Şimdi Ara

YEMEGE NEREYE GIDEBILIRIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, kiz arkadasimla yarin dogum gunu yemegine cikmayi dusunuyorum. Mekan olarak nereyi tavsiye edersiniz var mi bildiginiz ve gittiginiz yemeklerini begendiginiz bi yer ? Hesap konusundada pek ucmassak iyi olur :) Iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhandkl -- 6 Şubat 2013; 20:57:22 >

• Galleria - Kitchenette
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Galleria - Kitchenette

Yorumun icin tesekkurler fakat avm istemiyorum hocam
  • Ramiz Pide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertgol

Ramiz Pide

Guzel oneri tesekkur ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhandkl

Merhaba arkadaslar, kiz arkadasimla yarin dogum gunu yemegine cikmayi dusunuyorum. Mekan olarak nereyi tavsiye edersiniz var mi bildiginiz ve gittiginiz yemeklerini begendiginiz bi yer ? Hesap konusundada pek ucmassak iyi olur :) Iyi forumlar..

Kıbrıs'taki Lupüs grandüs malafatüs adlı balık restoranı mükemmeldir..Tavsiye derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKN.

quote:

Merhaba arkadaslar, kiz arkadasimla yarin dogum gunu yemegine cikmayi dusunuyorum. Mekan olarak nereyi tavsiye edersiniz var mi bildiginiz ve gittiginiz yemeklerini begendiginiz bi yer ? Hesap konusundada pek ucmassak iyi olur :) Iyi forumlar..

Kıbrıs'taki Lupüs grandüs malafatüs adlı balık restoranı mükemmeldir..Tavsiye derim.

Sagolasin ince dusunmussun dostum :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GKN.

quote:

Sagolasin ince dusunmussun dostum :)

Alıntıları Göster
    Erciyeş Bövrek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 6 Şubat 2013; 21:35:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

Erciyeş Bövrek

Alıntıları Göster
    Burger
  • quote:

istanbuldaysan incirli metrobüs durağının karşı ayağında (ömür plazının karşı caddesi oluyor) alem cafe&restaurant var, sakin güzel yerdir, müşteresi bellidir, kırık kopuk insanda gelmez, orayı araştır derim
  • italyan restoranı tavsiye ederim,kuruçeşmede civarında vardı,ismi hatırıma gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa culha

italyan restoranı tavsiye ederim,kuruçeşmede civarında vardı,ismi hatırıma gelmedi
    İstanbul , Sarıyer , Balta limanı : Oba Cafe
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmea

Alıntıları Göster
    berceste tesisleri :D belki heryerde olmayablir ben memlekete giderken uğramıştık ama gerçekten çokzeldi
  • quote:

Bahsettigin mekani biliyorum. Fiyatlarindanda bahsedebilir misin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Johnnie

quote:

istanbuldaysan incirli metrobüs durağının karşı ayağında (ömür plazının karşı caddesi oluyor) alem cafe&restaurant var, sakin güzel yerdir, müşteresi bellidir, kırık kopuk insanda gelmez, orayı araştır derim

Tesekkur ediyorum bir bakayim bahsettigin mekana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan-37

berceste tesisleri :D belki heryerde olmayablir ben memlekete giderken uğramıştık ama gerçekten çokzeldi

Alıntıları Göster
    Bizim Rüstem Abi nin kahvehanesine gidin çok güzel mekandır
  • quote:

quote:

Bahsettigin mekani biliyorum. Fiyatlarindanda bahsedebilir misin hocam

Biraz pahalı ortalama 200-250 ile çıkarsın.
    Salatalar 17 TL'den
    Çorbalar 8 TL'den
    Ana emekler 22 tl'den başlıyor
    Su ise 3 colada 7 tl ama bayağı güzel yer.
    http://www.obarestoran.com/Menuler.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: -Ryuzaki-

Bizim Rüstem Abi nin kahvehanesine gidin çok güzel mekandır

Alıntıları Göster
    şehir yazaydın eyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koios

şehir yazaydın eyiydi

Alıntıları Göster
    aynen şehir belirtmemişsin herkes bi şehirden yazıyor değerlendirmeye alıyorsun komiğime gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koios

şehir yazaydın eyiydi

İstanbul
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.