Şimdi Ara

Yüzbaşı Olmamın Şerefine Manita Yapmak İçin Taktik Veriyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm gençler. Yüzbaşı olmamın şerefine manitanıza nasıl güzel davranabilirsiniz , manita nasıl yapabilirsiniz onu yazıyrum. Saygısızlık edipte aşşağıda laga luga yapmayalım pls.

---SPOİLER---
    şekil ve şemal olarak at hırsızına benziyor iseniz buradakileri denememeniz şiddetle rica olunur.
    ---SPOİLER---

Bir kızı seviyor iseniz ;
    kızı sevdiğinizi başka birsinin ağzından ona duyurun. mesela yaz tatilinde sınıfın en dedikoducu bacısına feysbuk üzerinden mesaj atıp söyleyebilirsiniz. okullar başladığında ise o kıza çoktan demiş olacak. neyse işte siz hala kızı seveceksiniz ama belli etmek yok. kız siz seviyormuşsunuz onu diye egolara girecek falan. bu evreyi bitirdikten sonra siz onu sevmiyormuş gibi davranacaksınız. soğuk yani. sonra o otomatik olarak sizin üstünüze düşecek , arada bir konuşmak isteyecek sizle.
    sizde devam edersiniz ama cool şekilde.

Kız düşrme taktiği olarak ;
    ilk baş zengin züppeleri gibi cool giyiniyoruz. (kırmızı pantolun demedim kız düşürücem diye ılık olmayın aman ha)

öncelikle sempatik oluyoruz. espiriler yapıyoruz. ama tabi soğuk espiriler değil. yerine göre. konuşuyoruz ama arada bir susuyoruz. eğleniyoruz hunharca. kızlarla romantik konuşuyoruz. facebookda konuşurken sempatik olmak için :p smileyini kullanabiliriz. sık sık'ta kötü adam gülüşü gönderiyoruz ":)"

NOT.=
    sakın sakına saçları inek yalamış gibi jöleleyip ortama girmeyin. o ne olm öyle ? sümük gibi oluyor kafanız. saç bırakıp üste dalgalı olarak tarayın.

DİPnot = zamanında telefon numarasını istediğim kız numarasını vermemişti bozuk telefonum bahanesiyle. dershanede telefonunu bana verip numaranı yazarmısın dedi benim numaramı istedi. düşünün artık gençler.

SORULARI AŞAĞIDAN SORABİLİRSİNİZ "GG EASY"

• önlerden
  • peki ya + basarken yanarsa?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 8 yıl oldu artık bende ufaktan bir kaç faydalı mesaj atıp yarbay olsam mı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

peki ya + basarken yanarsa?

demirciye beddua et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

7 8 yıl oldu artık bende ufaktan bir kaç faydalı mesaj atıp yarbay olsam mı acaba..

fenerli misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Stark

quote:

7 8 yıl oldu artık bende ufaktan bir kaç faydalı mesaj atıp yarbay olsam mı acaba..

fenerli misin

bence Tavşanlı Linyitspor lu
  • İşe yarayabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevdigim kiz beni reddetti suan galiba benden hoslaniyor bunu nasil anliyabilirim

Bir sosyal paylasim sitesinde bazi seyler icin cok gec keske falan filan seylerini paylasiyor

Daha onceden konusma firsatimiz olmamisti watzapdan naber yazdigimdada hic cevap vermiyordu 2 kere naber dedim cevap yoktu en son 1.5 hafta once 3. Naberimi dedim yine cevap gelmedi bu keskeleride 4 gundur paylasiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tetration -- 5 Şubat 2015; 16:42:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Stark

quote:

fenerli misin

Fenerbahçeliyim ama mesaj sayısı rastlantı olmuş farkında bile değildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Youshet

quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

peki ya + basarken yanarsa?

demirciye beddua et

anvil*

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • qnq sayende 15 tane kız düşürdüm,okulun en havalı çocuğu oldum allah razı olsun +rep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tetration

Sevdigim kiz beni reddetti suan galiba benden hoslaniyor bunu nasil anliyabilirim

Selam kardeşim.
    Sen çaktırmadan sana bakıyor ise
    Senle konuşurken sana samimi davranıyor ise (bu biraz sakıncalı arkadaşçada yaklaşabilir)
    Senle konuşurken heycanlanıyor ise
    ve birçok hal ve hareketlerinden anlayabilirsin. Mesela bir arkadaşın ile kavga ettin , seni savunuyor ise.
    reddetme sebebi neymiş bu arada :D
    Kızlar öyledir dostum. Reddederler fakat biraz sonra onlarla ilgilenmediğin zaman senin üstüne düşerler.
  • Konuya yarbay yazsinda alt tabaka havaya girmesin

• quote:

quote:

Sevdigim kiz beni reddetti suan galiba benden hoslaniyor bunu nasil anliyabilirim

Selam kardeşim.
    Senle konuşurken sana samimi davranıyor ise (bu biraz sakıncalı arkadaşçada yaklaşabilir)
    ve birçok hal ve hareketlerinden anlayabilirsin. Mesela bir arkadaşın ile kavga ettin , seni savunuyor ise.
    Kızlar öyledir dostum. Reddederler fakat biraz sonra onlarla ilgilenmediğin zaman senin üstüne düşerler.

Hatayi yaptiktan sonra aklim basima geldi

Megersem ne kadar guzel bir cikma teklifi edersen tipin ne olursa olsun bir at bile kabul edebilirmis

Kizla birbirimizi seviyoduk reddettikten sonra bana aci cektirmeye calisti bende cektim tabi hala cekiyorum neyse bi okullar baslasinda dua edin bana

Onun beni sevdiginden o kadar emindim ki kaybetme korkusundan sacma sapan bi cikma teklifi ettim merak edersen pm at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tetration -- 5 Şubat 2015; 16:49:35 >

• Rez

• quote:

quote:

quote:

Selam kardeşim.

Hatayi yaptiktan sonra aklim basima geldi

Megersem ne kadar guzel bir cikma teklifi edersen tipin ne olursa olsun bir at bile kabul edebilirmis

Kizla birbirimizi seviyoduk reddettikten sonra bana aci cektirmeye calisti bende cektim tabi hala cekiyorum neyse bi okullar baslasinda dua edin bana

bakalım benimki ne durumda :D çıkmıyoruz ama bakıcaz.

• ailevi vb. sıkıntılarınız için p.m üzerinden ulaşabilirsiniz arkadaşlar. her konuda pskiolojik olarak ücretsiz yardım edebilirim. sanal psikolog gibi görebilirsiniz beni. sadece psikolog değil bir arkadaş bir dost gibide görebilirsiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Youshet -- 5 Şubat 2015; 16:52:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.