Şimdi Ara

Yettiler artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adsl yöneticilerine gönderdiğim mail yeter 1 2 haftadır sadece para almayı biliyolar internet sıfır hizmet sıfır

bu kadar kötü hizmet verdiğiniz için size çok teşekkür ederim bu kadar yüksek fiyatı olupta interneti kullanamamak neden acaba 4 kat hızlanıcak dediniz 4 kat hızı düşürdünüz 1 haftadır hiç hizmet alamıyoruz birde alamadığımız hizmetin parasını ödüyoruz kullanıcı bilgilerimi isterseniz cevap yazın onlarıda gönderim iyi çalışmalar dilerim ne diyim başka.

• adsl yöneticileri ko bölümünde falanmı takılıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burakalemun

adsl yöneticileri ko bölümünde falanmı takılıyo

+99999999
  • +1 Berbat Durumda..
  • 5 dakka once aradım on dakkadır müşteri hizmetlerine bağlatmadılar yüzlerine kapadım kufur edeecektimde konustuklarımız kayıta alınıyomus
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burakalemun

adsl yöneticileri ko bölümünde falanmı takılıyo

iyi okursan mesajı sevinirim gönderdiğim mail yazıyo buraya yazdığım bir yazı değil okumadan konuşmayalım lütfen

gönderdiğim adres bu : iletisim@ttnet.net.tr donanım haber diil
  • quote:

Orjinalden alıntı: hayabusa16

adsl yöneticilerine gönderdiğim mail yeter 1 2 haftadır sadece para almayı biliyolar internet sıfır hizmet sıfır

bu kadar kötü hizmet verdiğiniz için size çok teşekkür ederim bu kadar yüksek fiyatı olupta interneti kullanamamak neden acaba 4 kat hızlanıcak dediniz 4 kat hızı düşürdünüz 1 haftadır hiç hizmet alamıyoruz birde alamadığımız hizmetin parasını ödüyoruz kullanıcı bilgilerimi isterseniz cevap yazın onlarıda gönderim iyi çalışmalar dilerim ne diyim başka.

Senin Pc De 1 Problem Olmasın
    ttnet Gayet İ çalışıyo Bneimde Problem Vardı Aradım Çok güzel yrd Oldular hatta 1 2 günsonra probleminiz çözüldümü die aramışlardı (beni msorun modemden kaynaklanıyomuş)

• iyi hoşda bilader bunu ko bölümüne nie açıyosun onu anlamadım BİZE NE YANİ
  • İnternet bölümüne açabilirsin.
    Şikayet etmek için sorumlu kuruluşa mail atabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.