Şimdi Ara

1.6 TDI motorlu DSGli Skoda Octavia alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
6.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nette gezinirken, skoda sayfasında 1.6 TDI, DSG, elegance paketli Skoda Octavia'nın fiyatının 53000 TL olduğunu gördüm.
    Sizce alınır mı?
    Bir masaya yatıralım

• İyi güzel arabadır fakat 53.000 lira etmez bence en azından markası 53.000 etmez.

2.elde uğraştırır değer kaybı rakiplerine nazaran çok daha fazla olur.

Kötü araba değil güzel fakat 53.000 etcek kadar değil.

En azından o görünüşüne 53.000 vermem ben zevk meselesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerf -- 3 Temmuz 2010; 22:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf

İyi güzel arabadır fakat 53.000 lira etmez bence en azından markası 53.000 etmez.

2.elde uğraştırır değer kaybı rakiplerine nazaran çok daha fazla olur.

Kötü araba değil güzel fakat 53.000 etcek kadar değil.

En azından o görünüşüne 53.000 vermem ben zevk meselesi
    50.000 e bomboş trendline Golf alacağına Elegance Octaviaya 53.000 bence az bile. Golf küçücük bir araba. B sınıfı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

50.000 e bomboş trendline Golf alacağına Elegance Octaviaya 53.000 bence az bile. Golf küçücük bir araba. B sınıfı gibi.

Alıntıları Göster
    Alınır ve zevkle binilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Alınır ve zevkle binilir

Alıntıları Göster
    53.000'e otomatik, full aksesuarlı, D sınıfına yaklaşan bir araba neden alınmasın?
    Avrupada cayır cayır satıyor ama bu güzel araba bizim gibi çok gelişmiş ve 30 küsürden fazla kendi araba markası olan ülkelerde
    markasından dolayı kaybediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emr256

53.000'e otomatik, full aksesuarlı, D sınıfına yaklaşan bir araba neden alınmasın?
    Avrupada cayır cayır satıyor ama bu güzel araba bizim gibi çok gelişmiş ve 30 küsürden fazla kendi araba markası olan ülkelerde

Alıntıları Göster
    Bende skoda octavia alıcaktım, vazgectim.araba cok iyi hatta seat leondan daha kaliteli duruyor ama bızım ulkedkı marka tutkunları yuzunden 2. elde değer kaybediyor ya da satılması cok uzun zaman alır.Türkiye gariplikler ulkesi nediim.

• quote:

Alıntıları Göster
    golfe kıyasla ucuz ama passat 1.6tdi kıyasla(57000tl) biraz daha ucuz olmalı gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Bu mesaj silindi.
    Kesinlikle alınır.
    Belki sınıfının en dolu,en konforlu aracı.Buna birde tdı eklenince.
    Tabiki alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Kesinlikle alınır.
    Belki sınıfının en dolu,en konforlu aracı.Buna birde tdı eklenince.
    Tabiki alınır.

Alıntıları Göster
    Marka ismine aldanma arkadaşım araç içine siniyorsa alıcaksın.Ki ben öyle yaptım manuel Octavia aldım full paket birkaç aksesuarla beraber 49.500'a geldi.
    5.000 km yaptım ve memnunum arabadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Marka ismine aldanma arkadaşım araç içine siniyorsa alıcaksın.Ki ben öyle yaptım manuel Octavia aldım full paket birkaç aksesuarla beraber 49.500'a geldi.
    5.000 km yaptım ve memnunum arabadan.

Alıntıları Göster
    Fiyatı biraz daha uygun olursa neden olmazsın.57bine Passat daha mantıklı eğer dediğiniz fiyat ise.
  • skodanın her modeli f/p zaten .uzun süre kulalanacaksanız bence alınır .dizel ve dsg de kararlı iseniz hiç düşünmeye gerek yok.50000 e bırakırlar iyi pazarlık edin

quote:

Orijinalden alıntı: A Hero

53 bin iyi güzel hoş . .

C sınıfı bir araca sizce bu verilir mi ? veya bugün 53 bine alıp yarın 35 e 40 a satmak size koymaz mı ? peki

bende segmentleri farklı olsa da Opel insignia 180 hp turbo bak desem hata mı etmiş olurum ?

1-2 yıl içinde satacak olduktan sonra sıfır araç almak mantıklı değil zaten hangi aracı alırsanız .

ayrıca emin ol insignia daha çok zarar eder. helede 180 liği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 4 Temmuz 2010; 2:20:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RECEP____KOVBOY

skodanın her modeli f/p zaten .uzun süre kulalanacaksanız bence alınır .dizel ve dsg de kararlı iseniz hiç düşünmeye gerek yok.50000 e bırakırlar iyi pazarlık edin

quote:

Orijinalden alıntı: A Hero

53 bin iyi güzel hoş . .

C sınıfı bir araca sizce bu verilir mi ? veya bugün 53 bine alıp yarın 35 e 40 a satmak size koymaz mı ? peki

bende segmentleri farklı olsa da Opel insignia 180 hp turbo bak desem hata mı etmiş olurum ?

