Şimdi Ara

Yeter artık bıktım bu çiziklerden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün arabayı yıkarken farkettim sol kapılarda fena derecede çizikler var hani öyle sürtünmeyle yada kazayla olacak çizik değil bilerek atılmış büyük ihtimal anahtarla çizilmiş çizikler uzaktan belli olmuyor ama yakınlaşınca çok belli oluyor ve acayip kötü duruyor sizce bu çizikleri nasıl ortadan kaldırabilirim pasta cila yapsam ortadan kalkar mı ? en önemliside bunu yapanları nasıl yakayabilirim babamada sordum oda bilerek yapıyorlar yakalasam kötü olcak dedi
     Yeter artık bıktım bu çiziklerden Yeter artık bıktım bu çiziklerden Yeter artık bıktım bu çiziklerden

• Nazarlık olarak kalsın. Ellemeyin bence..

Çizen yine çizecektir. Kafaya takmamak lazım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tırnağınız çiziğin olduğu yere girmiyorsa pastayla düzelebilir.Fotoğraftan bakıldığında pek yüzeysel göremedim.Geçmiş olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 404 Not Found -- 2 Haziran 2013; 18:09:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptırsanda çizen yine çizer
  • İmzasını atmış çizen bak

"Ben O..... Çocuğuyum"

Yazmış...

Şerefsiz...

• aracınzı sokağa bırakıyosanız mlsf böyle şeyler kaçınılmaz oluyor.. ben ofisimzn önüne koyduğm halde yaşıyodum bunları.. şimdi tam olarak kapalı olmasada sessiz sakin bi yerde sadece bana ait bi yer kiraladım kafam rahat.. en azından çizikle mizikle uğraşmıyorum ( kendi yediğim haltlar dışında :) ).
  • insanım diye geziyo bunu yapanlar ama sokaktaki hayvandan farkları yok.

• otoparksız ev otoparklı evden daha ucuz zannedilir, ama değildir..
    işte park bedeli..

• evimizin bahçesine çekiyoruz o yüzden evin önünde yapma şansları yok ama babamın iş yerinin oldugu yeri devlet ücretli park haline getirdi bu yüzden dükkana uzak mesafeye parkediyor büyük ihtimal ordaki şerefsizler çiziyor dediğiniz gibi pasta cila yaptırsak yine çizecek şerefsizler
  • Sokakta oluyor ne zaman otoparklı eve tasindik kurtulduk bizdr

• Plasti dip tek çare.

Araç nedir hocam??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomassee -- 2 Haziran 2013; 21:44:22 >
  • araç 2012 aveo sedan
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

İmzasını atmış çizen bak

"Ben O..... Çocuğuyum"

Yazmış...

Şerefsiz...

+1...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

insanım diye geziyo bunu yapanlar ama sokaktaki hayvandan farkları yok.

Bunlar hayvan bile değil...Çünkü hayvan kimsenin malına zarar verip zevk almayı düşünmez...
  • Bu Ülke de arabanın dışından değil içinden zevk almaya bakacaksın. Dışına olan hiç bir şey moralini bozmasın herkes aynı durumda. Böyle hazımsız bir Milletiz yapacak bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

İmzasını atmış çizen bak

"Ben O..... Çocuğuyum"

Yazmış...

Şerefsiz...

+1...

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkurt -- 3 Haziran 2013; 15:52:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.