Şimdi Ara

18.Haftada 14 puan fark yiyen bir Beşiktaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Can sıkıcı bir tablo bence bir neden listesi çıkarabiliriz.

Ben disiplinsizlik,pozisyon bilgisi eksikliği ve otorite boşluğu diyorum.Takımın abisi yok.Yanlış transferler de neden sayılabilir ama ben bu kadronun daha iyi bir noktada olabileceğini düşünüyorum.Bu camia kazandığı çoğu şampiyonlukta rakiplerinden iyi kadroya sahip değildi.

• Ben blokladim sizde bloklayin simdi kurtulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tal.

Ben blokladim sizde bloklayin simdi kurtulun
    doğru söyleyen 9 köyden kovulur diye boş yere demiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

doğru söyleyen 9 köyden kovulur diye boş yere demiyorlar

Alıntıları Göster
    bireysel oyuncu yeteneği düşüşü başka bi neden yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan 3

bireysel oyuncu yeteneği düşüşü başka bi neden yok

Alıntıları Göster
    Eleştirmekle olmaz, çözümü söyleyin kardeşim. Atıp tutması kolay, biliç gitsin, başkan gitsin, abi gelsin bilmemne gelsin gitsin otursun kalksın mır mır vır vır bır bır.

Çözüm ne onu söyle? Ne yapacağız transfer falan deme geçeceksin onu. Devre arası olmadan kaybedilen puanlar, çözümü söyleyin bana bu eleştiren futbol profesörleri. Fernandes imzalamıyor dediler, Almeida için 3. imza lazım dediler. Hilbert dediniz ne olduğunu hepimiz biliyoruz.

Söyleyin kardeşim, siz başkan veya önder özen olsanız ne yapardınız da takım böyle bir döneme girmezi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayki

Eleştirmekle olmaz, çözümü söyleyin kardeşim. Atıp tutması kolay, biliç gitsin, başkan gitsin, abi gelsin bilmemne gelsin gitsin otursun kalksın mır mır vır vır bır bır.

Çözüm ne onu söyle? Ne yapacağız transfer falan deme geçeceksin onu. Devre arası olmadan kaybedilen puanlar, çözümü söyleyin bana bu eleştiren futbol profesörleri. Fernandes imzalamıyor dediler, Almeida için 3. imza lazım dediler. Hilbert dediniz ne olduğunu hepimiz biliyoruz.

Söyleyin kardeşim, siz başkan veya önder özen olsanız ne yapardınız da takım böyle bir döneme girmezi?

kardeşim mesele taktik, teknik değil anlamadın mı? Yönetimde Fikret Orman pasif diğer yöneticilerde beceriksiz. Önder Özen'e sen al bundan sonra transferi sen yapacaksın diyorlar ama adamın istediği oyuncuları transfer edemediler bir türlü..Ayrıca saha dışındada rezil durumdayız ben teknik yönü asla eleştirmedim şuana kadar eleştirilecek yer saha dışı.

• Su adami ne zaman uzaklastircaksiniz bolumden cok merak ediyorum
  • Niye dümdüz gideyim. Saçma sapan başlık açınca dümdüz gidiyorlar sana. Bana göre çözüm bu bu bu diye burada yaz. Ayrı başlık açmaya gerek yok.

Ben daha öncede dediğim gibi beklemedeyim. Şahsen yönetime destek veriyorum. Aynı zamanda her yerde çıkıp gelirimiz az, fakiriz stadyum gelirleri GS FB nin bilmemkaç fazla diye sürekli konuşup başkanın takımı küçülttüğüne inanıyorum. Gene birkaç gün içinde sürekli saçma sapan açıklama yapan o ismini bile ezberlemeyi reddetiğim Deniz & Ahmet ikilisini çok amatör buluyorum.

Mental olarak oyuncların yeterli psikolojik destek almadığını umuyorum. Kalan konularda (sakatlık, taktik, kondisyon vs vs) bekleme taraftarıyım çünkü uzun vadeli hiçbir getiri 2 günde elde edilmez. 1 gün piyango çıkar 2. gün iş kurarsınız belki şansınız tutar ama realitede tutmaz.

