Şimdi Ara

YOSEMITE VE PARALLELS DESKTOP 10__ VAR MI UCUZA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum Yosemite indirmek için sabırsızlanıyorum. Ancak işim gereği ancak windowsta çalışan bir programım var bu yüzden ne yazık ki windowsa da mahkumum.

Hali hazırda mavericks ve parallels desktop 9 ile w7 çalıştırdığım tıkır tıkır işleyen bir sistemim var.

Yosemite sonrası windows için parallels 10 almak gerekiyor. Çünkü 9 olanı desteklemiyor. Upgrade seçeneği 50 Euro.

Var mı daha ucuza bulabileceğim bir yer, ya da hali hazırda çıkması yakın olan bir bundle filan?

Edit: Pardon ben PD8 kullanıyormuşum, PD9 değil. Sanırım PD9 yosemite ile uyumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krycc -- 17 Ekim 2014; 11:13:25 >

• Öğrenci isen öğrenci fiyatları uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desteklemiyor diye bir durum söz konusu değil.Sadece yosemite ile gelen özellikleri desteklemiyor.Upgrade seçeneğinde Türkiye için academic discount geçerli değil.Bende 8 olduğu için 10 upgrade aldım.2 senede bir alıyorum.Açıkcası her sene 120 tl vermek mantıklı gelmiyor.
    Bunu yazmam ne kadar doğru bilemiyorum ama malum yollardan ücretsiz olarakta yüklenebiliyor.
  • eğer oyun veya gpu isteyen bir işle uğraşmıyor iseniz ücretsiz virtualbox uygulaması var sanal makine için, bilginize..
  • mogosan kullanıcısına yanıt
    malum yollardan herhangi birinin pd10 için aktivasyon numarası varmıdır elinizde? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sydkrmn

malum yollardan herhangi birinin pd10 için aktivasyon numarası varmıdır elinizde? :)

precracked onlar,seri numarası gerekmiyor.
  • krycc kullanıcısına yanıt
    PD 8, Yosemite ile çalışıyor, ben W7 ile kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.