Şimdi Ara

Zotac vs. Evga vs. Palit vs. MSI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıda sıraladağım ekran kartlarından birini satın almayı düşünüyorum.

EVGA 8800 GT SSC

Zotac 8800GT AMP Edition

PALIT - 8800GT SUPER+1GB

MSI NX8800GT-T2D512E-OC 512MB 256BIT DDR3

Benim seçimim Evga'dan yana fakat kartı bulabilmek gerçekten çok zor. DFS bilgisayarın stoklarında tükendi olarak gözüküyor. Evga'yı alamamam durumunda ise Zotac'a yönelmeyi düşünüyorum.

Bu konu ile ilgili görüşlerinizi ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar

• bence palit 8800gt sonic alabilirsin özel soğutmalı
    edit:ztn rahatlıkla 700*1700*2000 de stabil çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firienholt -- 21 Ocak 2008; 17:33:16 >
  • palitte özel sogutma oldugu için palit tercih ederdim
  • Zotac AMP yi de bulmak pek mümkün değil. Temin edilebilirlik açısından hızaşırtılmış modellerden MSI ya da Palit Sonic seçilebilir.
  • bence 8800GT almadan önce şuraya da bi bakın derim:

http://forum.donanimhaber.com/m_20510994/tm.htm
  • @ kızılejder

@ TheLostHeaven

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sizlerinde söylediği gibi Palit düşünmemde ki tek sebeb özel soğutması olduğu için, bunun yanı sıra, aşağıdaki linki inceleme fırsatınız olursa, Evga'nın performansına bakmanızı isterim.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=4732&Itemid=40&limit=1&limitstart=1

Yorumlarınızı bekliyorum :)

@ tapeworm

Söyledikleriniz kesinlikle doğru o yüzden nasıl bulacağım onu da merak ediyorum. Zotac'ı bulma şansım nisbeten daha yüksek ama Evga cidden çok olucak sanırım :(

• quote:

Orjinalden alıntı: Darkmulex

@ kızılejder

@ TheLostHeaven

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sizlerinde söylediği gibi Palit düşünmemde ki tek sebeb özel soğutması olduğu için, bunun yanı sıra, aşağıdaki linki inceleme fırsatınız olursa, Evga'nın performansına bakmanızı isterim.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=4732&Itemid=40&limit=1&limitstart=1

Yorumlarınızı bekliyorum :)

@ tapeworm

Söyledikleriniz kesinlikle doğru o yüzden nasıl bulacağım onu da merak ediyorum. Zotac'ı bulma şansım nisbeten daha yüksek ama Evga cidden çok olucak sanırım :(

şunuda göz bulundurmanı tavsiye ederim palit 8800gt rahatlıkla 700*1700*2000 de stabil bir şekilde çalışıyor + birde palitin soğutucusu işin içine girince
    not:ben 730*1825*2050 de stabil bir şekilde kullanıyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firienholt -- 21 Ocak 2008; 18:23:00 >

• Paran varsa ZOTAC AMP! al, yok ise arkadaşların dediği gibi PALIT Sonic alabilirsin, MSI NX ise en ucuz olanı..
  • zotac amp! 700/2000 olarak gelse de sorun yaratabilir
    en ii si palit 8800gt
    benim bildiğim şu an inventusta var
  • asus 8800 gt top bulursan onu al
  • @ kızılejder

Öncelikle geç cevap veriyorum kusura bakmayın oldukça yoğun bir iş temposundayım ancak fırsat bulabildim. Palit 8800 GT çok mantıklı bir seçim gibi gözüküyor ama aklımda EVGA 8800 GT SSC kalmadı değil hani

Herkese değerli yorumlarını paylaştığı için teşekkür ederim.

Saygılar
  • boşuna kasmaya gerek yok en ucuz 8800gt yi almakta fayda var. palit hem uygun fiyatlı hemde fanı özel tasarım olduğu için tercih sebebi olabilir.

ama saat hızlarına göre kart bakmayın derim ben; 8800gt lerin %95 i 700/1700/2000 hızlarında çalışıyo.kullanılan ramler hepsinde aynı zaten.
    o bakımdan zotac amp diye yada evga ssc diye tuturmanın bi anlamı yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.