Şimdi Ara

Yatak vuran araba uzun yola gider mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
9.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2000 model benzinli polo aracımda gaza baktıkça çıt çıt ses var yatak vuruyordur diyen oldu ama ben bu arabayla 1300 km uzun yol ve 160 170 hız ile gittim yatak vuran arabanın belirtileri ne olur başka

• quote:

Orijinalden alıntı: Ccestr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    evli olmayan ve 30 yaş altı insanlara cevap bile yazmıyorum artık. evlenin bir sorumluluk alın bakalım görürüm sizi diyorum. babası cebine parayı koyuyor bu da kuru sıkı atıyor . yok basıyormuş da gitmiyormuş da çöpmüşde yazıp duruyorlar. 16 yaşındaki sivilceli ergenler ileri geri konuşuyor işte. engelle geç .
    Yapay Zekanın Yanıtı

Yatak Vuran Araba Uzun Yola Gider mi?

Yatak vurma, motorun krank milinde veya yataklarında aşınma olduğunda ortaya çıkan bir sorundur. Bu aşınma, metalik bir gürültü veya tıkırtı sesi ile kendini gösterir. Yatak vuran bir araba ile seyahat etmek risklidir ve daha fazla hasara yol açabilir.

Yatak Vuran Araba Ne Kadar Gider?

Yatak vuran bir araba ne kadar gideceği, aşınmanın şiddetine bağlıdır. Hafif yatak vurması olan bir araç, sınırlı bir süre için gidebilirken, ciddi yatak vurması olan bir araç muhtemelen kısa sürede arızalanacaktır.

Yatak Saran Motor Çalışır mı?

Yatak saran bir motor, yatak vurmasının ilerlemiş bir aşamasıdır. Bu durumda, motor ciddi şekilde hasar görmüştür ve çalışması artık mümkün olmayabilir.

Yatak Vuran Araba Gider mi?

Yatak vuran bir araba, riskli olsa da kısa mesafeler gidebilir. Ancak, uzun yolculuklar için yatak vuran bir araba kullanmak önerilmez. Uzun yolculuklar, motora aşırı baskı uygulayarak yatak vurmasını daha da kötüleştirebilir ve ciddi arızalara yol açabilir.

Yatak Vuran Araba Kaç KM Gider?

Yatak vuran bir araba kaç kilometre gidebileceğini kesin olarak söylemek zordur. Aşınmanın şiddetine, sürüş koşullarına ve aracın bakım geçmişine bağlı olarak değişebilir.

Sonuç

Yatak vuran bir arabayla seyahat etmek risklidir ve daha fazla hasara yol açabilir. Yatak vurması belirtileri fark edildiğinde, aracı en kısa sürede bir tamirciye göstermek ve onarım yaptırmak önemlidir. Aracın bakımı düzenli olarak yapılırsa ve yatak vurması erken tespit edilirse, aracın ömrü uzatılabilir ve daha güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • servise/sanayiye gidip ne olduğunu öğrenmek 1 saatinizi almaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

servise/sanayiye gidip ne olduğunu öğrenmek 1 saatinizi almaz
    Servise para verme durumum yok şuan malesef
  • yüksek devir yapmazsanız gidebilir ama yine de tavsiye etmem
  • bor katkısı koy yola devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben duyar neden kasayim kardesim? adam babamin oglumu ben genel olarak konusuyorum arti senin forumdaki yorumlarini baz alarak yaziyorum. Tekrar diyorum sen ya trollsun yada bolumde sivrilmeye calisiyorsun bunlari yapiyorsan yapma kardesim insanlari germe. Gecen gunde denk geldim hani porsche ve land rover tecrubelerini yazacaktin is insaniyim falan filan garip garip seyler yazdin hani ? Belliki bir markaninda fanatigisin onuda git o markanin bolumunde yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ccestr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    evli olmayan ve 30 yaş altı insanlara cevap bile yazmıyorum artık. evlenin bir sorumluluk alın bakalım görürüm sizi diyorum. babası cebine parayı koyuyor bu da kuru sıkı atıyor . yok basıyormuş da gitmiyormuş da çöpmüşde yazıp duruyorlar. 16 yaşındaki sivilceli ergenler ileri geri konuşuyor işte. engelle geç .
  • yav adam sizden para mı istemiş yoksa bu araç bu şekilde gider mi diye yardım mı istemiş
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Adamın imkanım yok demesi illa meteliğe kurşun atıyor anlamına gelmez. Parasını başka yere hazırlamıştır vs. Sizin kadar herkes biliyor servise gitmeyi ama adam neden para versin böyle bir kaynak varken. Gelin tamir edelim demiyor zaten fikir istiyor
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Siz elinizde bebek arabası ile bir toplu taşımaya binin sonra konuşun. 131 olsun kapımda arabam olsun
  • Gereksiz bı duyar kasma olmuş. Araç arızalari için hiç parası olmayan adam , bu durumda araba ile yola cikamamali. Misal fren sistemi sorunlu ama tamire götürecek parası yoksa, olası bir durumda duramayarak kaldırımda giden vatandaşın , ya da trafikteki diğer vatandaşların canını ve malını tehlikeye atamaz. Ya araç kullanmayacak ya da servise gidip halledecek.

Buradaki durumda yatak vursa da devam edebilirsin. Ancak sorun büyüyeceği için çok daha fazla bir maliyeti olacaktır kullandıkça. Ayrıca gerçekten yatak mi vuruyor belli degil belki başka sorunu var. Ustaya göstermeden bilemezsin
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yatak problemi maliyetinin ucu açık, siz cebinizde sürekli olarak o kadar nakit parayla mı gezmektesiniz? Yaşadığımız ekonomik bunalım ortada insanın cebinde her zaman binlerce TL bulunmayabiliyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.