Şimdi Ara

Yeni S60 1.6 dizel Otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün zaman gazetesinde bir haber gördüm. Yeni S60 1.6 dizelin yıl sonu geleceğini biliyordum ama yazıda 2012 yılında otomatik seçeneğinden bahsediyor. Acaba benmi yanlış anladım yoksa gerçekten 2012 yılında 1.6 dizel otomatik S60 gelecekmidir.

Şuan 1.6 T4 powershift alınsa 1.6 dizel otomatik çıkınca sizce çok değer kaybedermi?

quote:

Çok önemli bir eksiklik olarak gördükleri yeni nesil 1.6 litrelik dizel motora sahip S60 modelinin yılın sonuna doğru yola çıkacağını belirten Eckardt, bu sayede lüks sınıfta çok önemli bir avantaj yakalanacağını die getirdi. Volvo, dizel otomatik seçeneğini 2012'de yola çıkaracak. Ayrıca en çok satılan modeli S40, 2012 sonunda yerini yeni modele bırakacak.

haberin linki:http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1156781&title=cinli-patron-yaradi-volvo-satislari-ikiye-katlanacak

• dizel otomatik dediginine göre evet 2012 de gelecektir 1.6 dizel oto. ve gelirse cidden güzel de olur , çok yakan araçlar şu devirde pek iş yapmıyo malesef
  • d2 otomatik hiç olmayacak diye biliyorum.. ha olsa, sıra yazmada VW'yi 2ye katlardı Volvo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

d2 otomatik hiç olmayacak diye biliyorum.. ha olsa, sıra yazmada VW'yi 2ye katlardı Volvo...

hiç sanmıyorum
  • Gereğinden fazla güzel bir haber bu. İnanasım gelmedi nedense. 1.6 motorla otomatik vites, performansta bir felaket yaratabilir. Sonra foruma gelip gitmiyor bu araba, Accent'le tokatlarım tarzı yazılar yazar kullanıcılar.
  • Bu Türkiye CEO'su daha 1-2 ay önce tekrarlamıştı S60 D2 manuel olarak gelecek diye.Gelirse büyük sükse yapar ama muhabirin olaya uzaklığıyla ilgili bir yanlış anlaşılma heralde.

T4 motor alınsa değer kaybedermi demiş bir arkadaş.

T4 oldukça performanslı bir motor.1.6D ile kıyaslanmayacak bir performansı var.Volvo alacak maddi güçte insanların çoğu eğer ihtiyaçları birazda güçlü motorsa 1.6D yerine(bir ihtimal otomatik bile çıkmış olsa) T4'ü tercih edebilirler.Dolayısıyla alacaksanız T4'ü hayırlı olsun şimdiden gönül raahtlığıyla alabilirsiniz.

Edit:Bu 1.6D+otomatik gelirse ancak S60'ın satışları düştüğü zaman gelir.Şu an bu aracın piyasanın kaymağını alması gibi bir durum söz konusu.Her pazarda oldukça talep gören bir otomobil.Bundan 4-5 yıl sonra bu araca olan talep grafikte aşağı yönlü olmaya başladığı an Volvo'do bu masrafa girip otomatik 1.6D i geliştirir ki tekrar ilgiyi üzerine çeksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolbert -- 11 Temmuz 2011; 11:35:10 >

• 1.6 dizel otomatik bende gelmeyecek diye biliyorum. Haberi görünce şaşırdım oyüzden burada size danışmak sitedim.

Peki Yeni S60 1.6 powershift Premium paketli araca 80 000 istediler. Sizce bu parayı hakedermi. Araca test sürüşünde resmen aşık oldum. Bu sefer volvo yapmış. Tek korkum ikinci el. Bir mercedes ve bmw gibi kolay satılmıyor. Ayrıca çok değer kaybeder korkusu içindeyim. Sizce bu araç 4-5 yıl sonra yarı yarıya değer kaybedermi.

Aracı almak için yıl sonu beklenmelimi? Haftaya zam geleceğini biliyorum. euro durumu kritik düşecekmi artacakmı belli değil. Kararsız kaldım açıkcası.
  • Selçuk bey

Volvo bölümünde "yeni s60" başlığında aradığınız tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Buradan tek söyleyebileceğim eğer premium paket ihtiyaçlarınıza cevap veriyorsa 2. eli çok dert etmeyin.Zira bu araç belkide 2.elde Volvo'nun makus talihini yenmeye başlaması açısından dönüm noktası olacak bir araç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.