Şimdi Ara

YENİ PHILIPS BDP7300/12 BLU-RAY / DVD / DiVx / MKV OYNATICI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
1
Favori
31.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • scart-rgb bağlantısı olan güzelim tüplü tv lerimiz boşa gidiyor...
    Scart bağlantısı olan ve ntsc formatlı usb harici 2.5" Hdd bağlayabileceğim, her türlü divx ve mkv oynatabilen bir cihaz var mı, varsa NEDİR? bir zahmet söyleyin de gidip alalım.
    Evdeki tüplü tv yi babaya verip LCD alamayacam yoksa...
    Bu durumda olan birçok kişi olduğuna eminim...
  • Ayrıca bir işi tam yapıp da fiyatını düşük yaptıkları da pek nadirdir...
  • Bu cihazda USB'den NTFS desteği olmayacak gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askan22 -- 31 Ekim 2009; 22:30:52 >
  • NTFS için Philips e sorduğum sorunun yanıtı aşağıdadır.
    Mkv için bu player alınmaz bence.
    Hala en iyisi popcorn bu kulvarda

NTFS file system will not be supported in the near future products, you have to decrease *.mkv resolution (eg. 720p) if the movie playing time too long. See also *.mkv playing standards below; Problem: I am getting a warning message that either video or audio is not supported. Solution: Video: In order to play MKV (matroska) movie files, please ensure your files are within the h.264 Profile standard specification. Make sure your files are using the ?Main Profile? or ?High Profile?; other profiles may not be supported by this device. Make sure your files don´t exceed the level standard. This device only supports up to level standard 3.2 for ?Main Profile? files as well as 4.1 for ?High Profile? files with bitrates up to 20MBit/s. Make sure the number of reference frames is within the level number standard: If your movie file has a resolution of 1920*1080, it may not exceed 4 (reference) frames. If your movie file has a resolution of 1280*720, it may not exceed 9 (reference) frames. If your movie file has a resolution lower than standard definition (720*576), it may not exceed 11 (reference) frames. Audio: This device only supports the following audio formats embedded into MKV (matroska) movie files: mp2 mp3 ac-3 dts

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocake -- 22 Ekim 2009; 12:23:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kocake

NTFS için Philips e sorduğum sorunun yanıtı aşağıdadır.
    Mkv için bu player alınmaz bence.
    Hala en iyisi popcorn bu kulvarda

NTFS file system will not be supported in the near future products, you have to decrease *.mkv resolution (eg. 720p) if the movie playing time too long. See also *.mkv playing standards below; Problem: I am getting a warning message that either video or audio is not supported. Solution: Video: In order to play MKV (matroska) movie files, please ensure your files are within the h.264 Profile standard specification. Make sure your files are using the ?Main Profile? or ?High Profile?; other profiles may not be supported by this device. Make sure your files don´t exceed the level standard. This device only supports up to level standard 3.2 for ?Main Profile? files as well as 4.1 for ?High Profile? files with bitrates up to 20MBit/s. Make sure the number of reference frames is within the level number standard: If your movie file has a resolution of 1920*1080, it may not exceed 4 (reference) frames. If your movie file has a resolution of 1280*720, it may not exceed 9 (reference) frames. If your movie file has a resolution lower than standard definition (720*576), it may not exceed 11 (reference) frames. Audio: This device only supports the following audio formats embedded into MKV (matroska) movie files: mp2 mp3 ac-3 dts

Sayın kocake

Allah aşkına bu metinde yazılanları siz anladınız mı? Eğer anladıysanız Türkçesini yazın biz de anlayalım. Yok eğer anlamadıysanız neden buraya katardınız. Benim gibi ingilizce bilmeyenler ne anlayacak. Yılmaz Erdoğanın dediği gibi "kötü bir şey söylüyorsun ama ne söylüyorsun" sadece kötü bir şey olduğunu sezdim. Ama ne olduğunu sezemedim. Lütfen Türkçeye çevirip tekrar post yapar mısınız?

Ben bu cihazı almak istiyordum şimdi teredüte düştüm. Anlatmak istediğim bu.

• Eğer USB'den HDD ile mkv ve HD dosyalar izleyecekseniz bu model pek uygun değil Çünki HDD'de Fat32 formatını destekliyor sadece ve bu formatta HDD'e 4GB'dan büyük dosyaları tek parça olarak atamazsınız vede İngilizce yazıda anlatıldığı üzere High profil ve yüksek Frame dosyaları desteklemeyebilir diyor..

Bu cihaz Bluray disc kullanacaksanız ideal..
  • Arkadaslar selam bende bu player ı aldim fakat ne yazik ki mkv dosyalirini usb den gormedi sonra yazilim guncelleme yaptim az once, 934 versiyona cevirdim,simdi tekrar denedim goruyor oynatiyor fakat bu seferde sesi desteklemiyor sessiz oynuyor,yardimci olabilcek var mi..
  • ürün kampanya da 269 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: safranboy

ürün kampanya da 269 TL

Nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morani

Arkadaslar selam bende bu player ı aldim fakat ne yazik ki mkv dosyalirini usb den gormedi sonra yazilim guncelleme yaptim az once, 934 versiyona cevirdim,simdi tekrar denedim goruyor oynatiyor fakat bu seferde sesi desteklemiyor sessiz oynuyor,yardimci olabilcek var mi..

