Şimdi Ara

Yatak vuran araba uzun yola gider mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
9.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yatağa bağlı ortopedik ise farklı yaylı ise farklı işlem yaparız

bence kompile motor değişecek motor bitik gibi inecek bu morotor
  • Abicim video youtube yoluyla atip link paylaş söylemekle yazmakla olmuyo herkes mrkta yardimci olucaklar fikir vericekler yorum yapip yol göstericekler diye 1 sayfa gecti bile bu böyle olmaz 2 konu açmişsin ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Abicim video youtube yoluyla atip link paylaş söylemekle yazmakla olmuyo herkes mrkta yardimci olucaklar fikir vericekler yorum yapip yol göstericekler diye 1 sayfa gecti bile bu böyle olmaz 2 konu açmişsin ..
    Onur Usluyoutube
    10 Kasım 2018
    https://youtu.be/6bN_z7jKB6k

Ses bu

• Otomobil forum sayfasına bir insan aracındaki sorun ile ilgili bir şeyler danışıyor, cevap; parayı bas sanayide yaptır ne soruyorsun. O zaman bu forum niye var burada ne arıyorsun. Otomobil forumu ‘para kazanın millet ‘ yazsın kapansın o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    şikayet yedin haberin olsun. bir süredir takip ediyorum mesajlarını. bu mesajların sonu iyi yerlere gitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü Gömücü Mezarcı

yatağa bağlı ortopedik ise farklı yaylı ise farklı işlem yaparız

bence kompile motor değişecek motor bitik gibi inecek bu morotor
    Çocukmusun sen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

şikayet yedin haberin olsun. bir süredir takip ediyorum mesajlarını. bu mesajların sonu iyi yerlere gitmiyor

Alıntıları Göster
    Çok seviyorsunuz değil mi her şeyi cart curt şikayet etmeyi. Bende sizi şikayet ettim kusura bakmayın .
  • quote:

Çok seviyorsunuz değil mi her şeyi cart curt şikayet etmeyi. Bende sizi şikayet ettim kusura bakmayın .

Alıntıları Göster
    sıkıntı yok hocam. toxicliğin dibine vuran ben değilim. acilen fanboyluğu bırakmanızı öneriyorum.

konu sahibinden özür dilemenizi tavsiye ediyorum. kimsenin geliri ile dalga geçemezsiniz. eğer buna cesaretiniz varsa bir de yüz yüzeyken arkadaşa durumun yetmiyorsa araba alma de bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

sıkıntı yok hocam. toxicliğin dibine vuran ben değilim. acilen fanboyluğu bırakmanızı öneriyorum.

konu sahibinden özür dilemenizi tavsiye ediyorum. kimsenin geliri ile dalga geçemezsiniz. eğer buna cesaretiniz varsa bir de yüz yüzeyken arkadaşa durumun yetmiyorsa araba alma de bakalım.

Alıntıları Göster
    Yaşınız galiba küçük yada pek kitap okumuyorsunuz çünkü okudugunuzu yanlış anlama durumunuz var. Bir kere yorumumda kesinlikle arkadaşın geliri ile dalga geçmedim . Benim ne haddime kimsenin geliri ile dalga geçmek. Ama bence siz bunu gayet iyi anladınız yinede zoraki duyar yada like kasmaya çalışıyorsunuz. Yinede laf çarpıtmak , başkalarına iftira atmak hiç hoş değil . Umarım bunu sadece forumda yapıyorsunuzdur bu size son yazışımdı sağlıcakla kalın .

• quote:

Yaşınız galiba küçük yada pek kitap okumuyorsunuz çünkü okudugunuzu yanlış anlama durumunuz var. Bir kere yorumumda kesinlikle arkadaşın geliri ile dalga geçmedim . Benim ne haddime kimsenin geliri ile dalga geçmek. Ama bence siz bunu gayet iyi anladınız yinede zoraki duyar yada like kasmaya çalışıyorsunuz. Yinede laf çarpıtmak , başkalarına iftira atmak hiç hoş değil . Umarım bunu sadece forumda yapıyorsunuzdur bu size son yazışımdı sağlıcakla kalın .

Alıntıları Göster
    herhangi bir şeyiniz ile dalga geçmediğim halde yaşıma küçük veya kitap okumadığımı söylediniz yine durduk yere. ki yazdığınız mesaj gayet karşıdaki insanın gururunu kıracak kelimeler içeriyor. insanlarla dalga geçmek yerine yardımcı olmanızı tavsiye ederim.

like falan kastığım yok benim amacım orada burada milleti trolleyip ego tatmin etmek değil sizin gibi. bu konuda geçmişinizin kirli olduğunu herkes biliyor zaten.

size tavsiyem uzaklaşın bir an önce bu forumdan. sizin gibi insanlar yüzünden artık insanlar buraya sorunlarını yazmaya çekiniyor. ben olsam ben de çekinirdim.

• quote:

Alıntıları Göster
    Herkesin cebinde her an para olmaz kendindem örnek vericem benim arabanın benzini bitti bikere yolda kaldım arkadaşımı çağırdım hallettik herşey para değil

• Literaryy L kullanıcısına yanıt
    Hayır, jargon hoşuma gitti

Bu işi biliyorsunuz :)
  • Sesi dinledim yatak vursa rölanti sırasında da tık tık vurması gerekli ,sanki subab ayarı kaçmış gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

Sesi dinledim yatak vursa rölanti sırasında da tık tık vurması gerekli ,sanki subab ayarı kaçmış gibi gözüküyor.
    Hocam ses ilk çalıştırmada var bide gaz verdikçe işte ilk çalıştırmadada her zaman gelmiyor araba 6 7 saat stop halinde durursa geliyor
    Yatak olsa her zaman yapar hocam, mil yada subab ile ilgili bir olay egzozdan mavi duman falan atıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 18 Haziran 2019; 23:30:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

Yatak olsa her zaman yapar hocam, mil yada subab ile ilgili bir olay egzozdan mavi duman falan atıyor mu?
    Hayır egzozdan ne mavi nede siyah duman atmıyor
    Araç conta da yakmamış o zaman ,buji subab yada millerle ilgili bir problem gibi gözüküyor.Yüksek ihtimal Subab
  • enjektörlere baktırdınız mı ,
    ya da buji kablosu ve bujilere ,
    sanayı tabiriyle ''işeyen '' enjektör
    de yapabilir bu sesi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.