Şimdi Ara

YENİ PHILIPS BDP7300/12 BLU-RAY / DVD / DiVx / MKV OYNATICI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
1
Favori
31.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • korkarım LG ve bazı markalar, Avrupa'da satışı bitmiş dandik player'ların stoklarını türkiye gibi ülkelerde bitirmek şeklinde bir politika uyguluyor olabilirler..
  • BD390 gelse bile fiyatı asla ucuz olmaz avupa fiyatıda 500-600 tl yaklaşık..burada ne kadar olur siz düşünün.

7500 alan arkadaşlar dan pek ses yok deneyip bilgi vercez demşler ama....sanrm 7500 ler de NTFS görmyor..versiyon olayı falan yapılıncada olcagını snmyrm..LG yi beklemektenbaşka bişey yok bu durumda
  • Piooneer 120 tavsiye ederim tek olumsuzlugu geç açılma.
  • Tavsiyeniz için tşk.ler..ama ne için tavsiye etiğnizi yazrmsınız?

ntfs - mkv avchd formatlarında sorun yaşamıyormusunuz? Geç açılması kimsenin umrunda olmayacaktır sanırım..7300-ve 7500 lerde Blu ray olarak kimsenin şikayeti yok tek sınıtın USb den her formatta film izleyememk..pioneer 120 nin artısı nedir söylersenz sevinirz..
  • Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, Furai :)
  • 7300 oynatıcı, High@4.1 kodlanmış mkv'ler haricindeki mkv'leri oynatmıyor. Diğerlerinin hepsini denedim.
  • ARtısı mükkemel görüntü kalitesi daha ne olsun.Arkadaşın biri 7300 verdi 120 aldı.
  • Tavsiye için tşk.ler..ama herkesin arayışı şu an görüntü kalitesiden önce herçeşit formatı gösterebilen bir Blu Ray player..görüntü kalitesini elbette önemsiyoruz ama mkv vs..olayı maalsef Pioner - Sony - panasonic vb Baba şirketlerin hiç biri bu MKV olayına girmyor maalsef..

Şu anda LG BD 390 herkesin beklentisi maaelsef..
  • ÜST düzey cihaz ülkemize gelmez sebeb talep azlığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsungx
    ARtısı mükkemel görüntü kalitesi daha ne olsun.Arkadaşın biri 7300 verdi 120 aldı.

quote:

Orijinalden alıntı: gizza
    Tavsiyeniz için tşk.ler..ama ne için tavsiye etiğnizi yazrmsınız?
    ntfs - mkv avchd formatlarında sorun yaşamıyormusunuz? Geç açılması kimsenin umrunda olmayacaktır sanırım..7300-ve 7500 lerde Blu ray olarak kimsenin şikayeti yok tek sınıtın USb den her formatta film izleyememk..pioneer 120 nin artısı nedir söylersenz sevinirz..

** O arkadaş benim . Benim değiştirme sebebim philipsin medyadaki hd ses dışındaki dd ve dts sesleri kendisinin çözerek receivera göndermesiydi. Yoksa gönderseydi değiştirmeyecektim. Çünkü pioneer blu-ray dışı hd herhangi bir görüntüyü işleyemiyor. Ancak pioneerın üst düzey bir cihaz olduğu duruşundan, görüntüsünden, ağırlığından belli. Şuda var yurtdışı fiyatlarını araştırırsanız pioneerın philipsten daha düşük fiyatta olduğunu görürsünüz, ama ülkemizde pioneer çok üstün bir cihaz olduğunda pahalı diye satılıyor. Tabi pioneer 120 giriş seviyesi pioneerın, üst düzey bir görüntü ve ses için daha üst seviyeleri almak gerek ancak tabi bunu yapmak için komple takımın uygun olması lazım. Mesela üst seviye bir lcd veya led/ plazma + üst düzey receiver ve yine üst düzey bir hop takımı tabi bunları bağlamak için şimdiki pioneer 120 ye verdiğiniz para kadar da kablo parası. 2.500 tl ye Pioneer LX serisi bir blu-ray player alıp onu 10 tl lik hdmi kabloyla 32" philips lcd ye bağlarsanız çok komik olur. Dolayısıyla önemli olan kişinin zevki. MKV seyretmek isteyen ve bundan zevk alan biri üstte saydığım takıma 20.000 tl. para ayırmaz. Ben olsam ayırırmıydım (gerçi konu buranın konusu değil de yeri geldi ) bir kere hanımdan izin alamazdım, görüntü teknolojisi neyse de, ses olarak pekçok yerde de yazdım ve hemen hemen herkesin katıldığı görüş HD ses teknolojisinin halen yeterli seviyede olmadığı, dtshd ma sesin bile normal dts i bırakın dd den bile ayırtedilmesinin pek mümkün olmadığı veya farkın çok az olduğu şeklindedir. Dolayısıyla kendi adıma elimdeki evsinema sistemini eski panasonicbdplayerı satarak yeni receiver hoparlör takımı ve bpplayer aldığıma şu an için pişmanım.