1-2 yıl içinde satacak olduktan sonra sıfır araç almak mantıklı değil zaten hangi aracı alırsanız .

ayrıca emin ol insignia daha çok zarar eder. helede 180 liği

Alıntıları Göster
    octavia güzel araba , dizel motor zaten tartışmasız bi makine neredeyse yeni araç alacakların ilk tercihi artık. dsg de müthiş bir konfor , buraya kadar hepsi güzel ama octavia da elegance olunca biraz saçmalıyor . ben 53 bin tl vermezdim skodaya
    39-40-42 değer o arabaya ama 53 değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 4 Temmuz 2010; 10:36:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

octavia güzel araba , dizel motor zaten tartışmasız bi makine neredeyse yeni araç alacakların ilk tercihi artık. dsg de müthiş bir konfor , buraya kadar hepsi güzel ama octavia da elegance olunca biraz saçmalıyor . ben 53 bin tl vermezdim skodaya
    39-40-42 değer o arabaya ama 53 değmez

Alıntıları Göster
    arabayı kesinlikle öneririyorum.

ancak dsg şanzıman alma bence.çünkü arızası var ve çok uğraştırıyor yazılım yükseltme filan.

ayrıca bu yeni çıkan dsg 7 ileri olanlar yani çift kavrama ve kuru sistemle çalıyoe bildiğim kadarıyla.ama 6 ileri dsg ler tek kavrama ve yağlı sistem ile çalıştığından dolayı daha sorunsuzlarmış.

ancak 7 ileri dsg nin tabiki konforu var.ancak dediğim gbi ben kendim biraz fazlaca şikayet eden gördüm. o yüzden sana octavi elegance düz 5 ileri tdı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: drangelman

ancak dsg şanzıman alma bence.çünkü arızası var ve çok uğraştırıyor yazılım yükseltme filan.

ayrıca bu yeni çıkan dsg 7 ileri olanlar yani çift kavrama ve kuru sistemle çalıyoe bildiğim kadarıyla.ama 6 ileri dsg ler tek kavrama ve yağlı sistem ile çalıştığından dolayı daha sorunsuzlarmış.

ancak 7 ileri dsg nin tabiki konforu var.ancak dediğim gbi ben kendim biraz fazlaca şikayet eden gördüm. o yüzden sana octavi elegance düz 5 ileri tdı öneririm.

Alıntıları Göster
    skoda octavia güzel ve kaliteli bir araç
    genel olarak araçlardaki fiyatlar yüksek üstelik euro düşük kurda seyretmesine rağmen

• quote:

Orijinalden alıntı: meta80

skoda octavia güzel ve kaliteli bir araç
    genel olarak araçlardaki fiyatlar yüksek üstelik euro düşük kurda seyretmesine rağmen

Alıntıları Göster
    Çok ilginç, Almanyada %10 vergili aynı model tam 25000 euro!!
    Basit hesapla, 22500 euro burada olsa, 70000 TL bir fiyat oluyor ötv ile.
    Almanyada bu C sınıfı araçlar niye bu kadar pahalı anlam veremiyorum, Audide de böyleydi, birçok kişi audi pahalı diye eleştiriyor fakat Almanya fiyatından burada 1500-2000 euro daha ucuzlar.
    Konuya dönersem:)
    Passat Comfortline ve manuel olarak 59300 TL , bu ise DSG+elegance 53000TL
    f/p çok iyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: llUlisisll

Çok ilginç, Almanyada %10 vergili aynı model tam 25000 euro!!
    Basit hesapla, 22500 euro burada olsa, 70000 TL bir fiyat oluyor ötv ile.
    Almanyada bu C sınıfı araçlar niye bu kadar pahalı anlam veremiyorum, Audide de böyleydi, birçok kişi audi pahalı diye eleştiriyor fakat Almanya fiyatından burada 1500-2000 euro daha ucuzlar.
    Konuya dönersem:)
    Passat Comfortline ve manuel olarak 59300 TL , bu ise DSG+elegance 53000TL
    f/p çok iyi...

Alıntıları Göster
    Jetta-Corolla-Fluence-Astra
    Bunların içinden full donanım 50'den aşağı olan var mı ?
    Biri de gelmiş 40 civarı felan olsa iyiydi diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Jetta-Corolla-Fluence-Astra
    Bunların içinden full donanım 50'den aşağı olan var mı ?
    Biri de gelmiş 40 civarı felan olsa iyiydi diyor

Jetta Comfortline 1.6 44.000 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangelman

Alıntıları Göster
    DSG şanzımanın 6 ilerside 7 ileriside çift kavramalıdır , sadece 7 ileri kuru ve 6 ileri yağlı şanzımandır ve 7 ileri şanzıman daa çok ekonomi düşünülerek ayarlanmıştır ve dsg şanzıman çok problem çıkarmayan sağlam bi şanzımandır

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

DSG şanzımanın 6 ilerside 7 ileriside çift kavramalıdır , sadece 7 ileri kuru ve 6 ileri yağlı şanzımandır ve 7 ileri şanzıman daa çok ekonomi düşünülerek ayarlanmıştır ve dsg şanzıman çok problem çıkarmayan sağlam bi şanzımandır

Alıntıları Göster

44.000 e nerede varmış jetta 1.6 tdi comfortline yerini söyleyin de herkes ordan alsın

• quote:

44.000 e nerede varmış jetta 1.6 tdi comfortline yerini söyleyin de herkes ordan alsın

Alıntıları Göster
    o arkadaş forum kullanılan tabiri ile hitler motordan bahsetmiş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.