Şimdi Ara

Yıldız Teknik Davutpaşaya Yakın Yurt var mı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
15.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıldız teknik üniversitesini kazandım...Davutpaşa kampüsündeyim..Yurt başvurusu yaptım ama yedek 334 diyor..Fatih sultan mehmet yurdu olabilir mi?? Davutpaşa kampüsüne yakın yurt arıyorm..Bilen varsa yazsın ltfn

• bende davutpaşadayım.bilenler yakın yurtları bi yazarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: burlipi

bende davutpaşadayım.bilenler yakın yurtları bi yazarsa
    Banada yedek 720 yazıyor.Bende Davutpaşa yakınlarında bir yurt araıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekanat

Banada yedek 720 yazıyor.Bende Davutpaşa yakınlarında bir yurt araıyorum

Alıntıları Göster
    davutpaşalıya yurt yok anlaşılan kimse bişey yazmamış bende davutpaşalıyım uppps
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan...

davutpaşalıya yurt yok anlaşılan kimse bişey yazmamış bende davutpaşalıyım uppps

Alıntıları Göster
    up up
    bu senede arayan olabilir yakınlarda bi yurt
  • quote:

Orijinalden alıntı: yussuff

up up
    bu senede arayan olabilir yakınlarda bi yurt

Alıntıları Göster
    mefkuremi ne ole bir fem yurdu vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoneyTalks

mefkuremi ne ole bir fem yurdu vardı.

Alıntıları Göster
    geçen sene bulunmamış hadi bakalım bu sene neler çıkçak
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco4

geçen sene bulunmamış hadi bakalım bu sene neler çıkçak

Millet yedek listede 300'lerde, 700'lerde. Umarım onlara kısa sürede yurt çıkmıştır. İstanbul'da yedek liste daha hızlı ilerler.
  • fatih sultan mehmet yurdu mukemmel bir kyk yuksek ucretli yurdudur. davutpasa caddesinde yildiz teknik uni. yerleskesinde yer alir. 3 kisilik odalarda baza sistemi vardir . mini buzdolabi ( her odada) banyo wc odalarda bulunur yanilmiyosm televzyonda vardi . aylik ucret 189 tl depozitoyu hatirlamyrm . kiz erkek olark iki bloktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakan4777

fatih sultan mehmet yurdu mukemmel bir kyk yuksek ucretli yurdudur. davutpasa caddesinde yildiz teknik uni. yerleskesinde yer alir. 3 kisilik odalarda baza sistemi vardir . mini buzdolabi ( her odada) banyo wc odalarda bulunur yanilmiyosm televzyonda vardi . aylik ucret 189 tl depozitoyu hatirlamyrm . kiz erkek olark iki bloktur

karakan orda kaldınmı?
  • quote:

quote:

fatih sultan mehmet yurdu mukemmel bir kyk yuksek ucretli yurdudur. davutpasa caddesinde yildiz teknik uni. yerleskesinde yer alir. 3 kisilik odalarda baza sistemi vardir . mini buzdolabi ( her odada) banyo wc odalarda bulunur yanilmiyosm televzyonda vardi . aylik ucret 189 tl depozitoyu hatirlamyrm . kiz erkek olark iki bloktur

karakan orda kaldınmı?

hayir. bende yurt ariyorum . ayrintili bilgi sahibiyim sadece
  • quote:

quote:

quote:

karakan orda kaldınmı?

• quote:

quote:

quote:

quote:

karakan orda kaldınmı?

bu yurda girmek bal ister yahu super bi yurt

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

karakan orda kaldınmı?

bu yurda girmek bal ister yahu super bi yurt

Alıntıları Göster
    açıkçası ben çok fazla yorum okuyamadım sözslüklere falan baktım yurt yeni diye fazla bişey yok

• quote:

açıkçası ben çok fazla yorum okuyamadım sözslüklere falan baktım yurt yeni diye fazla bişey yok

yepyeni yurt
  • quote:

quote:

yepyeni yurt

Alıntıları Göster
    gidip grdünmü sen anlat biraz gittiysen
    fiziki imkanları çok güzel diyo herkes tamamda acaba içerdeki ortam nasıl bi de o var,geçen sene orda kalmış birini bulsak çok iyi olcak

• quote:

fiziki imkanları çok güzel diyo herkes tamamda acaba içerdeki ortam nasıl bi de o var,geçen sene orda kalmış birini bulsak çok iyi olcak

gitmedim valla baya arastirdim ama yurt yildiz tek. kampusunde olmasina ragmn y.t.u ogrenclerine sinirli sayida yer veriyolar kime cikacagi belli degil yani ortami iyidir herlde yahu

• quote:

quote:

gitmedim valla baya arastirdim ama yurt yildiz tek. kampusunde olmasina ragmn y.t.u ogrenclerine sinirli sayida yer veriyolar kime cikacagi belli degil yani ortami iyidir herlde yahu

Alıntıları Göster
    sonuçta devlet yurdu olduğu için ortamı konusunda o kadar emin konuşamıcam ordan burdan okudğum kadaryla devlet yurtlarında ortamlar pek iyi deil ama bu yurt genel yurtlardan değil sonçta bakalım görcez inş nasılmş ortam

• quote:

sonuçta devlet yurdu olduğu için ortamı konusunda o kadar emin konuşamıcam ordan burdan okudğum kadaryla devlet yurtlarında ortamlar pek iyi deil ama bu yurt genel yurtlardan değil sonçta bakalım görcez inş nasılmş ortam

Alıntıları Göster
    yurdu gidip gördüm gerçekten şahane bir yurt odanın imkanları özel yurtlardan farksız sadece 3 kişi olması biraz farklılaştırıyor ama odalar geniş isteseler 4 kişilik bile olabilecek kıvamında yalnız benim merak ettiğim geçen seneden bu yurtta kalan birileri varsa giriş çıkış saatleri hakkında bilgi verirse güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrazek35

yurdu gidip gördüm gerçekten şahane bir yurt odanın imkanları özel yurtlardan farksız sadece 3 kişi olması biraz farklılaştırıyor ama odalar geniş isteseler 4 kişilik bile olabilecek kıvamında yalnız benim merak ettiğim geçen seneden bu yurtta kalan birileri varsa giriş çıkış saatleri hakkında bilgi verirse güzel olur.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 12 Eylül 2012; 13:23:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.