Şimdi Ara

Yüzümü nasıl küçültebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boyum 1.75 kilom 61 fakat yanaklarımda çok fazla et var, çok dolgun yanaklarım ve beni çok rahatsız ediyor. Nasıl kurtulabilirim bundan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• You know nothing

• Tokatla

• Diyet+spor

• E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    61 kiloyum zaten sporda yapıyorum normalde kilo verirsem çubuk gibi olurum

• Ameliyat

• Benim gibi kilolu olsan spor yaparsın komple küçülürsün tamam da 61 kiloysan çok zor. Ameliyat falan demişler öyle bi şey var mı bilmiyorum. Varsa da yüz bu şakaya gelmez. Bademcik ameliyatında hasta öldüren doktorlar var . Kilo almadığına göre bu zamana kadar yanakların öyleydi. Alış, ne sıkıntılar var.
  • LirikaLL L kullanıcısına yanıt
    Kendimi bildim bileli böyle ama yüzüm küçülürse tipim daha iyi olucak ve yanaklar büyük olduğu için gülerken çok kötü gözüküyorum

• Ağız ve dilin etrafındaki kasları geliştirmen lazım. Be yapacağını sen bilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON STARK

61 kiloyum zaten sporda yapıyorum normalde kilo verirsem çubuk gibi olurum

Eksik ifade etmisim. Spor derken bb+bb diyeti yazmam gerekirdi. 61 kilo vermen gerekmiyor tabiki. Vucut calistiginda yuzun de sekle girer ama uzun is.

• CON STARK kullanıcısına yanıt
    Baktım bir kaç yüz egzersizi gördüm . Ne kadar doğru bilmiyorum ama gülümsemek iyi geliyormuş. Gülüp 1 dk boyunca öyle durmak ve bunu 10 dk tekrarlamak gerekiyormuş. Denemeye değer
  • LirikaLL L kullanıcısına yanıt
    Bende bakmıştımda öyle çok uzun sürer gibi geliyor ya 1-1.5 senede falan anca

• zayıfsın ama yağlısın kas oranın düşük spor yap diyetine dikkat et yağ yakmadan suratındaki yanak gitmez bölgesel yağ yakımı yoktur

• Benimde yanak filan yok, yüzüm ince. Çok takılmamak lazım, kendini sevmeyi öğren
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Shisui

zayıfsın ama yağlısın kas oranın düşük spor yap diyetine dikkat et yağ yakmadan suratındaki yanak gitmez bölgesel yağ yakımı yoktur

Banada öyle geliyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.