Sürekli yerden yere vuran ikinizsiniz duymak istiyorum nedir yapılması gerekenler. Sadece negatif şeyler üzerine kurulu mesajlarınız. Yok adalı yok şu yok bu demeyin. Başkan Fikret Orman, Teknik Direktör Biliç. BİTTİ. Eldekine göre çözüm üretin çok eminseniz iddialarınızdan. Sene sonu ligi 10. bitiririz yazarsınız o istifa bu istifa diye. Şu anda tez canlı 20'lik erkekler gibi yorum yapıyorsunuz arkadaş.

• Aliskanlik yapti. Sorun yok.
    Ronaldinho geleydi iyiydi.
  • quote:

Niye dümdüz gideyim. Saçma sapan başlık açınca dümdüz gidiyorlar sana. Bana göre çözüm bu bu bu diye burada yaz. Ayrı başlık açmaya gerek yok.

Ben daha öncede dediğim gibi beklemedeyim. Şahsen yönetime destek veriyorum. Aynı zamanda her yerde çıkıp gelirimiz az, fakiriz stadyum gelirleri GS FB nin bilmemkaç fazla diye sürekli konuşup başkanın takımı küçülttüğüne inanıyorum. Gene birkaç gün içinde sürekli saçma sapan açıklama yapan o ismini bile ezberlemeyi reddetiğim Deniz & Ahmet ikilisini çok amatör buluyorum.

Mental olarak oyuncların yeterli psikolojik destek almadığını umuyorum. Kalan konularda (sakatlık, taktik, kondisyon vs vs) bekleme taraftarıyım çünkü uzun vadeli hiçbir getiri 2 günde elde edilmez. 1 gün piyango çıkar 2. gün iş kurarsınız belki şansınız tutar ama realitede tutmaz.

Sürekli yerden yere vuran ikinizsiniz duymak istiyorum nedir yapılması gerekenler. Sadece negatif şeyler üzerine kurulu mesajlarınız. Yok adalı yok şu yok bu demeyin. Başkan Fikret Orman, Teknik Direktör Biliç. BİTTİ. Eldekine göre çözüm üretin çok eminseniz iddialarınızdan. Sene sonu ligi 10. bitiririz yazarsınız o istifa bu istifa diye. Şu anda tez canlı 20'lik erkekler gibi yorum yapıyorsunuz arkadaş.

Hiçbir zaman Adalıcılık yapmadım olanlara da karşıyım.Yönetimin yaptığı rezilliklere girmeyeceğim çünkü midem bulanıyor.Öncelikle T.D Bilic bitti diye bir şey yok hocam ben gelirken de istemedim bu adamı başarılı olsun istedim elbet ama bize uygun teknik adam değil Bilic.Çok basit bir soru soracağım sana
    Şuan başımıza Mustafa Denizli,Şenol Güneş,Fatih Terim,Ersun Yanal tarzında bir teknik adam olsa yerimiz aynı olur muydu?
    Olurdu dersen saygı duyarım ama bilgisizliğine olur bu saygım.Bilic bize uygun bir hoca değil,yeteri kadar gelişmiş bir hoca değil,bilemem belki 15 sene sonra en iyi T.D'lerden biri olur.Roberto carlos gibi düşün küçük takımlarda pişer büyük takım hocası olur.Şuanda Bilic'in küçük takımı biziz.

Kendini ispatlamış ve Türk Futbolunu bilen bir isim gelmeli.Denizli giderken yüzyılın hatasını yapıyoruz demiştim kendi kendime hala o günlere yanıyorum.Sağlık sorunları falan hikayeydi demirören yolladı.

Yönetimde de o 3'lü gitmeli.Fikret Orman bunlara nasıl göz yumuyor onu da anlamış değilim.

Bak yönetime girmedim pek girsem Adalıcı olacağım girmedim Bilic'i saha içini ele alıyorum.Şimdi de Denizlici demeyin

• Eren kursun nasilsin
  • Auuuuuu auuuuuuu auuuuu
  • Takımda abi mi yok ?

Tolga var.

Sivok var.

Belki Fernandes var.

Daha ne olsun ?

