Şimdi Ara

------------YURT DIŞI KAYITLI NE DEMEK?---------------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
18.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

GALAXY S2 ALICAM FAKAT ŞÖYLE Bİ BAKIYORUM SİTELERE ''SIFIR ÜRÜN YURT DIŞI KAYITLIDIR'' DİYE Bİ İBARE YAZIYORLAR ANLAMI NEDİR BUNUN.TÜRKİYE'DE YAPTIRMAYA GEREK YOK MU?DİYELİM Kİ GEREK VAR AMA KAYIT YAPTIRMADIK DA BOZUK BİR TELEFONUN İMEİ ATAMASINI YAPTIK O ZAMAN OLUR MU PEKİ?İLLA BU İŞ İÇİN PASSAPORT MU BULCAZ?

TEŞEKKÜRLER

• Yapay Zekanın Yanıtı

Yurt Dışı Kayıtlı Telefon Ne Demek?

"Yurt dışı kayıtlı telefon", yurt dışında üretilen ve yurt dışında bir operatör tarafından kayıtlı olan bir mobil cihazdır. Bu cihazlar genellikle yurt içinde kullanılabilir, ancak yurt dışı roaming ücretlerine tabi olabilirler.

YD Cihaz Ne Demek?

"YD cihaz", yurt dışı kayıtlı cihaz demektir. Bu cihazlar, yurt dışından satın alınmış veya yurt dışında bir operatör tarafından kayıtlı olan cihazlardır.

Yurt Dışı Telefon Ne Demek?

"Yurt dışı telefon", yurt dışında üretilen ve yurt dışında bir operatör tarafından kayıtlı olan bir mobil cihazdır. Bu cihazlar, yurt içinde kullanılabilir, ancak yurt dışı roaming ücretlerine tabi olabilirler.

Yurtdışı Telefon Nedir?

Yurtdışı telefon, yurt dışında üretilen ve yurt dışında bir operatör tarafından kayıtlı olan bir mobil cihazdır. Bu cihazlar, yurt içinde kullanılabilir, ancak yurt dışı roaming ücretlerine tabi olabilirler.

YD iPhone Ne Demek?

"YD iPhone", yurt dışı kayıtlı bir iPhone'dur. Bu cihazlar, yurt dışından satın alınmış veya yurt dışında bir operatör tarafından kayıtlı olan iPhone'lardır.

YD Ne Demek?

"YD", yurt dışı demektir. Yurt dışı kayıtlı cihazlar, bu kısaltma ile ifade edilebilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • O yurt dışından getirilmiş ve kayıt ettirilmiş kullanıma hazır telefon demek ama bu kayıt konusunda kayıtlı olduğuna dair belge sormalısın geçici ve turist pasaportuna kayıt çok var..
  • ürün kayıtlı ama pasaport kayıtlı değilmis sordum(yurt dışı kayıtlı diyor.ne demekse artık).150liraya yaparız diyor telefoncu.galaxy s2de imei atmak sıkıntı mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1100 lira ver yasal olarak kayıt altına alınmışını al derim s2 için

diğerleri fasa fiso

haa dersen ki telefoncu bizim evin 3 metre ilerisinde o zaman tamam
  • şimdi şu var ben telefonun garantisine önem vermiyorum.geriye kayıtlı olma özelliği kalıyor.sırf bunun içinde 300-400 tl fazla vermek koyar yani
    imei atılır 2 dakkada olay biter diye düşünüyorum ama henüz imei ile ilgili bi şey diyen çıkmadı.
    nasıl olur s2 ye imei atmak?
    atılır mı?
    hangi tarz ve marka telefounun imei atılmalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefacavdar

şimdi şu var ben telefonun garantisine önem vermiyorum.geriye kayıtlı olma özelliği kalıyor.sırf bunun içinde 300-400 tl fazla vermek koyar yani
    imei atılır 2 dakkada olay biter diye düşünüyorum ama henüz imei ile ilgili bi şey diyen çıkmadı.
    nasıl olur s2 ye imei atmak?
    atılır mı?
    hangi tarz ve marka telefounun imei atılmalı?

Arkadaşın dediği gibi 100tl ver yada en fazla 150tl yasal kayıt ettir imei attığın zaman o imei patlayabilir güncelleme ile uçabilir sonra uğraş dur
  • neyse ki felek bugün benden yanaydı
    işyerine geldim sabah sahibinden i açtım bi ilan gördüm
    800 tl 18 ay garantili falan on numara geldi pazarlıkla 700 e aldım perşembe elimde olcak
    hem daha uyguna hem daha garanti olan bi cihaz edinmiş oldum(garantisi telpa)
    yoksa kaçak telefona 800+150=950 bayılcaktım(garantisiz)

aynı şansın size de uğraması dileğiyle.

bana çok iyi geldi fiyat onun için aldım sizce de şans mı yoksa normal mi?

ürün resmi aşağıda

SAYGILAR

• quote:

Orijinalden alıntı: sefacavdar

neyse ki felek bugün benden yanaydı
    işyerine geldim sabah sahibinden i açtım bi ilan gördüm
    800 tl 18 ay garantili falan on numara geldi pazarlıkla 700 e aldım perşembe elimde olcak
    hem daha uyguna hem daha garanti olan bi cihaz edinmiş oldum(garantisi telpa)
    yoksa kaçak telefona 800+150=950 bayılcaktım(garantisiz)

aynı şansın size de uğraması dileğiyle.

bana çok iyi geldi fiyat onun için aldım sizce de şans mı yoksa normal mi?

ürün resmi aşağıda

SAYGILAR

maşallah de ve çok şansını söyleme nazar değer dostum ayrıca parasını ödedinmi GET ile mi aldın ?

Hayırlı olsun güzel fiyat güle güle kullan piyasası zaten bu şu anda :)

• 150 lira bayıl yap. İmei işi sakat bence.
  • hayırlı olsun imei işi sakattır buradaki garanti veren firmalardan yararlanamazsın anlamına gelir
  • Yurt dışı kayıtlı xiaomi redmi note 8 alacağım almayı önerirmisiniz yurt dışı kaydı olunca imeide kayıt edilmiş oluyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.