bağlı ama ben baya sp farm yapıp cold light fire kasıcam diyosan hepsini açman daha iyi olur.Çünkü cold phy.(fiziksel)defans verir,light hızlı koşma parry ratio(bilmiorum ne işe yaradığını) verir,fire ise magic (büyü) defans verir block artırır.Diyorum da bunların mastery yi falan artırınca vermiyo bazı büyüleriyle veriyo bunlarıPacheondan da ilk skilli aç yeter o seni 30 kadar götürür.
    30. levele geldiğinde ise light ve fire nukeleri aç cold nukesini açmanın gereği yok bence.
    Hep 30 a kadar sp farm yap diyoruz da 30 dan sonra da sp farm yapılabiliyo. (Her yerde 30 a kadar deniyo da insanda 30a kadar sp farm yapılıyo izlenimi bırakıyo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::C@n::: -- 18 Mayıs 2006; 23:04:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.