Şimdi Ara

yeni iphone alacaklar dikkat etsin!!sadece benden bir öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu dediğim ne kadar dikkate alınır bilinmez ama hafızaya çok dikkat edin 8 gbliklerden kesinlikle uzak durun çünkü sistemin kendisi hafızayı direk 6.8 gb ye düşürüyor e yeni çıkacak olan navigasyon uygulamasıda en aşağı 700mb olacağından müziklerinize videolarınıza resimlerinize yer kalmayabilir sadece yeni alıcaklara yardım vaabında diyorum sıkı bir arşiviniz varsa bece 16 gblik alın çünkü sıkıntı çekebilirsiniz 8gba alanlar yanlış anlamasınlar bu yazdıklarımı sadece öneride bulunuyorum

• tşk
  • tşkler ama sanırım bana 8gb bile fazla saol bilgilendirdiğin için :D
  • hani para hani para?
  • yanlış bi yönlendirme elinde 8 gb olan binlerce türk kullanıcı var.bendede var ve yetiyor ve yeni aldım.insanları yaptıkları işlerden pişman ettirmeyin.ne emeklerle kazanılmış paralarla alınıyor bu cihazlar.çöpemi atalım yani.çok yanlış
  • Bunu iPhone u ilk alan kisi soyluyorsa Dikkatli olmak gerekBunu iPhone u ilk alan kisi soyluyorsa Dikkatli olmak gerekBunu iPhone u ilk alan kisi soyluyorsa Dikkatli olmak gerek
  • quote:

Orjinalden alıntı: superiyot

arkadaşlar bu dediğim ne kadar dikkate alınır bilinmez ama hafızaya çok dikkat edin 8 gbliklerden kesinlikle uzak durun çünkü sistemin kendisi hafızayı direk 6.8 gb ye düşürüyor e yeni çıkacak olan navigasyon uygulamasıda en aşağı 700mb olacağından müziklerinize videolarınıza resimlerinize yer kalmayabilir sadece yeni alıcaklara yardım vaabında diyorum sıkı bir arşiviniz varsa bece 16 gblik alın çünkü sıkıntı çekebilirsiniz 8gba alanlar yanlış anlamasınlar bu yazdıklarımı sadece öneride bulunuyorum

Haklısın.... kaldıki yeni çıkacak oyun ve uygulamalar büyük boyutlar da olacakmış........
  • ilk alacak olan kisilere soylemis, bende katiliyorum..
  • bence de ben de 7gb yer kaldı zaten 2gb falan kendi kullanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mali76

yanlış bi yönlendirme elinde 8 gb olan binlerce türk kullanıcı var.bendede var ve yetiyor ve yeni aldım.insanları yaptıkları işlerden pişman ettirmeyin.ne emeklerle kazanılmış paralarla alınıyor bu cihazlar.çöpemi atalım yani.çok yanlış

İyi de superiyot zorla 16 gb alın diye birşey dememiş. 8 gb'lık iphone'u olanlarda telefonlarını satıp 16 gb'lık alsın demiyor. Sadece yeni alacak arkadaşlar için bi tavsiyede bulunmuş. Konuyu başka taraflara saptırmaya çalışmayın.
  • artık forum sakinlerine iyilikte yapılmıyor en başta ve ensonda yanlış anlasınlmasın dşye o kadar laf söyledim genede yanlış anlaşıldı o rada yazımı lütfen bi daha okuyun sıkı bir arşiviniz arsa bence 16 gb alın demişim 8 gblik çoğu kişiye yeter ama benim gibi her appi indiren çok fazla müziği olan film izlemek isteyenler iphoneden 16 gb alsın dedim sadece bir öneriydi elinizdeki iphone 8gblikleri atın denize 16 alın demedim ki
  • supriyot iyilik yaramazzzzzz sen bosver haklısın sonuna kadar
  • saol
  • 8 gblikler yakın zamana işe yaramaz hale gelir
  • yeni çıkacak olan navigasyon uygulamasıda en aşağı 700mb olacağından
    yeni çıkacak navigasyon programı hakkında bilgi verebilirmisiniz?
    quote:

Orjinalden alıntı: superiyot

arkadaşlar bu dediğim ne kadar dikkate alınır bilinmez ama hafızaya çok dikkat edin 8 gbliklerden kesinlikle uzak durun çünkü sistemin kendisi hafızayı direk 6.8 gb ye düşürüyor e yeni çıkacak olan navigasyon uygulamasıda en aşağı 700mb olacağından müziklerinize videolarınıza resimlerinize yer kalmayabilir sadece yeni alıcaklara yardım vaabında diyorum sıkı bir arşiviniz varsa bece 16 gblik alın çünkü sıkıntı çekebilirsiniz 8gba alanlar yanlış anlamasınlar bu yazdıklarımı sadece öneride bulunuyorum
  • hemen biraz aşağıda gmaps denen başkık açıldı inceleyin lütfen ona dayanarak 7900 mb dedim ki dayamamada gerek yok her porgram en aşşağı 700 mb oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.