Şimdi Ara

YOK ARTIKKK... !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ßeyler bugun bi arkadaşımın ardream charına girdim... Gördüklerim hiç de hoş degil... Roguelerden daha hızlı koşan mage ler, kendine oto heal yapan priestler en sinirime giden de ardream düper kaynıyor... ßnm arkadaşımın charının defense ı 900, dd 15 le birlikte gerisini siz düşünün ne kadar saglam oldugunu... Peki dd li 900 defenselı bir ardream charına başka bir ardream char ı en fazla kaç vurabilir?... Adam çok rahatlıkla 700 ile 900 arası çakıyor... Öyle kalakaldım... ßnm ona daha dogrusu onlara vurdugum dmg dual +8 md, 1200 ap ile 400 vuruyorum bu durumda da apışıp kaldım... Nese onuda geçtim human town ın sag tarafındaki bölgede bi kaç assas ve 1 tane warrior cirit atıyor... (Town ın içindeler) Kuleler hepsine vuruyor ama assasları takip ettim hem minor hemde pot basıyorlar... (tabiki koxp) Warrior a gelince onuda bi priest healliyor koxplada kendini healliyor dier priest de debuff atıyor ve bu kişilerin hepsi town un içinde... Size soruyorum bu kuleler arkadaşın charına 600 - 600 çakarken bu adamlar nasıl oluyorda bizim townumuzda tek kale futbol oynuyor... Ac tools kullananları söylemeyide unuttum nese yorum sizin onlara göre böyle oynamak zevkli galiba ama ßna göre sıkıcı ya sizce?

Not : ßnm oly de ve Logos da master charlarım var ama şunu söyleyim büyük cz de böylelerine 1 - 2 sefer rastlamışımdır... ßunun cvp ı belli cz de düpeyle bile yapamayan solugu ardream de alıyor !

Edit : Edana ardream.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Chaotic Chronicle -- 5 Mayıs 2007; 19:40:57 >

• eee bu oyun ile artik koxp butunlesmis durumda bunlara sasirmicaksin.
    temiz oyun istiyorsan wow var :D
  • Valla bu kadar abarttığın kadar görmedim.Üstünde ne var ki 900 defans olacak ya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLavetothedaRk

Valla bu kadar abarttığın kadar görmedim.Üstünde ne var ki 900 defans olacak ya?

Elf belt, Pp, kekuri, rol, +7 chitin set fln.
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Chaotic Chronicle

quote:

Valla bu kadar abarttığın kadar görmedim.Üstünde ne var ki 900 defans olacak ya?

e normal.ama emin ol hepsi bunun gibi değil.hala çok var +8 cleaver dual , +7 dex takı seti olan.senin arkadaşın normal üstü ondan böyle.bu arada tebrik ederim bu güzel karakterden dolayı arkadaşını.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: The Chaotic Chronicle

quote:

e normal.ama emin ol hepsi bunun gibi değil.hala çok var +8 cleaver dual , +7 dex takı seti olan.senin arkadaşın normal üstü ondan böyle.bu arada tebrik ederim bu güzel karakterden dolayı arkadaşını.

Hiç olmassa arkadaşımın itemleri düpe degil çogu ardream charında var mrk etme orası Edana ardream çünkü ßnm laf ım +9 shard la +8, +9 chitin setle gezen adamlara... Hem kendin diyosun hala +8 cleaverlı +7 dex takılı ardream charları var die peki onların günahı ne onlarda ßnm gibi düper magdurları !

• oyunu b*ku cıktı zaten
  • bu ardreamcılardan korkulur yahu ronarklanda gitseler orayıda birbirine katarlar azgınlar
  • dupe çok çok...

ben +10 giga satan birini taniomda
  • quote:

Orjinalden alıntı: cefurkan

eee bu oyun ile artik koxp butunlesmis durumda bunlara sasirmicaksin.
    temiz oyun istiyorsan wow var :D

haklısın ko ya alternatif bi sürü oyun war
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.