Şimdi Ara

Zenfone 2 sim kartı görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 haftadır telefonum hizmet yok, ağa bağlanamadı hatası veriyor, sanırım kronik bir hata bu, bu sorunu aşmak için ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• farklı bir kart ile deneyin, bir arkadaşınızdan rica edin, çalışırsa yeni kart alırsınız yok yine çalışmazsa servise
  • arada gelip gidiyor, az önce dışardaydım geldi, ayarı otomatik olarak seç yaptım, şimdi eve geldim, ilk 2 dk internete girdim, ondan sonra gitti, işyerinde de aynısı oldu, evde iş de merkezi bir yerde benim, bir de bulunduğum şehirde yaklaşık 36 saattir belirli aralıklarla elektrik kesintisi oluyor, onla alakalı olabilir mi?

• dün aldım. Aynı sorun bende de çıktı. Eski sim kartım büyüktü kendim kestim ama uyduramadım. Çokta zorlamadım , giriş yerini tahrip ettiğimi sanmıyorum. Yeni sim kart aldım görmedi. Başka sim kart denedim yine görmedi.

Çift sim kart yeri görüyor şu anda. Götürecem bakalım
  • ARKADAŞLAR BENDE DE ŞÖYLE BİR SAÇMA DURUM OLUŞTU.

1. HAT YERİNDE AVEA
    2. HAT YERİNDE VADAFONE OLDUĞUNDA VADAFONE HATTI TANIMIYOR.

1.HAT VADAFONE
    2.HAT AVEA OLDUĞUNDA SIKINTI YOK.

AMA ŞİRKET HATTIMDA İNTERNET OLDUĞU İÇİN 1. HAT KISMINA TAKMAM LAZIM O ZAMANDA VADAFONEYİ KULLANAMIYORUM.
    SORUN SİZCE NEDİR?BU ARADA TURKCELL HAT DENEMEDİM.
  • bende 2 sim kartda görmüyor. daha 5 ay oldu telefonu alalı. vatan computerden almıştım. telefonda düşme sıvı yada başka bişi yok. anlamadım neden oldu. şuan servise gönderdim. 6 gün oldu halen yolda diyor, daha servise bile ulaşmamış.asusa güvendim ama telefonları tırt gibi geldi.. inş iade alırlar.
  • Sim kartin arkasina kagit yapistir bi dene yuvaya tam oturmuyo olabilir

• garantiye gönderdim sim slotunu değiştirdiler düzeldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.