Şimdi Ara

Yurt Dışından Yabancı Oyuncu Almanın Daha Ucuz Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece Dursun Özbek dönemi yurt dışından alınan yabancı oyunuların bonservis bedeli;
    Lukas Podolski 2.5m
    Martin Linnes 2m
    Lionel Carole 1.5m
    Kevin großkreutz 1.5m (Oynayabilse çok katkı verebilcek joker oyuncuydu bence)
    Jason Denayer 436bin euro (Kiralık)
    Jose Rodriguez Bonservissiz
    Bunlara bakıp hala yerli transfer ya da ülkeden yabancı transfer yapıyorlarsa kesin komisyon var arkadaş. Bu tarz yabancı oyuncuların ölüsü bile para ediyor.

• komisyon tabi ne sandın bu adamlar iş adamı seni beni mi düşünecek ? takıma messiyi 0 tl harcayarak getirmek yerine mehmet diye bi adamı 10$ kazanarak getirmek onlar için başarı ve görülen köy kılavuz istemez adamlar baya başarılı ilerliyor
  • Yerlinin de gurbetcisini alacaksin disaridan. Burada yetismis adamdan olmuyor anadoludan istanbula gelince. Yetenek olarak kotu millet degiliz yoksa sadece egitim ve mental hazirlik iste onu da burada veremiyoruz, alamiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinodan ne kadar komisyon yiyebilirsin ki? adam bu gün ben gidiyorum dese yarın kendisine dünyanın her yerinden takım bulur.

umutu ise üzerine para vererek ancak gönderebiliyorsun. bu gün kontratı bitse yarın kendisine takım bulmayı geçtim, selam verecek adam bulacağı şüpheli.

dolayısı ile sinoya hacı seni buraya alalım ama aldığın paranın %10unu bana vereceksin dediğinde hade len der geçer adam. yerli bir oyuncuda ise aldığının yarısını komisyon olarak vereceksin deseler adam koşa koşa gelmez mi?
  • Yerli severler bunu anlamıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.