Şimdi Ara

YARDIM! (TM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ortalama beş gündür sene başından beri yaşamadığım bir çöküntü içindeyim ve ders başına oturduğum süre üç saati geçmiyor.
    Çok yorgunum, dinlenmeyi denesem de daha güçlü bir istekle çalışmaya devam edemedim.
    Son beş gün olduğunu söyleyip kendime sürekli sabır telkin etmeye çalışsam da kendimde masaya gidecek gücü bile bulamıyorum. Ayrıca hava cehennem gibi sıcak.
    Lütfen kendimi nasıl toparlayacağım ve son hafta ne yapmam gerektiği konusunda fikirlerinizi benimle paylaşın.
    Bunu rakip psikolojisinden çıkıp karşınızdaki insana manevi bir destek verebilme olarak düşünün, çünkü gerçekten kendimi iyi hissetmiyorum.

Netlerim (genel olarak) TYT: 80-85
    AYT: MAT, 20-25 SOS1, 32-37

• ölüm kampına başlıyorum diye konu aç, yapacaklarını listele. yazdıklarını yapmazsan bize karşı mahcup olacağın için zorlayacaksın kendini
    netler de gayet iyi edb tarih tekrarlarını sıklaştır
  • Aynı durumdayım psikolojim çok çalkantılı, soğukkanlı ben gidiyor ağlak bir ben geliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum hiç. Up
  • Son cümledeki çünküden önce virgül gelmez.Bağlaçlardan hemen önce ve sonra virgül kullanılmaz.Şimdi küfredeceksin belki ama sınavda çıkarsa 40 yıl dua edersin.Canını çok sıkma her şey olacağına varır elinden geleni yaptıysan bitti şunun şurasında 5 gün kaldı zaten emin ol harıl harıl çalışsan da pek bir şey farketmeyecek.
  • Hocam Tyt yerinde.Ayt kasın mat ve edebiyati.Edebiyatiniz da iyi ama iyice saglamlastirin
  • umtcanygt U kullanıcısına yanıt
    Ağlarken güldürdün teşekkür ederim. Stresten geberirken dikkatimden kaçmış Kdşfpsibpsğpvislcşsşvşşvif abi sinirim bozuldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.