Şimdi Ara

YGS 5 SIRALAMA TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sosyal 31 8
    Mat 38 2
    Fen 6 1

Herkes cok iyi yapmıs psikolojim bozuldu 40 k beklemeye başladım

• upppp
  • Mezunedebiyatci M kullanıcısına yanıt
    He hocam hee sen 37.5 matematik netiyle bekle 40k, Allah aşkına 40k gelir diye düşünüyosan ŞÜPHEYE BİLE DÜŞTÜYSEN bırak bu forumu çık git buradan.. Şovdan başka bir şey değil bu.

MATEMATİKTEN 37.5 NET YAPAN ADAM SIRALAMASINI TAHMİN EDEMİYOR, TROLOLOLOLOLOLOL.
  • en kötü ihtimal 30k gelir
  • Sydro kullanıcısına yanıt
    Boş konusma kardeşim. ygs hazırlık sürecinde 340 puan yapan arkadasım 33 yaptı. Matematiğin bi ayrıcaliği kaldı mı ?
  • 9-10k gelir.
    etrafındaki herkes krdsm ck klydı yha .s diye gezerse sende oyle dusunmeye baslarsın. herkes 100 net yapmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezunedebiyatci

Boş konusma kardeşim. ygs hazırlık sürecinde 340 puan yapan arkadasım 33 yaptı. Matematiğin bi ayrıcaliği kaldı mı ?

Yok hocam kalmadı 10 mat yapan ile 40 mat yapan aynı evet.
    Daha fazla konuşturmayın beni, 37.5 matematik netiniz var, yaptığınız gövde gösterisinden başka bir şey değil.
  • Mezunedebiyatci M kullanıcısına yanıt
    Yarın size pm atacağım, gidin o arkadaşlarınızla konuşun. Sıralamalarından sonra mutlaka yarısından fazlası ağlayacaktır, onlarda alayı yalancı. Biz çok gördük hocam öyle öğrencileri.
    ben sadece matematik çalıştım burada gövde gösterisi yapmak gibi bir amacım yok. öyle düşündurduysem hakkınızı helal edin kusura bakmayın
  • 15-25 bin arası gelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.