Şimdi Ara

15-16 derece havada t-shirt giyen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben giyiyorum. insanlara tuhaf geliyor. Niye acaba? Ben uzun kollu giyersem leş gibi terliyorum o havada. Kısa kollu giyiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cold Lover -- 8 Mayıs 2018; 15:44:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

15-16 Derece Havada Ne Giyilir?

Havaların ısınmaya başladığı ilkbahar ve sonbahar aylarında, 15-16 derecelik sıcaklıklar, ne giyeceği konusunda kararsızlığa neden olabilir. Bu sıcaklık aralığında hem serin hem de sıcak hissetmek mümkündür. İşte 15-16 derecede havada ne giyebileceğine dair bazı öneriler:

• Katmanlar Oluştur: Farklı kalınlıklarda giysiler giyerek, hava koşullarına göre katmanlarınızı çıkarabilir veya ekleyebilirsiniz. Örneğin, ince bir uzun kollu tişörtün üzerine bir hırka veya hafif bir ceket giyebilirsin.

• 13-14 Derecede Ne Giyilir: Bu sıcaklıklarda, hafif bir kazak veya polar üst ile kot pantolon veya kumaş pantolon kombinasyonu uygun olabilir.

• 15 Derecede Ne Giyilir: 15 derecede, kısa kollu bir tişört veya ince bir gömlek ile hırka veya ceket gibi daha hafif bir dış giyim tercih edebilirsin.

• 16 Derecede Ne Giyilir: Bu sıcaklıkta, kısa kollu bir tişört veya ince bir gömlek ile kot ceket veya deri ceket gibi daha kalın bir dış giyim giyilebilir.

• Aksesuarları Unutma: Şapka, atkı veya eldiven gibi aksesuarlar, soğuk rüzgarlardan korunmana ve şıklığını tamamlamana yardımcı olabilir.

15-16 derecelik havalarda ne giyeceğin, kişisel tercihlerine ve bulunduğun ortama bağlı olarak değişebilir. Uygun kıyafetleri seçerek, hem rahat hem de şık bir görünüm elde edebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ben kisinda giyerim tisort kaldi ki kutahya gibi bir yerde yani gerisini sen dusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kar yağarsa bile en fazla üstüme kapşonlu alıyorum
  • çok coolsunuz YA UFFF YANIYORSUNUZ HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E0E24FF4

Kar yağarsa bile en fazla üstüme kapşonlu alıyorum
    Dalağını niye kaybettiğin belli oldu

• 22 derecenin altında giymem kısa kollu.

• Uzun kollu ile terlemiyor musunuz?

• lahana gibi ince kat kat giyinmek daha iyi oluyor bu geçiş havalarında. Kara kış varken uzun kollu tshirt+kar montundan vazgeçemiyorum yine de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cold Lover

Uzun kollu ile terlemiyor musunuz?
    Yürürken terlerim ama normalde bunaltmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.