Şimdi Ara

YEDEK ANAHTAR NERDE YAPTIRILIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abilerim aracımın yedek anahtarını önceki sahibi kaybetmiş , yedek anahtarı nerde yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim

• sanayide anahtarcida aracin ana anahtarindan kopyaliyorlar 25 35 tl gibi bisey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: touen

abilerim aracımın yedek anahtarını önceki sahibi kaybetmiş , yedek anahtarı nerde yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim

İmmobilizer var ise serviste.
  • İmmobilizer olsa da olmasa da sanayide yapılır. Yeter ki adamda chip cihazı olsun. Daha geçen hafta yaptırdım.. Chip durumuna göre anahtar dahil 40-100 TL arasında yapılıyor.

• hepinize çok teşekkür ederim yarın hallerim inş.
  • bugün gidip yaptırdım yedek servis 480tl dedi aradım taradım 200 e yaptırdım bir yerden ,bir sorun çıkmaz umarım
  • nereden yaptırdınız istanbul ise?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e71

nereden yaptırdınız istanbul ise?

ankarada yaptırdım ama internetten bakmanızı tavsiye ederim sanayi bölgesinde bulunmayabiliyor
  • 200 TL pahalı olmuş biraz. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

200 TL pahalı olmuş biraz. Hayırlı olsun.

bende de astra g var yedek anahtar sorunu yasıyorum ancak kastamonuda ımmobılızerlı anahatar cekımı yapılamıyor be kadara yaptırdınız sanırım corumdasınız yetkılı servıse gıtmelımıyım zıra en yakın yetkılı servıs samsun ve corumda

• bencede biras tuzlu olmuş ama olsun :)
  • quote:

Farkindaysaniz araba anaahtari yaptiriyor asma kilit anahtari degil. Servis 500 istiyor en az.

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanabana

quote:

bende de astra g var yedek anahtar sorunu yasıyorum ancak kastamonuda ımmobılızerlı anahatar cekımı yapılamıyor be kadara yaptırdınız sanırım corumdasınız yetkılı servıse gıtmelımıyım zıra en yakın yetkılı servıs samsun ve corumda

Üstad ben Samsun'da 80 TL'ye yaptırdım. Çorum'da 100 TL istediler. Chip kodlama+anahtar çekimi+Opel logolu anahtarlık

quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

quote:

Farkindaysaniz araba anaahtari yaptiriyor asma kilit anahtari degil. Servis 500 istiyor en az.

Siz hatırlatana kadar asma kilit çoğaltıyor sanmıştım; aydınlattığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aytürk -- 4 Şubat 2014; 23:57:24 >

• Para çok önemli değil bir noktada, güvenilir yerde yapılması önemli, bir sabah aracı kapının önünde bulamamak da var...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.