Şimdi Ara

Yeni binada int. Portu yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar yeni bir binaya tasindik ve internetimiz yok. Bugun turk telekoma gittim ve binada port yok genel merkeze gidin dediler. Arastirmalarima gore port baglanmasi 2yili bile bulabiliyormus. Ne yapmamiz gerekiyor? Bu sancili sureyi bekliyecekmiyiz ? Komsularla konustugumda onlar evlerine baglatmis internet evde sari kablolarda var lakin her dairenin ayri ayri baglatmasi mi gerekiyor ? Bina 2 blok ve a blokta hat var b blokta yok gozukuyor.

• Ben de yeni taşındım, 2 haftadır uğraşıyorum, kablonet ve turknet olmadı, ttnet iki kez erteledi yarın gelcez diyolar, bakalım...
  • Beklemekten başka çaren yok.
  • Kablosuz internet servis sağlayıcıları var deneyebilirsin.

AKK ve Taahhüt olmuyor ama online oyun oynayacaksan ping çok sorun çıkarabilir.
  • Komşuya para ver ortak kullan gelene kadar.
    Veya su ultra super hiper güçlü alıcılarla çevredeki kafelerden kullanabilirsin
  • AnonymousT kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz nedir acaba? Daha önce duymamıştım, aklınızda firma ismi var mı?
  • aynı sorunu yasiyorum up
  • port olsa ne olur bizde port var sokağa kablo döşediler, kabloyu porta bağlayacak eleman 6 aydır gelmiyor. başvurmadığımız yer kalmadı hala aynı
  • Nasıl bağlatmış, sor hocam. Sen de mecbur paşa paşa parasını verip bağlatıcan. Bütün apartman dilekçe verin derdim ama komşuların zaten bağlatmışsa yanaşmazlar. Tek başına dilekçe versen telekom takmaz.
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama merkezi Antalyada olan ve birkaç ilde hizmet veren AntWifi adında bir firma var.
  • yeni çıkan yasaya göre yeni binalarda port olmaz zaten.Binaları portların olduğu bölüme yapmaları gerekiyordu.Zaten port denilen olay a noktaından b noktasına verinin iletildiği noktaya konumlandırılan veri yönetim cihazcığının küçük bir prototipidir.Bir golgi aygıtına benzetebiliriz.
  • AnonymousT kullanıcısına yanıt
    İstanbul. Bakalım ttnet bugün de olmazsa araştırayım bir, teşekkürler.
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    İstanbulda illa ki vardır. Googlede kablosuz ISS veya airfiber şeklinde arama yaparsan bulursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.