Şimdi Ara

100.000 TL - Otomatik ve Dizel Tavsiyeniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    100.000 TL butcem var.

Dizel ve otomatik bir arac dusunuyorum.

Az harcamasi onemli.
    Ayrica icinin rahat, buyuk olmasi degerli.

Su an 3 arac arasinda kaldim :
    1. Renault Kadjar 1.5 dCI EDC 110 beygir (101.300 TL)
    2. Nissan Qashqai Visia (99.630 TL)
    3. Opel Mokka X Design 136 beygir (97.625 TL)

Qasqai ve Kadjar ayni motoru kullaniyorlar biliyorsunuz. Sanirim yakit tuketimleri de ayni.

Sizin dusunceleriniz nedir?

• İkinci el s60 alırdım bunların hiçbirine o paraları bağlamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş vaktin varsa biraz bekle ikinci el 3008 al derim illa 0 diyorsan ve seçenekler bu ise icon donanım ise kadjar a bakardım istemeye istemeye

• Mokka x derim ben.
  • Octavia büyüklük genişlik anlamında hepsinden iyi..

Suv a o kadar para vermem ben.
  • Kadjar
  • Mokka bu ikisinden bir sınıf aşağıda dolayısıyla onu eleyin derim ben.

İkinci elde Qashqai daha rahat satılır geri kalan her konuda esasen aynı araçlar Qashqai ve Kadjar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egelidost -- 14 Aralık 2016; 21:01:00 >
  • Bu üç model arasından Mokka X' i eleyip Kadjar ve Qashqai' den birini seçerdim. Yaşadığınız şehir neresi bilmiyorum; eğer servis sıkıntısı yoksa bence Nissan bir tık önde. Ortak geliştirilmiş araçlar zaten epey yakın ancak Qashqai malzeme kalitesi ve işçilik olarak biraz daha iyi geliyor bana, Kadjar' dan. Test sürüşü yapmakta fayda var. Farklı tipte vites kutuları kullanıyorlar mesela; tercihte belirleyici olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 14 Aralık 2016; 21:4:53 >
  • SUV olacaksa, az yakıt, servis ücreti en az diyorsan Kadjar. Qashqai'nin tek artısı dış görünüş. Sürüş, yalıtım.güvenlik Kadjar daha iyi.
  • 100 bin araba için ciddi bir miktar o kadar para verip kadjar yada mokka alınmaz piyasası olmayan kimin neden aldığına anlam veremediğim araçlar. Pejoyuda hiç sevmem büyük paraları bağlamama taraftarıydım ki yeni 3008 i görene kadar herşeyiyle çok kaliteli üstün teknoloji bir araç olmuş ben olsam napar eder gerekirse ikinci el bi 3008 alırdım 100 bine sıfırı yok sanırım 120-130 bin civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Bu üçü arasındada kesinlikle Qashqai.

• QQ her köşede var artık cidden sıkıldım görmekten. Evden bir çıktığımda 3-4 tane garanti görüyorum İzmir'de. Hatta bazen arka arkaya gidiyorlar Yeni kasadan bahsediyorum. Ben aracımın farklı birşey olmasını isterim açıkçası. (Bunu diyip Megane 2 kullanıyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwartevis -- 14 Aralık 2016; 21:12:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçü arasından Kadjar tavsiye ederim.
    Babamda var, touch donanım olması biraz can sıkıcı.
    İmkanınız varsa icon donanım alın derim.

• otomatik istersen kadjar, manuel istersen qq
  • Otomatik dizel insignia ama cosmo degil sport olan. Ikinci el bakin cok dusuk km li bulursunuz.
  • 95-105 aralığında dizel otomatik sedan yada suv baktım ben de. 2016 Skoda Superb Style 1.6 tdi dsg araç aldık, 14600 km'de kazasız boyasız, 101000 liraya. 2.el olayına karşı değilseniz piyasayı yoklamanızı tavsiye ederim. Temiz sıfıra yakın güzel araçlar denk gelebiliyor.

Sıfır suv alacak olsam Kadjar'da karar kılmıştım.

• Bu üç tercih içerisinde iç hacmi en büyük olan Kadjar kanımca. Benim tavsiyem de Kadjar olurdu. Mokka X diğer ikisinden daha küçük hem bagaj hem de iç hacim olarak.
  • Ben Mokka'yı elerdim. Mini SUV'a 100 bin tl verilmez.
    QQ görünüş olarak harika ama servisi üzer gibime geliyor. Kadjar servis bakımından daha iyi. Zaten çok benzer araçlar. Dış görünüş senin için önemli ise QQ, kullanışlılık, az yakıt, servis önemli ise Kadjar.
    Bir de 3008 gerçekten çok güzel olmuş. bakmadan geçme derim.
    Yine Toyota C-HR'da her ne kadar mini SUV olsa da dikkat çeken bir tasarıma sahip. MTV sıkıntısı olmasa hybrid modeli güzel bir seçim olurdu bence.
  • Mocca kafadan listeden cikarilir vaktiniz varsa grandland x en gec yilin son ceyregi gelecek beklemenizi oneririm tasarimi cok guzel

Kadjar yakit sanzuman ve donanim ve fiyat olarak qq den onde qqnin tek artisi 2. El aksine bende piyasada tonla olan bir araca binmek istemem yani her acidan tercihimi kadjardan yana kullanirdim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.