Şimdi Ara

YENİ PHILIPS BDP7300/12 BLU-RAY / DVD / DiVx / MKV OYNATICI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
1
Favori
31.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ses sisteminizin DOLBY TRU HD ve DTS-HD MA sesleri çözebildiğini varsayıyorum tabii,
    çözemiyor ise sesi de HDMI dan veya optikten vermenizin farkı yok..

quote:

Orijinalden alıntı: allegranza

BDP7300 ile BluRay film izlerken en sağlıklı bağlantı hangisi?

a) BDP7300 ---hdmi--- 5.1 Ses Sistemi ---hdmi--- LCD
    b) BDP7300 ---optik--- 5.1 Ses Sistemi ---hdmi--- LCD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Tabii ki a şıkkı..

ses sisteminizin DOLBY TRU HD ve DTS-HD MA sesleri çözebildiğini varsayıyorum tabii,
    çözemiyor ise sesi de HDMI dan veya optikten vermenizin farkı yok..

quote:

Orijinalden alıntı: allegranza

BDP7300 ile BluRay film izlerken en sağlıklı bağlantı hangisi?

a) BDP7300 ---hdmi--- 5.1 Ses Sistemi ---hdmi--- LCD
    b) BDP7300 ---optik--- 5.1 Ses Sistemi ---hdmi--- LCD

Cevap için çok teşekkürler,kusura bakmayın,bu konularda pek bilgim yok.Ses sistemim Sony-HTSF-1300,DTS çözüyor ama ''DTS-HD MA'' nedir ya da çözüyor mu bilmiyorum.BDP-7300 henüz 15 dakika önce bana ulaştı,ben hdmi ile bağlayacağım,artık neyi çözerse.Benim uygulamam gereken extra bir ayar var mı?

• BDP-7300 fiyatı teknosada 450TL, doğubankta ise 500TL.Daha uygun fiyatı olan yerler biliyormusunuz...
  • Hepsiburadada bir ara 300 e satılmış diyorlar kaçırmışız. Geçenlerde 400 e inmişti bekleyin biraz yine indirime girer. Ben pioneer bd120 - sony s360 - philips 7300 arasındaydım ancak dün LG BD370 i gördüm onu da inceleyin yeni bilginiz olursa paylaşalım.http://forum.donanimhaber.com/m_30363319/mpage_1/key_/tm.htm
  • Az önce Philips 7300 ü tam anlamıyla olmasa da denedim. 320 gb 2,5" casper taşınabilir belleği tanımadı (kullanım klavuzunda 160 gb üstünü tanımaz yazıyordu) - 4 gb. flash belleğer 200 mb.lık mkv filmin bir kısmını attım gösterdi (bu arada cihaza hiç bir güncelleme yapmadığımı belirteyim) Aynı flash belleğe m2ts AVCHD formatında filmin son kısmını koydum yaklaşık 1.3 gb. tanımadı. Cihazın üzerinde ve klavuzunda AVCHD diskleri de oynatır dediği için dvd ye yazdım her iki film parçasını bu kez de m2ts yi okumadı ancak mkv formatındaki filmi oynattı. Yarın yapabilirsem güncelleme yapıp tekrar deniyeyim diyorum. Bu arada cihazın kullanımının hoş görüntüsünün de oldukça etkileyici olduğunu belirtmek isterim.

Düzeltme; Son yazılımı güncelledim ancak değişen birşey yok mkv leri usb den ve dvd den okudu ancak m2ts leri görmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcmb -- 4 Şubat 2010; 23:01:34 >
  • En iyisi hdd li blueray leri beklemek
  • arkadaşlar elımde sony dvp-ns708 dvd player var onu satıp bluray oynatıcı almak istiyorum ama butun herşeyı göstersın istiyorum oynatmadığı format kalmasın istiyorum yanı bu mkv formatı haricinde her turlu formatı oynatıyormu bu cihazlar harddiskime attığım butun filmleri izliyebılırmıyım mkv formatlı filmlerin 4 gb ve ustunumu göstermıyor anlmadımkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

arkadaşlar elımde sony dvp-ns708 dvd player var onu satıp bluray oynatıcı almak istiyorum ama butun herşeyı göstersın istiyorum oynatmadığı format kalmasın istiyorum yanı bu mkv formatı haricinde her turlu formatı oynatıyormu bu cihazlar harddiskime attığım butun filmleri izliyebılırmıyım mkv formatlı filmlerin 4 gb ve ustunumu göstermıyor anlmadımkı

