Şimdi Ara

ZAMANI VERİMLİ KULLANMAKLA İLGİLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAYISALIM VE GERİ KALAN ZAMANI MAKSİMUM VERİMLE NASIL GEÇİREBİLİRİM ÖNERİLERİNİZİ YAZAR MISINIZ DERS DERS HERKEZ DÜŞÜNCELERİNİ YAZSIN Bİ ZAHMET

• Dil bilgisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soruları süre tutarak çöz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayısalım diyorum dil bilgisi ne alaka bu arada önerileri ders ders yazarsanız iyi olur konu konu mesela organigi su sekilde bitir türev integralde boyle bir yol izle gibisinden
  • Herkes.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batu100 B kullanıcısına yanıt
    Of oraya mı takıldınız abicim bende biliyorum yazılışını ama alışkanlık oyle yazmısım ygs 23 k yoksa esek gibi calısanları gectik lysdede kolay yapsınlarda sizin gibi sistemin eseklerine ondada koyalım miss calısmadım pek orta halli biliyorum lys konularını yine yapıyorum biraz sıkıyım kendimi yeter zaten sizin gibilere soru soranda kabahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezun1739

Of oraya mı takıldınız abicim bende biliyorum yazılışını ama alışkanlık oyle yazmısım ygs 23 k yoksa esek gibi calısanları gectik lysdede kolay yapsınlarda sizin gibi sistemin eseklerine ondada koyalım miss calısmadım pek orta halli biliyorum lys konularını yine yapıyorum biraz sıkıyım kendimi yeter zaten sizin gibilere soru soranda kabahat

siktir deli
  • kardes adam hakediyo ama ban yemeni istemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezik seni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.