Şimdi Ara

2 YA DA 3 BİN SIRALAMA FARKIYLA ÜNİYE GİRİLİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SORUM BU ARKADASLAR 2-3 BİNLİK OYNAMALARLA SIRALAMAMIZIN COK AZ ÖNÜNDEKİ ÜNİVERSİTELERE GİRME İHTİMALİMİZ NEDİR?

• girme ihtimalin yüksek. zaten tercih yaparken kendi sıralamandan başlama. bi 10 bin falan yukardan başla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tute6 -- 30 Haziran 2015; 22:56:37 >
  • tute6 T kullanıcısına yanıt
    10bin yukardan gelme ihtimali var mıdır?
  • Ben şöyle söyliyim. Geçen sene abimin arkadaşı girdi. TM'ciydi. 65 bin sıralaması varken 45binlik yere girdi. Sen hesapla gerisini.
  • 10 bin gelebilir tabi artiztin dediği gibi daha fazla da gelebilir. her yıl değişiyor. istersen ilk sıraya boğaziçi yaz gelmezse bi zararın olmaz sonuçta. ama tabi bazı okulların ilk 3 sırada tercih edersen katkısı oluyor yardım anlamında. onun dışında yukardan başla. ilk defa tercih yapıcaksın sanırım. rehberlikçiye danış istersen kendi başına yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tute6

10 bin gelebilir tabi artiztin dediği gibi daha fazla da gelebilir. her yıl değişiyor. istersen ilk sıraya boğaziçi yaz gelmezse bi zararın olmaz sonuçta. ama tabi bazı okulların ilk 3 sırada tercih edersen katkısı oluyor yardım anlamında. onun dışında yukardan başla. ilk defa tercih yapıcaksın sanırım. rehberlikçiye danış istersen kendi başına yapma.

Işık Üniversitesi'nden herhangi bir bölümü tercihin ilk üç sırasından birisine yazınca kafadan %25 burs veriyorlar. Bizim okula tanıtıma gelmişlerdi böyle demişlerdi. Sanırım öğrenci pek bulamıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.