Şimdi Ara

yeni toledo 2013 1.2 tsi v.s2013 lancer 1.6 invite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yakın zamanda sıfır araç almak istiyorum 40 - 45 arası bütçem var bu iki araç arasında kaldım gönlüm lancer dan yana gibi fakat f/p olarak toledo iyi sanırım tolede 1.2 tsi sıfır 41200 lancer 45000 hangisini almak mantıklı sizce bu iki araç dışında araç önermez seniz sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

• yeni toledo maalesef artık b segment ucuz sedan sınıfına düştü

yani rakibi sınıf olarak lancer değil

zaten iç mekan kalitesi toledo nun çok düşük

eskimiş olsa da tüpe uygun motoru ile lancer tavsiye ederim daha oturaklı ve sorunsuz bir araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

yeni toledo maalesef artık b segment ucuz sedan sınıfına düştü

eskimiş olsa da tüpe uygun motoru ile lancer tavsiye ederim daha oturaklı ve sorunsuz bir araç

ben her ikisinide inceledim toledo lancerden biraz kalitesiz olabilir ama çokta kötü değil segment olarak haklısınız fakat toledoda çokta küçük sayılmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

quote:

ben her ikisinide inceledim toledo lancerden biraz kalitesiz olabilir ama çokta kötü değil segment olarak haklısınız fakat toledoda çokta küçük sayılmaz bence

toledo küçük sayılmaz ancak benzer fiyata sürüş özellikleri ve üretim kalitesi daha düşük seat marka bir araç tercih etmeyin

bence

• quote:

quote:

quote:

toledo küçük sayılmaz ancak benzer fiyata sürüş özellikleri ve üretim kalitesi daha düşük seat marka bir araç tercih etmeyin

bence

tşk verdiğiniz öneriler için

• quote:

quote:

quote:

quote:

bence

tşk verdiğiniz öneriler için

Önemli değil üzerine biraz daha çıkabilirseniz size ford focus sedan öneririm.

24 bin için 24 ay sıfır faiz kampanyası da cazip

• lancera bulaşma ne yapacaksın lancerı satışlarıda iyi değil hem mitsubishi nedirki sen en iyi o paraya toledo veya rapid arasında kal ben olsam rapid alırım
  • Lancer ın yanında toledonun ne işi var hocam tabiki lancer
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevketXR

Lancer ın yanında toledonun ne işi var hocam tabiki lancer
    Eğer araba sürmeyi seviyorsaniz ve araçtan beklentiniz yastık altındaki altın gibi durdukça değerlensin, sattığimda para etsin degilse LANCER pişman etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outlook1

lancera bulaşma ne yapacaksın lancerı satışlarıda iyi değil hem mitsubishi nedirki sen en iyi o paraya toledo veya rapid arasında kal ben olsam rapid alırım

Mitsubishi nedir mi ? Sizi önce Allah'a sonra Mitsubishi kullanıcılarına havale ediyorum
  • quote:

lancera bulaşma ne yapacaksın lancerı satışlarıda iyi değil hem mitsubishi nedirki sen en iyi o paraya toledo veya rapid arasında kal ben olsam rapid alırım

Ergen detected....

Tabiiki lancer ama az daha bekleyin aralığa kampanya bekliyorum...
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    anlamadım birader ergen detected derken
  • oozgur16 kullanıcısına yanıt
    bi söyleyin bana mitsubishi nin hangi arabası dereceye girmiş yani en çok satanlara yollarda fazala görüyormuyuz lancer kaç tane satmışki zaten lancer sanki eski modeller gibi duruyor bana gelipte mutsubishiyi savunmayın lütfen
  • quote:

bi söyleyin bana mitsubishi nin hangi arabası dereceye girmiş yani en çok satanlara yollarda fazala görüyormuyuz lancer kaç tane satmışki zaten lancer sanki eski modeller gibi duruyor bana gelipte mutsubishiyi savunmayın lütfen

en basitinden
    mitsubishi asx
    24 saatte 5 dünya rekoru kırdı
    http://www.youtube.com/watch?v=EG3hz2w7H50

Tr de az evet azsa bu da kötüdür anlamında senin için değil mi?
    Sana göre en iyi araba wv ford ve renault diğerleri araba yapamaz zaten

Mitsunun kullandığı motor adı mivec..
    1.6 benzinli araçlar içinde en az yakanı testleri var araştırırsan....

Birde mitsu araçlarına bak
    en dolusu ile en boşu arasındaki fark ne biliyor musun sadece konfor özellikleri opsiyon yani
    en boşuyla en dolusu arasındaki araçlarda hava yastığı sayısı abs ba esp astc tc çelik kabin standart...
    Sizce bu kullanıcıya değer vermek değil midir?

Hadi hayırlı günler efendim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 13 Kasım 2013; 20:18:46 >

• Lancer varken Toledo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behzat Amirim

Lancer varken Toledo?
    Ne Toledosu kesinlikle Lancer.
  • quote:

Bunu, alın dışarı bunu. Öyle ki yollar toledo ve rapid'den geçilmiyor. Olur ama bu kadar da marka fanatikligi olmaz. Hiç binmediginiz bir araç için sallayin meydan boş. Her yer tofaş doğan dolu o mantikla broadway onerin bari.
    Ben aksine lancer'in toledoya göre daha az değer kaybedecegini düşünüyorum. Herkesin görüşü farklı olabilir birşey diyemeyeceğim. İkisi arasında kalacak olsam karizmatik bakışlarıyla lancer derdim. Sorunsuzluk, sessiz bir motor, güvenlik ve konfor daha ne olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Ne Toledosu kesinlikle Lancer.

Alıntıları Göster
    Toledonun yanında lancer çok daha fazla ağır basıyor ama türkiyede çok tutulmayan bir araba olduğu için sıfır lancer almazdım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

Denkleştirirsen lancer almaya niyetim var bence f/p olarak çok çok iyi. ( 2. el olarak alacagım )
  • Toledo bindim arkasi baya genisti 180 boyum var rahattim iyiydi.malzeme kalitesi cok iyide degil kotude .hizlanmasi iyiydi .Onun haricinde iyi. yakit tuketimine bakmadim ama arac gercekten genisti :).
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.