Şimdi Ara

19lt DAMACANA SU 2.5 YTL OLURSA ALIRMISINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
8.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar damacana su işine giriyorum. Tadı ve içimi güzel bir su marksının bayiliğini aldım. Suyu evlere 2.5 liradan versem böyle bir kampanya yapsam sizce talep nasıl olur?

Sipariş patlaması mı olur yoksa.

Bu su dandiktir hiç girmeyelim gibi bi eleştirimi olur.

Benim için önemli lütfen. yardımlarınızı bekliyorum.

• dandik olarak düşünürüm tipik tüketşcş mantığı ama eşaniyo olarak bir tane verseniz ondan sonra devam edebilrim mesela...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memet

dandik olarak düşünürüm tipik tüketşcş mantığı ama eşaniyo olarak bir tane verseniz ondan sonra devam edebilrim mesela...
    Tanesini 2.5 TL yerine "1 alana 1 bedava" sloganıyla 2 tanesini 5 TL'ye satarsanız hem millet işkillenmez hem de daha çok satış yaparsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memet

dandik olarak düşünürüm tipik tüketşcş mantığı ama eşaniyo olarak bir tane verseniz ondan sonra devam edebilrim mesela...
    arıtılmış kuyu suyu mu? Kaynağı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSC Elektronik

arıtılmış kuyu suyu mu? Kaynağı nedir?

Alıntıları Göster
    Sağlık bakanlığı sertifikası ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Sağlık bakanlığı sertifikası ?

Alıntıları Göster
    Herşeydende öte marka ve güvenlik...İşin gerçek olayı prestij mi ucuzluk mu...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Alıntıları Göster
    tadı güzelse çatır çatır içerim kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Alıntıları Göster
    ismini duymadığım ucuz suya itibar etmem, daha da bi işkilenirim, içindeki minerallere vs dikkatlice bakar ucuz tavuğun çorbasını koklayıp da içerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

ismini duymadığım ucuz suya itibar etmem, daha da bi işkilenirim, içindeki minerallere vs dikkatlice bakar ucuz tavuğun çorbasını koklayıp da içerim.

Alıntıları Göster
    Birbirinden ilginç müşteri portföyleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Birbirinden ilginç müşteri portföyleri.

Alıntıları Göster
    anzer su mu yoksa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkosif

anzer su mu yoksa ?

Alıntıları Göster
    hangi ilde satıyorsunuz ona göre değişir. ben ankarada 4 liradan 6.5 liraya kadar su görüyorum. ama çevre illerde suya bu kadar para istendiğini sanmıyorum tahminim 2.5 lira normal bir fiyat olur küçük bir şehirde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bachree

hangi ilde satıyorsunuz ona göre değişir. ben ankarada 4 liradan 6.5 liraya kadar su görüyorum. ama çevre illerde suya bu kadar para istendiğini sanmıyorum tahminim 2.5 lira normal bir fiyat olur küçük bir şehirde.

Alıntıları Göster
    bencede 1 alana 2 ci bedava gibi bişey yapın millet ucuz su gördümü işin içinde bi iş wardır diye almıo

• quote:

Orijinalden alıntı: counterdoctor

bencede 1 alana 2 ci bedava gibi bişey yapın millet ucuz su gördümü işin içinde bi iş wardır diye almıo

Alıntıları Göster
    iyi olurda suyun markası ne ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bachree

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bahrikutlu

Erikli suyunu 7.70 den satıyorlar ankara'da üst limiti arttırsan iyi olur bence
    Ucuz su ise sertifika ve güvenlik için alınan belgeleri çok önemli ucuz su kötü sudur
    mantığını çürütmek için piyasaya girişte her evin denemesi için küçük şişelerde dükkana
    yakın yerlerde bedava dağıtılabilir telefon numarası veya buzdolabına yapışan şeylerden
    bastırıp kendinize kolayca müşteri elde edebilirsiniz kanımca tanıtım önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: shanke

iyi olurda suyun markası ne ???

Alıntıları Göster
    Su faturalı ve garantiliyse olur, alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intensifier

Tanesini 2.5 TL yerine "1 alana 1 bedava" sloganıyla 2 tanesini 5 TL'ye satarsanız hem millet işkillenmez hem de daha çok satış yaparsınız...

Alıntıları Göster

quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

Bravo gerçekten de doğru :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

quote:

Orjinalden alıntı: Intensifier

Bravo gerçekten de doğru :)

Alıntıları Göster
    bilinen bir markaysa bulunduğun mekanda gider bir afiş as dükkanın önüne 1 ay su 2.5 lira diye mesele kalmaz normalde su 3 liradır oralarda genelde pahalı marka damacanalardan içenlere zaten satamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: sero77

bilinen bir markaysa bulunduğun mekanda gider bir afiş as dükkanın önüne 1 ay su 2.5 lira diye mesele kalmaz normalde su 3 liradır oralarda genelde pahalı marka damacanalardan içenlere zaten satamazsın

Alıntıları Göster
    Ben lezzetine ve güvenirliğine önem veriyorum bu yüzden 7,70 tl erikli suya veriyoum. Arkadaşlarında dediği gibi bir marka çıkıp bana suyu tanıtım için bir sefer ücretsiz verirse dener beğenirsem değiştiririm onun dışında alıp denemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salida

Ben lezzetine ve güvenirliğine önem veriyorum bu yüzden 7,70 tl erikli suya veriyoum. Arkadaşlarında dediği gibi bir marka çıkıp bana suyu tanıtım için bir sefer ücretsiz verirse dener beğenirsem değiştiririm onun dışında alıp denemem.

Alıntıları Göster
    Marka fiyat söylersen iyi olur. Markayı söylemende sakınca yok, aksine söylemezsen sıcak fırsatlarda işin ne. O zaman konu dışında konunu aç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: salida

Alıntıları Göster
    Ben de benzer düşünüyorum, hergün bir ton kağıt bıralıyorlar posta kutusuna bilmem ne suyuymuş falan diye. Bir tanesi 2.5 ltlik küçük petlerde dağıtmıştı ama markamı değiştirmedim.

quote:

Orjinalden alıntı: salida

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.