Şimdi Ara

yardimci olur musunuz (sozel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sözel 5483. yum tercihlerim su sekilde:

istanbul uni tarih (11k)
    marmara uni tarih (30k)
    mimar sinan gsu tarih (50k)

sadece tarih ve istanbul’da dusunuyorum. gonlumden gecen de ilk tercihim ancak bu sene kontenjaninda 10 kisilik bir dusus var, ben rahatca girebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstrpacman -- 21 Temmuz 2019; 8:48:53 >

• keske bakip gecmeseniz, hepinizden bir seyler ogrenebilirim.
  • RAHAT GELİR BENCE İLK TERCİH
  • genelde dönütler bu şekilde, umarım dediğiniz gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstrpacman

genelde dönütler bu şekilde, umarım dediğiniz gibi olur.
    UMARIM OLUR

BU ARADA TARİH OKUYUP NE YAPMAYI PLANLIYORSUNUZ
  • ilk tercih %99.9 gelir.
  • 53 senedir nesle devreden bir işimiz var, tek çocuğum yani bu işi devam ettirmek mecburiyetindeyim. sevdiğim bölümü okuyarak hobi olarak da futbol hakemliği yapmak istiyorum.
  • Yoğurtlu Ayran kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için.
  • quote:

53 senedir nesle devreden bir işimiz var, tek çocuğum yani bu işi devam ettirmek mecburiyetindeyim. sevdiğim bölümü okuyarak hobi olarak da futbol hakemliği yapmak istiyorum.
    BESYO OKUSAYDINIZ DİREKT?

TARİHİ HOBİ OLARAK DEVAM ETTİRSENİZ DAHA MANTIKLI DEĞİL Mİ

İŞİNİZE KARIŞMAK OLMASIN DA TARİH BAYA ÖNÜ KAPALI OLUNCA :D BAŞKA SÖZEL BÖLÜMLER DE VAR O YÜZDEN KÜLTÜR İLETİŞİM FİLAN

NEYSE HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD88C7FAD -- 21 Temmuz 2019; 11:26:9 >
  • senelerce kendimi akademisyenliğe hazırladığım için bu şekilde olmasına karar verdim. osmanlıca öğrendim. 4 sene boyunca kıtaplar okudum. kütüphane topladım. heba olmasını istemem. besyo için hazırlansaydım tabiki ona kayardım.
  • quote:

senelerce kendimi akademisyenliğe hazırladığım için bu şekilde olmasına karar verdim. osmanlıca öğrendim. 4 sene boyunca kıtaplar okudum. kütüphane topladım. heba olmasını istemem. besyo için hazırlansaydım tabiki ona kayardım.
    OOO HOCAM O ZAMAN TAMAM, BAŞARILAR DİLEMEK DÜŞER Kİ BAŞARILI OLACAĞINIZI DA DÜŞÜNÜYORUM.
  • dayanışmanız için teşekkür ederim, dilerim cümlemiz başarılı olalım.
  • Tarih büyük ihtimal gelir şimdiden hayırlı olsun. müsait olunca da sözeller için kılavuz bir konu açarsın tamam olur.
  • Viper3478 kullanıcısına yanıt
    açarım, elimden geldiğince yardımcı olurum ama okuyan, dönüt veren olur mu bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.