Şimdi Ara

YOUTUBE VİDEOLARI AÇILMIYOR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim 8-9 ay önce 8mbps geçmiştim o sıralar bişi yoktu fakat şu 2-3 aydır youtubede video açamıyorum kablo ek vardı temizledim değerlerim çok iyi 8mbpsti çok rahat kaldırıyor videoya tıklıyorum 10dk sonra açılıyor ama açıldığında ses yok bide 480p yada 360p ayarlıyorum direk 240pye ayarlanıyor ses yok vede çok yavaş yükleniyor dün hd film izledim gayet süperdi 720hd izledim başka siteden ama youtube gelince böle sizce sorun bilgisiyarımdamı 8-9 ay önce format attırmıştım xp kullanıyorum yoksa kablolardanmı etrafımdaki herkezde 1mbps kullanan bile çok rahat izliyor ben 8mbps ama izleyemiyorum ping sorunumda yok bana yardım edebilicek bilgili arkadaşlar yazarsa memnun olurum

Buda Hat değerlerim

Mod: ADSL2
    Hat Kodlaması: Trellis On
    Durum: No Defect
    Hat Güç Durumu: L0

Alınan Gönderilen
    SNR Sınırı (dB): 24.0 22.6
    Sinyal Genlik Zayıflaması (dB): 3.0 4.1
    Çıkış Gücü (dBm): 10.3 0.0
    Ulaşılabilir Hız (Kbps): 13204 1280
    Hız (Kbps): 8191 795

• aynı sorun bende de var. maalesef youtube videoları geç açılıyor, açıldığı zaman da sizin de dediğiniz gibi ses yok. ya da kalite çok kötü. Bu konuda çözüm önerisi olan var mı???
  • Bende de aynı sorun var beyler aylardır, bence Youtube ile alakalı değil. Format atcam en sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: headcrusher8

Bende de aynı sorun var beyler aylardır, bence Youtube ile alakalı değil. Format atcam en sonunda

Format attığında düzelirse bize bilgisini verirmisin. Biz de öyle yapalım olmazsa...
  • nuvexeal kullanıcısına yanıt
    abode flash player 11 active
    abode flash player 11 pling
    abode shockwawe player 12.0

bu programları yükle ondan sonra bak

bidee videoyu acarken yukarıda abode shockwawe eklentisi yanıt vermiyor diyorsa

C:\Documents and Settings\KULLANICI ADI\Local Settings\Application Data\Google\Chrome\User Data içindeki peper flash dosyasını sil geri dönüşümdende sil. Sorun tekrar devam ederse başka bir tarayıcıdan video izle.

VERDİĞİM ÇÖZÜMLERİ UYGULARSAN MUTLAKA BİRİ İŞE YARAR
  • ZEKA_99 Z kullanıcısına yanıt
    malesef öyle şeyler falan çıkmıyor denicem genede birşeyi fark ettim youtubede VEVO ile yüklenmiş videolarda yani yurt dışındaki vevo altından yüklenmiş olan videoları çok rahat açıyor direk ama türkiyedekileri açmıyor neden böle sizce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.