* O zaman notebook alıcanız blu-ray rom lu.
  • ne demek istediğini anlamadım ben kardeş bu dvdden almak istiyorum yardım edermisiniz nasıl tavsiye ediyormusunuz.Yanı usb sinden harddiski takdığım zaman divx falan seyredebılırmıyım bluray filmleri nasıl seyredıyoruz genelde hep harddıske dolum yaparakmı satıyolar bunları
  • Dostum,
    sen biraz beklemelisin en azından TR de şu an senin istediğin gibi herşeyi usb den oynatan BLU-RAY player yok

quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

ne demek istediğini anlamadım ben kardeş bu dvdden almak istiyorum yardım edermisiniz nasıl tavsiye ediyormusunuz.Yanı usb sinden harddiski takdığım zaman divx falan seyredebılırmıyım bluray filmleri nasıl seyredıyoruz genelde hep harddıske dolum yaparakmı satıyolar bunları
  • acaba yazılım güncellemesiyle usb nin ntfs desteklemesi mümkün müdür
  • Ben güncelledikten sonra 320 gb ı denemedim akşam denerim, ancak şu m2ts formatını oynatsa iyi olacaktı.
  • ben bluray player alıcaktım gittim ps3 slim aldım divx de oynatıyormuş.player almaktansa ps3 gibi gelişmiş bir cihaz almak daha mantıklı geldi.
  • BDP 7300 cihaza Son çıkan firmware update'i yaptım ancak bazı mkv'leri çalıştırıyor,bazılarını çalıştırmıyor. Neden olabilir ?
    (Boyutla bir alakası yok sanırım)
  • bdp 7500 den ne farkı var 7300 ün.
  • bdp 7500 metal kasalı galiba görüntüsü farklı, birde 7500 de analog 7.1 çıkış varken 7300 de 5.1 analog çıkış var, başka da bir fark yok. Bu arada pioneer bdp120 Ankara gsa elektroniğe girmiş 550 tl. den. 5 günle kaçırmışız. Acaba onu mu alsaydım diyorum bir an. Çok ayrıntılı inceleyemedim ancak menüden dil Türkçe yapıyorum bir kaç işlem sonra tekrar ingilizceye geçiyor, bir de 5.1 dolby digital seste hdmi ses çıkışını bitstream yapsam dahi cihaz PCM modunda gönderiyor, ancak doby true hd veya dts master hd seslerde yani hd seslerde bitstream aktarıyor bütün seçenekleri denedim ancak başaramadım. Bu konuda bilgisi olan var mı? Bir de cihazı alalı iki gün oldu 300 tl. ye aldığım fiyata satsam mı diye düşünmüyor değilim, alsam mı acaba diyen varsa görüşelim.

• BDP 120 galiba daha iyi.
  • Tekrar ingilizceye geçmes sebebi bağlı olduğu sistemin dili neyse otomatik ona geçiyormuş "easy link" özelliği sebebiyle ondanmış. Yani tek tuşla tüm sistemi açıp kapayabiliyorsunuz, ancak diğer sorunu çözemedim. Sadece bdplaey için ise pioneer 120 daha iyi ancak mkv oynatma özelliğini de unutmayalım philipsin.Üstelik amazon satış fiyatı philipsin 220 pound civarıyken pioneer 120 adı gibi 120 pound civarı satılıyor. Ülkemizde de pioneer daha pahalı.
  • BU bdp 120 çok öğülüyor .
  • Panasonıc te fena degil.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.