Şimdi Ara

Nkolay Kampanya ve Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
16
Favori
7.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 Eylül ödemeleri henüz gelmedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt

16 Eylül dahil olur diye o gün ödedim bugün gelmez ise haftayı bekler ona göre kayıt açarımNkolay Kampanya ve Fırsatları 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gül_ym kullanıcısına yanıt

9 eylül de ödediğim 4 faturanın iadesi 11 eylül çarşamba günü geldi. 13 eylülde ödediğim 1 faturanın iadesi hala gelmedi. normalde bugün yatırmaları lazımdi ama muhtemelen gene kayıt açmak zorunda kalıcaz gibi gözüküyor.

• bende bekliyorum, güvenip teb otomatik ödeme %20 talimatı olan faturaları ödedim.😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NKolay da 10.000 TL 0 faizli kredi kullanabilen var mı ? Bende farklı tutarlı kredi çıkartıyor onda da faiz uyguluyor

• Karqasa kullanıcısına yanıt

10 bin tl ve altında bir kredi çıkartıyorsa onda faizli gösterdiği durum 2.ay sonra ödemen durumunda geçerli 30 gün içinde ödediğin taktirde faiz ödemiyorsun

• Egeli3543 E kullanıcısına yanıt
    5 bin ve 20 bin limitli kredi gösteriyor

• 10 bin TL'ye kadar kolay nakitini al bölümünden ilerleyince ya 10 bin veya altında tutar teklif ediyor ya da kredi başvurunuz olumlu degerlendirilmemistir yazısı çıkıyor
    Boyle bir durumla karşılaşmadım

• 10000 TL kredi mi ödedim , yeni kredide onaylamadi ve farklı tutarda kredi de sunmadi niye böyle yaptıki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • son fatura ödeme iadeleri halen gelmedi:(

• meeb kullanıcısına yanıt
    16 Eylül Sondu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • by_dj_omar kullanıcısına yanıt
    ondan önce ödemiştim ama halen gelmedi.

• Fatura ödemeleri bana da gelmedi

• Nkolay sanal kartla uçak bileti alamıyorum hiç bir acenteden hatta direk firmanın sitesinden. On ödemeli muamelesi görüyorlar heralde. LCW ve Migros Yemekte vs sorunsuzca harcadım.

• CARNIVALE kullanıcısına yanıt

napsak kayıtmı açtırsak acaba Nkolay Kampanya ve Fırsatları 

• Yeni Kampanya ; İstanbulkart yüklemeni N Kolay'dan yap, 250 TL ve üzeri yüklemene 50 TL kazan!

⦁ Kampanya, 20 Eylül - 20 Ekim 2024 tarihleri arasında N Kolay Mobil ödemeler sekmesinden gerçekleştirilen İstanbul

Kart'a Dolum işlemleri için geçerlidir.

⦁ Kampanyadan faydalanabilmek için N Kolay Mobil'den İstanbulkart'ına, Ödemeler > İstanbulkart Dolum adımlarını

takip ederek tek seferde en az 250 TL bakiye yüklemesi yapman gerekmektedir.

⦁ Kampanya döneminde bir kişi kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL kazanabilir.

⦁ İstanbulkart'ına tek seferde en az 250 TL bakiye yüklemeni takip eden 3 iş günü içerisinde N Kolay sanal kartına 50 TL

yüklenecektir.

⦁ İadenin yapılacağı tarihte açık statülü N Kolay sanal kartının olması gerekmektedir. Sanal kartı olmayan kullanıcılar,

yükleme öncesinde N Kolay Mobil'de "Kartlar" menüsünden sanal kart oluşturmalıdır.

⦁ Yapılan yüklemenin iptal edilmesi durumunda sanal kartına yüklenen ödül geri alınacaktır.

⦁ N Kolay bir Aktif Bank markası olup kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı

tutar.

• Son fatura ödeme iadeleri gelmeye başladı ancak benim sadece 1 tanesinin iade gelmiş.

• Fatura kampanyası sayfasını neden kapattılar acaba? 16 Eylülde ödediğim 2 faturanın iadesi gelmiş, fatura başına sanırım max 100tl iade yapılıyor.

• N Kolay'da 250 TL İstanbulkart yüklemesine 50 TL iade kampanyası gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.