Şimdi Ara

180.000 e Duster almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 sene sorunsuz kullandığım 2013 dizel trend C-Max aracımı sattım. Bundan sonra yine 7-8 sene sorunsuz bineceğim özellikle Benzin-lpg li c sınıfı sıfır ya da sıfıra yakın araç almak istiyorum. Küçük araç yetmiyor 5 kişilik aileyiz. 160-180 bin civarında fazla seçenek çıkmıyor. Egea ve Duster çıkıyor. Duster gibi arabaya 180.000 vermek mantıklı mı? Yoksa biraz daha yüksek km li daha kaliteli markalara mı yönelmek mantıklı

• Ben ticari araca binmem diye bi takıntınız yoksa 2019 2020 model 1.5 Hdi tam otomatik Rifter, Berlingo veya Combo bulunabilir. Hem uzun süre arabalık yapar, hem dizel hem tam otomatik hem güncel hemde bence Egeadan da Dusterdanda sağlam araçlardır. Dizel önerdim kesinlikle dizel olmaz demediğiniz için ama. He yok ben illa Duster yada Egea alacam hangisi olsun derseniz de 1.6 etorq tam otomatik urban Egea bence dusterdan iyidir arazi şartlarında kullanmayı düşünmüyosanız.

• hocam sordugun sorunun cevabını yine sen veririsin,180 bine temiz duster alınır bence,5-6 yasındaki yüksek kmli araç almak yerine daha iyidir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zibidi Gonzales -- 23 Mayıs 2021; 23:8:24 >
  • egea almanızı tavsiye ederim yüksek araç istiyorsanız bir şey diyemem bacanağım 4x4 dizel almış kendi bile ne için aldığını bilmiyor size tavsiyem 2 aracada binin sonra karar verin
  • Prestige ise olur bizde o civara aldık eksikleri multimedya ve otomatik kapanan ayna
  • C-max sonrası sağlamlık hissiyatı biraz düşük gelir, ben de kullandım c-max, tok bir araçtı.

Hem sıfır hem otomobil ruhsatlı hem de geniş pek seçenek yok, aynı kalite hissiyatını vermeyeceğini baştan kabul ederek alınır bence. Alternatifi de aynı markanın lodgy modeli, daha geniş iç hacim var ama duruşu panelvan gibi.

• Clio sport trouer aklınızda bulunsun.
  • Ben ticari araca binmem diye bi takıntınız yoksa 2019 2020 model 1.5 Hdi tam otomatik Rifter, Berlingo veya Combo bulunabilir. Hem uzun süre arabalık yapar, hem dizel hem tam otomatik hem güncel hemde bence Egeadan da Dusterdanda sağlam araçlardır. Dizel önerdim kesinlikle dizel olmaz demediğiniz için ama. He yok ben illa Duster yada Egea alacam hangisi olsun derseniz de 1.6 etorq tam otomatik urban Egea bence dusterdan iyidir arazi şartlarında kullanmayı düşünmüyosanız.

• Egea veya cross almak için yola çıktım. Kesinlikle benzinli olmalıydı. 1.4 motor çekmiyor , gitmiyor, yağ eksiltiyor gibi söylentiler. Fabrikanın bazı yerlerini eksik bırakıp insanların buralarını tamamlamaya çalışmaları. 1.4 95 bg motora 1.6 vergisi ödemek. 1.0 motorun pahalı ve ilerisinin şu anda bilinmesi. Cross un SUV mu HB mi arada bir kasa olması sebebiyle sıfır ayarında 2020 Dacia Duster Prestij1.6 eco-g 115 bg fabrikasyon LPG li modele yöneldim ve aldım geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengiz4335 -- 1 Haziran 2021; 9:37:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4335

Egea veya cross almak için yola çıktım. Kesinlikle benzinli olmalıydı. 1.4 motor çekmiyor , gitmiyor, yağ eksiltiyor gibi söylentiler. Fabrikanın bazı yerlerini eksik bırakıp insanların buralarını tamamlamaya çalışmaları. 1.4 95 bg motora 1.6 vergisi ödemek. 1.0 motorun pahalı ve ilerisinin şu anda bilinmesi. Cross un SUV mu HB mi arada bir kasa olması sebebiyle sıfır ayarında 2020 Dacia Duster Prestij1.6 eco-g 115 bg fabrikasyon LPG li modele yöneldim ve aldım geçtim.

Çok iyi bir seçim yapmışsınız, hayırlı uğurlu olsun Hocam. Ben de yaklaşık 1.5 Yıl önce 0 Km, 1.0 TCe Duster aldım inanılmaz memnunum, sizin de memnun kalacağınıza eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Çok iyi bir seçim yapmışsınız, hayırlı uğurlu olsun Hocam. Ben de yaklaşık 1.5 Yıl önce 0 Km, 1.0 TCe Duster aldım inanılmaz memnunum, sizin de memnun kalacağınıza eminim.

Alıntıları Göster

Sağolun. Teşekkürler. Her aracın eksileri artıları oluyor. Genel anlamda iyi araç. Ben sıkıntısız 7-8 sene binerim düşüncesiyle aldım. Dizel araçtan sonra biraz güç sıkıntısı oluyor. Ama araba daha yeni 10.000- 20.000 km ye gelince performansı biraz daha artar diye düşünüyorum. Sonuçta bunu bilerek 8 sene masrafsız bindiğim aracın üzerine ufak bir miktar ekleyerek aracımı sıfırlanmış oldum.

• cengiz4335 C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel araç. 2019 kasımda sıfır aldık ve halen kullanıyoruz, güzel araç. Yalıtımı da fena değil. Direksiyon çok yumuşak park etmesi çok kolay. Manevra kabiliyeti de baya baya iyi. Kazasız belasız kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Hayırlı olsun güzel araç. 2019 kasımda sıfır aldık ve halen kullanıyoruz, güzel araç. Yalıtımı da fena değil. Direksiyon çok yumuşak park etmesi çok kolay. Manevra kabiliyeti de baya baya iyi. Kazasız belasız kullanın

Sağolun çok teşekkürler

• Hayırlı olsun, kazasız belasız. Kaç günde teslim aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Barracud@

Hayırlı olsun, kazasız belasız. Kaç günde teslim aldınız ?

Sağolun çok teşekkürler. Araç 5 aylik 4000km

• cengiz4335 C kullanıcısına yanıt

Pardon ben sıfır aldınız sandım. 2020 sıfır halen görünüyor aracın listesinde.

• Varsa sıfır 2020 prestige bu paraya daha iyisi yok lpg sistemi güzel sanziman kötü bir multimedya ile harika olur araç güzel Yakıt çok iyi
  • Cmax tan sonra biraz garip gelmezmi üstad. Çok uzun yol yapıyor olsaydım ben bir daha dusunurdum duster işini. 2.araç olmayacak sonuçta.
  • Bugün ben de 180e 2019 1.3 Duster aldım. 😊 Demek ki veriliyormuş.
  • Kullanırken bir ilahi aç hocayla aynı tonlara inip çıkabileceğini göreceksin yarı otomatikse
  • Duster ile çamura vs girilmeyecek ise tek espirisi yerden yükseklik. Onun için Stronic dahil tüm tercihlere bakılabilir. Hatta üstte denildiği gibi C-Max'ten sonra küçük gelmemesi için bir hafif ticari bile olabilir..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.