Şimdi Ara

19 yada 17 inc LCD öneriniz varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17" yada 19" lcd önerilerinizi bekliyorum max fiyat 750 YTl olacak. Sonyleri inceledim internetten ama kullanan arkadasların yorumları çok daha önemli herkese teşekkürler..
    Dvi girişli almayı düşünüyorum ekran kartı asus 9600 XT/TD

• arkadaşım eger aratırsan forumda bir sürü konu çıkacaktır pek fazla uzakta da degil..
    neyse yine de ben bi tane söyliyim 19" de hyundai L90D+ fiyat/performans ta cok iyi diye duymuştum
  • Evet hyundai l90D+ için iyi konuşuluyor.
  • ya bende kararsız kaldım 19 monitormü yoksa 17 lcd mi karasız kaldım ...
  • forumunda arattırırsan bu konu ile ilgili bir dünya topic var

LCD alacaksan
    SONY HS75B modeli 17" olarak
    SONY HS95PS modeli 19" olarak

fiyatları 17" için 490 YTL 19" için 1000 YTL

ok.
  • 3,5 yıldır philips 19" brilliance 109p kullanıyorum. Daha bir kez tozunu bile almadım, hala ilk günkü gibi gıcır gıcır. O kadar monitör gördüm, beni bu monitör gibi memnun eden çıkmadı. Üstelik şu an fiyatı da çok uygun. Bence 17" lcd hadi neyse de 19" lcd ye 19" crt'nin 2 katı para verip 2 katı performans alamamak kazıklanmak demektir.
  • monitörde philipsi tek geçerim!
  • arama seçeniğini kullansan senin yararına.
  • dostum valla yaa..şu soruları bırakın artık...yüzlerce topik var bu konuda çok değil 5 yada 6 sayfa geride bile var yanii
  • imzam da
  • teknosada kampanya olsa gerek 19inç lcd ler 600ytl mi ne?
  • dün aldım 17'' lcd benq 8 ms tepki süreli dvi girişli multimedaya hoparlör var üzerinde gayet güzel tavsiye ederim..3 sene yerinde garanti bozulursa evden gelip alıyorlar 1 hafta içersnde getirmezlese aynısıyla birebir değişim bence
  • Ben lcd ekrenların yakında ucuzlayacağını duydun bence biraz daha bekle
    çünkü çok pahalı.
    şunu biliyormuydunuz şuan kullandığımız monitörler lcd ekrandan daha fazla maliyete sahip yani sırf kibar oluşundan kaynaklanıyor pahalı oluşu.
    bence biraz beklemekte yarar var
  • ben philips ya da samsung tavsiye ederim ama hyundai de fena değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.