Şimdi Ara

Zdc++ Disk sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar zdc++ kullanıyorum ve su ana kadar cok memnundum.Fakat son gunlerde 4.18 gb lık bir oyun indiriyorum.Harddiskim 3 e bolunmus sekilde ve hepsinde en azından 6gb bos yer var.Zdc++ oyunu %96 ya kadar sorunsuz download ediyor.Tam %96 da kullanıcıya bağlanıyo 2-3 sn içinde geri kopuyo ve diskte yeterli alan yok uyarısı alıyorum.Oyunu ikinci kez indirmeyide denedim fakat yine aynı hata.Bunu dısında 1gb lık 2.5 gb lık baska seyler indiriyotum onlar sorunsuz iniyor.Sizce problem neden kaynaklanabilir??

• quote:

Orjinalden alıntı: Fearlord

Arkadaşlar zdc++ kullanıyorum ve su ana kadar cok memnundum.Fakat son gunlerde 4.18 gb lık bir oyun indiriyorum.Harddiskim 3 e bolunmus sekilde ve hepsinde en azından 6gb bos yer var.Zdc++ oyunu %96 ya kadar sorunsuz download ediyor.Tam %96 da kullanıcıya bağlanıyo 2-3 sn içinde geri kopuyo ve diskte yeterli alan yok uyarısı alıyorum.Oyunu ikinci kez indirmeyide denedim fakat yine aynı hata.Bunu dısında 1gb lık 2.5 gb lık baska seyler indiriyotum onlar sorunsuz iniyor.Sizce problem neden kaynaklanabilir??

Hdd ntfs mi , fat32 mi?
  • Fat 32
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.