Şimdi Ara

2.El Asya As125T Buldum yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar. antalyadayım 2.el satılık bir asya motor as125t dek geldi. motor temiz görünürde 10.000km de ve 750tl istiyor son periyodik bakımı yapılacak birde onuda üstleniyor. tabi şimdi motoru görmeden yorum yapmak zor olur ancak sormak istediğim çin malı bir scooterda 10000km cokmudur nedir anlamam beni getirsin götürsün o kadar genellikle 2 kişi kullanacağım birde soleyim maddi imkanım çin malına yetiyor diğer ürünleri bende almak isterim ama malesef şu anda imkansız

yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

• aslına bakarsan bize fazla alternatif bırakmamışsın.

10.000km -eğer bakımları iyi yapılıp, motor fazla zorlanmadıysa- çok büyük bi kilometre değil.
    Diyelim olmadı, motor kendini tüketti bu durumda da motoru rektifiye ettirirsin. O makinelerin rektifiyesi taş çatlasın 200-250 lira tutuyor.
    Zaten mesela komple karenajları bile 250 lira. Acaip ekonomik modeller bunlar.

Güvendiğin biriyse pekala alınabilir, bence bir sakıncası yok. iyi bir ustaya göster tabii almadan önce.
  • eyavllah hocam teşekkür ederim tabi gösterecegim servisine. tanıdık olsa da olmasa da önlemini almak lazım. teşekkürler...
  • iyi bakimyapmissa sorun yok
    sonucta 750ytl bu para baska motorda alamazsin cok secenek yok

alinca guzel bakimdan gecirirsin iyi temizletirsin
    kayis-buji- hafa filt- karburator kontrol et
    ustundeki lastikler cin lastigiyse dikkat et imkanin olunca degistir cunku o tehlikeli...

icin rahat olsun arastir ustaya goster al.
    plaka ruhsat masrafi yuksek bunu ndisinda kask mont eldiven de iyipara bunlarida gozonune almayi unutma
  • al gitsin bendede kanuni var valla scooter harika biş
  • arkadaş motor geldi yanıma adam 10000km demişti çıktı 36bin küsür, borcu yok demişti 300tl ye yakın borcu var motor temiz dedi allahtan temiz birde bakımsız falan olsa nasıl olacak orasını düşünemiyorum. abi dedim sen al motorunu git eyvallah saolasın dedim.

kısmet bu ya şimdi asya motor as150T 19a motor geldi bakalım şimdi serise verdim masrafı varmı yokmu ona gçre alacağım 5300km de 2006 model 850TL vergi borcu da yok temiz inşallah fazla masrafı yoktur da bunu alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pileyboy

500den fazla verme.. Kullan attır çin malı motor 10 bin kmde çin malı motor için ömrü dolmuş demektir..

quote:

Orjinalden alıntı: uGürkan.

arkadaş motor geldi yanıma adam 10000km demişti çıktı 36bin küsür,

• quote:

500den fazla verme.. Kullan attır çin malı motor 10 bin kmde çin malı motor için ömrü dolmuş demektir..

naptin abi ya

quote:

kısmet bu ya şimdi asya motor as150T 19a motor geldi bakalım şimdi serise verdim masrafı varmı yokmu ona gçre alacağım 5300km de 2006 model 850TL vergi borcu da yok temiz inşallah fazla masrafı yoktur da bunu alırım

aslinda 125t nispeten daha iyi ama 19ada fena degildir, buyuk bagaj, buyuk benz dep. cift disk fren gibi bazi avantajlari var ama 125t nin gorunum daha guzel tabi
    5300kmde guzel bulmussun umarim sorun cikmaz
    alinca resimleri koy

• quote:

quote:

arkadaş motor geldi yanıma adam 10000km demişti çıktı 36bin küsür, borcu yok demişti 300tl ye yakın borcu var motor temiz dedi allahtan temiz birde bakımsız falan olsa nasıl olacak orasını düşünemiyorum. abi dedim sen al motorunu git eyvallah saolasın dedim.

Geçmiş olsun hocam çin çon malı scootera 750 verme yazık günah..

saolasın hocam yok ole deme çin çon falan ama yukarıda bahsettigim 19A nın masrafı çıkmadı gibi birşey. yaptırdım aldım motoru. hayırlısı bakalım. dün akşam alabildim. şimdilik görünürde bir sıkıntı yok umarımda olmaz.
    ayağımızı kessin yerden yeter dolmuş muhabbetinden sıkıldım iyice. birde burda(antalya) bi hafif yaylı sistem diye birşey çıkarttılar başımıza (tramvay) yollar kazılı hareket edemiyorsun. dolmuşa binmek için insan şaşırıyor valla ençokta bu olay için aldım

bakalım imkan olursa ileride daha iyisini alırız....

• iyi yapmissin sen millete bakma motor iyidir

bu iyi bir motordegil ama seni uzmez bakimi iyi oldukca, bende istanbulda otobus bileti parasindan ucuza ve konforlu geziyorum
    50ytl vergisi var oda birseydegil

cinliler olmasa bunlarida goremiycektik en azindan daha bekliyecektik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klinik_Psikolog -- 21 Ocak 2009; 11:18:30 >
  • paran varsa muhabbetinin sonu yok aslinda ama
    bence paran varsa baslangicta kymco al daha sonra hala scooter istiyorsan gilera filan alirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.