Şimdi Ara

YKS Mağdurunun Sınav Rehberi | Sınav Sürecinde Yapılan Hatalar ve Çözümleri | saddlemaker64 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
234
Favori
30.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben oynamıyordum ama her hafta lol oynayan arkadaşlarımdan say ilk 50, ilk200 girenler var. Bu boş zamanını nasıl harcadığınla alakalı. Kimisi sosyal medyada kimisi youtube twitchde kimisi de oyunda harcıyor. Bence tamamen kişiye bağlı bir alan ama ben telefondakiler çok bağımlılık yaptığı için lolde de kanser olduğum için bırakmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saddlemaker64 kullanıcısına yanıt
    @saddlemaker64

Hocam siz tekrarı hangi aralıklarla yapıyordunuz
    1-3-7-30-90 mı

Bir de tekrarları günün hangi zamanında yapmak daha verimli olur? (yazdıysanız görmedim kb)

• quote:

Orijinalden alıntı: MHD.

Bir de tekrarları günün hangi zamanında yapmak daha verimli olur? (yazdıysanız görmedim kb)
    Belli bir tarih düzenim yoktu genellikle sezgisel veya ankiye kalmış şekilde yapıyordum. günün özel bir dilimini kullanmıyordum ama olabildiğince erken yapmak daha iyi olur diye düşünüyorum
  • Kuzey kampüsten up

• Yazıyı okurken Sevdiğim kızla sevişircesine zevk aldım teşekkür ediyorum hocam

• kebbab kullanıcısına yanıt

Hahahaha rica ederim dostum

• Çok güzel olmuş hocam eline sağlık. Favorilere ekledim arada açar okurum.

• meftun. M kullanıcısına yanıt

Sağ ol hocam işine yaradıysa ne mutlu

• quote:

Orijinalden alıntı: saddlemaker64

Sağ ol hocam işine yaradıysa ne mutlu

kaçık prensi geçen sene bu konudan öğrenmiştim her gün dinleye dinleye bitirmek üzereyim sağolasın.

• Merhaba panpalar, hazır tatildeyken yazıya bir güncelleme çekeyim diyorum. Merak ettiğiniz şuraya daha fazla değin dediğiniz bir yer varsa bakabilirim.

Denemeler hakkında olabilir bence

Hocam 50 ve 300 soru mevzusunda zor sorulari nasil hizlica secelim? Zaman kazanci azaliyo soruyu okuyunca.

• Usta sormak istedigim bir sey var soru bankası yerine deneme cozun demıssın ya mesela aytde biyolojiyi bitirdik ve baş kısımlarını falan unuttuk denemelerde yanlış çıkıyor soru bankası çözmeyelim mi? Veya daha sınava 3.5 ay var 3.5 ayda 1soru bankası daha bitirmek saçma mı olur

• Up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok yararlı. Bir sorum var : not almalı mıyız? Özet kitaptan felanda olsa yoksa feynman tekniği yeter mi? Cevaplarsan çok sevinirim iyi günler.

• nmnkya5578 N kullanıcısına yanıt

,.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aphextriplet -- 27 Nisan 2021; 0:9:38 >
  • up

Faydalı yazı

• Son zamanlarda okuduğum en faydalı yazı. Bu konuyu uplayıp görmemi sağladığınız için minnettarım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.