Ses dosyalarından aşağıda yazılanları destekliyor

Audio:
    This device only supports the following audio formats embedded into MKV (matroska) movie files:

*
    mp2
    *
    mp3
    *
    ac-3
    *
    dts
  • Ürün kampanyada site ismi veriliyormu bilmiyorum ama hizlial.com da 269 tl 12 taksit. Ben sipariş verdim bir günde kargo diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siwit -- 20 Kasım 2009; 15:13:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siwit

Ürün kampanyada site ismi veriliyormu bilmiyorum ama hizlial.com da 269 tl 12 taksit. Ben sipariş verdim bir günde kargo diyor.

Site açılmadığı için kontrol edemedim.. Süper fiyat
  • USb disk için ntfs desteklemiyor demişiniz arkadaşlar.Piyasada ntfs destekleyen ve mkv oynatabilen blu-ray varmı acaba ?

Bu ürünü kampanyadan alıp almama konusunda çok kararsız kaldım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: safranboy

ürün kampanya da 269 TL

Fiyat uygunmuş.
  • Bu cihaz NTFS desteklemiyor anlaşıldı. Peki Linux formatlarını destekliyormu bari.. EXTFS3 XFS gibi
  • Player dün elime ulaştı. Cihaz çok hızlı açılıyor ve filmi yüklüyor. Ayarları çok basit yapılabiliyor. Yazılım yüklemek 1,5 dk sürüyor.
    DVD disk te, ses sitemimden aldığım ses hakikaten çok fark etti. (toshiba ep-30 HDDVD Player e göre) Ses çıkışı hakikaten mükemmel. DİVx de Lost divx lerini koyup izdedim. Hiç bir problem yok altyazılarda uyumsuzluk olmadı.

Bir kaç tane kısa demo mkv görüntüm vardı (50 100 mb lık.) onları usb ile bağladım sorunsuz oynatıyor, seste problem yok. HDD bağladım tanımadı FAT32 olması gerekiyormuş.

Özetle; Bu fiyata Bluray, DVD (tüm disk tipleri), DiVX, MKV oynatıyor bence süper. Ayrıca profesyonel ses sistemi olan birisi iseniz sadece Bluray veya DVD player olarak bile alınır. Değerlendirmem 9/10 (Fiyat+performans)
  • quote:

Orijinalden alıntı: siwit

Player dün elime ulaştı. Cihaz çok hızlı açılıyor ve filmi yüklüyor. Ayarları çok basit yapılabiliyor. Yazılım yüklemek 1,5 dk sürüyor.
    DVD disk te, ses sitemimden aldığım ses hakikaten çok fark etti. (toshiba ep-30 HDDVD Player e göre) Ses çıkışı hakikaten mükemmel. DİVx de Lost divx lerini koyup izdedim. Hiç bir problem yok altyazılarda uyumsuzluk olmadı.

Bir kaç tane kısa demo mkv görüntüm vardı (50 100 mb lık.) onları usb ile bağladım sorunsuz oynatıyor, seste problem yok. HDD bağladım tanımadı FAT32 olması gerekiyormuş.

Özetle; Bu fiyata Bluray, DVD (tüm disk tipleri), DiVX, MKV oynatıyor bence süper. Ayrıca profesyonel ses sistemi olan birisi iseniz sadece Bluray veya DVD player olarak bile alınır. Değerlendirmem 9/10 (Fiyat+performans)

bu cihaz çıktığında bende mm ta 120 gb fat32 formatlı hdd mi denemiştim.her şeyi oynatıyor.yanlız MKV 4 gb tan büyükse NTFS formatı gerekiyor onuda tanımıyor.yani 4 gb tan büyük MKV leri oynatmaz.ancak DVD diske yazdırırsanız olur.4.5 yada 8.5 dvd lere yazdırmak gerekiyormuş.uygulayıp sonucu yazan arkadaşlar var tf da.

• Bende aldım bu cihazdan yanlız usb den mkv oynatmıyor, dvd ye yazdırıp çalıştırdım mkv filmi.. Gayet güzel bir cihaz. Güncellemesinide yaptım ama ben usb den mkv oynatamadım. unsupport mesajı veriyor. Mkv haricinde usb den yüksek çözünürlüklü wmv, avi gibi formatları çok güzel gösteriyor.
  • Peki Arkadaşlar hiç bahsedilmedi herlade bu modelde Mkv olsun SD divx ler olsun Altyazılar nasıl?, Türkçe karakterleri destekliyordur heralde ama Okunaklı mı? font büyüklüğü yeterli mi?
  • hızlıal'daki fiyat çok cazip geldi bende aldım şu an kullandığım lg dvd playerda dts audio cdleri dinleyemiyordum bakalım bu nasıl olacak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.