Şimdi Ara

Zor kazanç filmi neden çoğu sinema salonunda yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler başlıktanda belli olduğu gibi heycanla beklediğim zor kazanç filmi dun vizyona girdi ama nerede girdi cidden merak konusu bu kadar sağlam kadrolu bir film neden sadece birkaç sinema salonunda var anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe düşük bu yüzden türkiyedeki dağıtimcilari bütün sinema salonlarına para yetiştirememiş

• cinemaximumlarda yok mu ?
  • Oyle bir filmin butcesi mi dusukmus olcak is degil ya , sadece capacity , metroport bide etiler mecidiyekoy taraflarinda birkac tane avrupada olanlar sadece bunlar kadikoyde sadece 5-6yere var ama oruc olundugu icin uzaga gidilmiyorzor oluyor

• Açıkcası benimde sinirimi bozmuş olay
  • Para vermeye değmeyecek bir film dün gittim ve yarıda çıkasım geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Para vermeye değmeyecek bir film dün gittim ve yarıda çıkasım geldi.

+1 Beklentilerimi Karşılamadı
  • Fragmanlarda baya iyi gösteriyorlar bende en geç yarın gidicem benim tarzımda bir filme benziyor vg ön planda bakalım artık
  • Bende dün izledim.Fazla beğenmedim ama idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tis Autumn -- 24 Temmuz 2013; 19:43:08 >
  • Sinemada izlemeye değecek bir film değil fragman çok yanıltıcı bunu söyleyeyim hem beklenti olarak hemde yanlış lanse edilmiş tamamen farklı bir konu var filmin.

Ve hikayenin gerçek bir olay olması beni şok etti.
  • Türk örf ve adetlerine ters durumlar söz konusu olabilir.Nedense bakan günayın Killing Them Softly hakkındaki yorumları geldi aklıma.
  • Hiç beğenmedim, sonunu merak ettiğim için sonuna kadar zor dayandım. Tamamen zaman kaybı bir film.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.