Bence Türk takımlarının genel eksiği ; Disiplinsizlik ve vurdumduymazlık.
  • Gekas ve Hleb'i koy Beşiktaş'a sezon başında şu an yüksek ihtimalle en az 6 puan fazlası olurdu.
  • Kardes sus artik lutfen ya
  • quote:

Niye dümdüz gideyim. Saçma sapan başlık açınca dümdüz gidiyorlar sana. Bana göre çözüm bu bu bu diye burada yaz. Ayrı başlık açmaya gerek yok.

ne zaman gördün Adalıcılık yaptığımı? benim kadar yd,adalı quaresma 3 lüsünden nefret eden yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Su adami ne zaman uzaklastircaksiniz bolumden cok merak ediyorum

görev sizi çağırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3. Yıldız Yolda

quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Su adami ne zaman uzaklastircaksiniz bolumden cok merak ediyorum

görev sizi çağırıyor
    ben size çözümü söyleyeyim, bu takıma en başından Biliç in gelmesi hataydı.Evet ilk geldiğinde de sevinmedim çünkü 0 dan yapılanma yapacak bir becerisi olup olmadığını bilmiyoruz ve tamamen kumar oynadık.Milli takımda sürekli en iyi oyuncular ve hazır oyuncuları alıp kadro kurup taktik geliştirdi.Belki o konuda çok iyidir(ki bence oyuncu değişiklikleri çok kötü) ama artık sabredecek zamanı kalmamış kumar oynayacak durumu olmayan beşiktaşa daha komple bir isim gelmeliydi.İbrahim altınsaydan bilgi alınabilirdi.
    2.si bir plan program olmadı kerim frei alındı mesela örneğin gökhan töre oyundan çıkıyor yerine holosko giriyor.Bunun açıklaması olamaz.
    Aynı şekilde ömer.
    Takımda 2 yıldır belirli bir kemik kadro oluşturulamadı.Hatta istikrarın olması greken en önemli yer geri dörtlüdür burada bile isimler her hafta değişiyor.
    GOLCÜ YOK.BEŞİKTAŞTA SON 10 YILDIR DÜZGÜN BİR GOLCÜ YOK.
    Fernandes sorunu sene başında çok basit şekilde çözülmeliydi;1)sat 2)yeni sözleşme yap uygun bir nokta bulup.Bulamassan sat

• quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

ben size çözümü söyleyeyim, bu takıma en başından Biliç in gelmesi hataydı.Evet ilk geldiğinde de sevinmedim çünkü 0 dan yapılanma yapacak bir becerisi olup olmadığını bilmiyoruz ve tamamen kumar oynadık.Milli takımda sürekli en iyi oyuncular ve hazır oyuncuları alıp kadro kurup taktik geliştirdi.Belki o konuda çok iyidir(ki bence oyuncu değişiklikleri çok kötü) ama artık sabredecek zamanı kalmamış kumar oynayacak durumu olmayan beşiktaşa daha komple bir isim gelmeliydi.İbrahim altınsaydan bilgi alınabilirdi.
    2.si bir plan program olmadı kerim frei alındı mesela örneğin gökhan töre oyundan çıkıyor yerine holosko giriyor.Bunun açıklaması olamaz.
    Aynı şekilde ömer.
    Takımda 2 yıldır belirli bir kemik kadro oluşturulamadı.Hatta istikrarın olması greken en önemli yer geri dörtlüdür burada bile isimler her hafta değişiyor.
    GOLCÜ YOK.BEŞİKTAŞTA SON 10 YILDIR DÜZGÜN BİR GOLCÜ YOK.
    Fernandes sorunu sene başında çok basit şekilde çözülmeliydi;1)sat 2)yeni sözleşme yap uygun bir nokta bulup.Bulamassan sat

Alıntıları Göster
    harbi uzaklastirin su herifi de rahatlayalim. her seyi elestiren kaynanalar gibi dir dir dir 3 gundur. bir sus ulan liseli!

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41040413

harbi uzaklastirin su herifi de rahatlayalim. her seyi elestiren kaynanalar gibi dir dir dir 3 gundur. bir sus ulan liseli!

Alıntıları Göster
    Yeter be yeter kabak tadı verdin sus artık.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.