• BEYLER SİZE BİR SORUM SORUM VAR
    VE
    2 GÜN ÖNCE FİYAT PERFORMANS A BAKARAK PHİLİPS BD 7300 BLURAY ALDIM ÜRÜN HOŞUMA GİTTİ BUGUN DE GİDİP 2 ADET BLURAY FİLM ALDIM
    TERMINATOR SALVATION (HD MASTER AUDIO) VE FIRST KNIGHT (TRU HD ) NEYSE BUNLARI KOYDUM OYNATIM YUKLEME SUPER

ZATEN ALDIĞIM GÜN AYARLARDAN LAN BAĞLANTISINI KURARAK OTOMATİK OLARAK CİHAZIN YAZILIMINI GÜNCELLEDİM ŞUAN FİLMDEKI TRU HD SES VE DTS MASTER AUDIO SES FORMATLARINI SEÇMEME RAĞMEN RECEİVERDA BU YAZILARI GÖREMEDİM ( RECEİVER ONKYO TX SR 607 ) KULLANDIĞIM KABLO İSE EYE-Q EQ-HDULTRA20 GOLD 2M HDMI KABLO
    BUNUN SEBEBİ NEDİR ACABA YARDIMCI OLABILECEK BİRİ VARASA MESAJLARINI BEKLIYORUM ADECE DTS LOGOSUNU GÖREBİLİYORUM SAYGILAR
  • * İlginç olmuş, sesi optik veya digitalden gönder görüntüyü hdmi dan dediysek ancak böyle olabilir diye düşünüyorum. Ama sadece hdmi kablo kullandıysak bu seçenek iptal olur tabi. Birde philipsin setup ayarlarında nerede bitstream seçeneği gördüysek onu tıklayalım.
  • neyse aradığım cevabı buldum ayarlardan ses seceneklerinden oto değilde bit akışı seçiyorsunuz sorun çözülüyor ikisinide oleyyy şimdi heriki sesi de alabılıyorum bu arada ses ve görüntü süper
  • güle güle kullanın hayırlı olsun..

gerek 7300 gerek 7500 ün ses ve grüntü performansdan şikayetçi olan yok..yabancı site incelmelri de gayet olumlu..şu mkv işine de EL atıp TAM ANLAMI ile bir deneyip bilgi verseniz tam süper olcak

belki yeni bir güncelleme falan durumu değiştreblr..LG 390 ı beklersek çok bekliycez biz belli...
  • HD audio için muhakkak HDMI 1.3 kullanmak gerektiğini biliyorsunuzdur umarım. Öyle optik, koaksiyel vs. ile sadece indirgenmiş normale dönmüş hd olmayan ses yollarsınız amfiye. HDMı kablonuz yahut receiverin girişi de 1.3 olmalı. Bundan emin olsun herkes evvela !
  • evet arkadaşlar gecenlerde mkv bir filmi (gelin benim olacak ) 4.36 gb dvdye kopyalıp ve alyazıda dvdye atıp yazdırdım bluray süper bir şekilde okudu hiç problem çıkarmadan yanlız alt yazınında film ile aynı isimde olması gerekıyor hiç bir sorun vermeden okudu ayrıce ayarlardan ethernete bağlayıp update ettiğinizde kendiliğnde bulup yukluyor alcak olanlar bence daha fazla beklemesin ben 370 tl ye izmirde buldum ve aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yilmaz07

HD audio için muhakkak HDMI 1.3 kullanmak gerektiğini biliyorsunuzdur umarım. Öyle optik, koaksiyel vs. ile sadece indirgenmiş normale dönmüş hd olmayan ses yollarsınız amfiye. HDMı kablonuz yahut receiverin girişi de 1.3 olmalı. Bundan emin olsun herkes evvela !

hdmi kabloda 1,3 ayrımı yok her hdmi kablo aynı işi görüyor bende philips hdmi kabloda var 1.3 diye yazan 7 liralık hdmi kabloda var ikiside aynı işi görür sadece optic ve coaxiel hd sesleri aktarmaz yoksa öyle hdmi de kablo ayrımı yok..
  • 343 TL fiyat şuanda beklemeye değer mi dvd player ihtiyacım vardı 200 TL daha verip bunu mu alsam acaba
  • " O " ürün ise 343 tl çok iyi fiyatmış doğrusu nerede acaba var bu rakama
  • http://www.hiperucuz.com/?urun-detay_52882_PHILIPS_BDP7300_BLU-RAY_DVD_OYNATICI.html

siteninde güvenilir olduğunu söylüyorlar bende karar veremedim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.