Şimdi Ara

[Gigaspeed] 100 Mbps İnternet 169.90TL - 35 Mbps İnternet 149.90TL - Fiber ve VDSL İnternet (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
21
Favori
37.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba Ne yaptınız merak ettim geçiş yaptınız mı

Geçiş yaptıysanız test paylaşabilirmisin

• Sabit ip ücreti nedir ? Comnet gibi saçma sapan geceleri internet olmasına rağmen bağlantı yok gibi oluyor mu ? 3 ay kaldım diyelim çıktım ekstra kurulumdur,aktivasyon gibi ücret kesiyormusunuz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sabit IP ücreti aylık 39.90TL'dir. Bağlantılarınızı sürekli aktif olması için kontrol altında tutuyoruz. Altyapı durumlarına göre kopmalar yaşanırsa, hızlı aksiyon almak için elimizden geleni yapıyoruz. 12 ay kalma sözünüze aktivasyon ücreti aylık 30TL olarak toplamda 12 ay boyunca alınacaktır. Bu da 360TL'ye tekabül etmektedir. Abonelikten erken ayrılmanız durumunda 900TL kurulum ve aktivasyon ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.

Saygılarımızla
  • gigaspeed kullanıcısına yanıt
    Şu anda comnetden direk tarafınıza geçebiliyormuyum ? Eve kurulum vs için ekip geliyor mu ? Ben gelmemsini tercih ederim çünkü ont ve modemim var zaten

• Geçiş için bekliyorum halen, hiç de söyledikleri gibi hızlı değiller aslında ilk izlenimim, cumartesi akşam başvuru yaptım, sadece bilgi verip abonelik formlarını atmaları için pazartesi sabah 10 civarı aradılar. Pazartesi akşama doğru abonelik formlarını attım, herhangi bir teyit, işlem yürütülüyor falan hiçbir tepki alamadım, ikinci kez sormama rağmen mail'den. P****znet'ten e-devlet üzerinden yapsaydım şimdiye internete çıkmıştım belki de. 13 gündür internetsizim, evden çalışıyorum ve kritik aciliyet durumumu bildirmeme rağmen henüz bir haber yok @gigaspeed'ten.

• ertunc23 kullanıcısına yanıt

Direk geçebilirsin Fiber altyapılarda modem geçtiğiniz firmaya otomatik geçiyor

kurulum için ekip gelmiyor.

• aFamous kullanıcısına yanıt

@aFamous Firmaların çoğu pazar günü MH çalışmıyor. Biraz zamanlama sorunu olmuş

geçiş tamamlandı mı . Son durum nedir

Merhaba,

Gigaspeed'in uygun fiyatlı internetine hoşgeldiniz. Başvurunuza müteakip işlemlerinizi tamamlayıp, gün itibariyle geçişiniz sağlanmıştır. Herhangi bir probleminizde 0850 860 00 06 numaralı iletişim merkezimize kayıt bırakabilirsiniz. Sizi en kısa süre içerisinde arayacağız.

Saygılarımızla
    E devlet geçişler ile ilgili gelişme var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce tamamlandı geçişim, Pelicell'in çamurlaşmasından çok çekiniyordum ama Gigaspeed'in konu takibi iyiydi hızlıca halloldu. Maalesef ping'ler İstanbul merkezli firmalar için en az 1,5 kat yüksek burada. 1 yıl önce TBTNET kullanıyordum ben 1 yıldan fazla süre de kullanmıştım ama siber saldırılar altında çok sorun yaşamıştık o yıl ve ping'ler de dolayısıyla geçiş yapmıştım.

• IPv6 konusunda güncel durumunuz nedir @gigaspeed?

kaç günde geçiş yaptılar bende şimdi başvurdum istanbul bu hafta bağlanır mı acaba hemen ödemeyi yapmalı mıyım ?

• costanT14 kullanıcısına yanıt
    Geçiş mi olacak yeni bağlantı mı

• RedMinner kullanıcısına yanıt

lanet olası pelicellden kurtulmak için yeni bağlantı için başvurdum geçiş olmuyor ki

• @aFamous Geçiş yaptı zannedersem siz niye geçiş yapmadınız

Yeni başvurular da Sıfırdan kurulum gerekiyor galiba

• costanT14 kullanıcısına yanıt

Geçiş yada yeni bağlantı için ödemeyi yapmanız gerekir

Ön ödemeli olduğu için

• RedMinner kullanıcısına yanıt

hizmet numaram yok ki firmaya ulaşamıyorum öğrenemiyorum

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.