Şimdi Ara

20 Yaş Üstü Tüm Spor Severlerin Hepsi Buraya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
2.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alt sınır 20 ama,umarım üst sınır yoktur:)
  • Herkese selamlar... 20 yaş ve üstü sporsever diyince koştum geldim
  • bu cumartesi barca real maçı ne olur sizce??
  • Biraz ciddi söylemde bulunalım sonra gırgırı da yaparız.

Dilim sivridir, kimsenin şahsına ve kulüp camialarına olumsuz hitabım yoktur damara basılmadıkça... Benim sıkıntım sırf tuttuğumuz takımların yöneticisi futbolcusu diye körü körüne onları savunmamızdır. Onun için zaman zaman dilimiz sivrilmiştir sabrı zorlamıştır kimse şahsına hitaben algılamasın kusurumuza bakmasın bizde dilimize daha dikkat ederiz.

O zaman çaylar benden çayllaaarrrrrr
  • Futbol bölümünde 20 yaşın üstünde üyenin en çok olduğu takım Galatasaray. Dedik site Galatasaray Türkiyedir diye, dinletemedik!

Fightt:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatz

Biraz ciddi söylemde bulunalım sonra gırgırı da yaparız.

Dilim sivridir, kimsenin şahsına ve kulüp camialarına olumsuz hitabım yoktur damara basılmadıkça... Benim sıkıntım sırf tuttuğumuz takımların yöneticisi futbolcusu diye körü körüne onları savunmamızdır. Onun için zaman zaman dilimiz sivrilmiştir sabrı zorlamıştır kimse şahsına hitaben algılamasın kusurumuza bakmasın bizde dilimize daha dikkat ederiz.

Tebrikler cok guzel soylemissiniz sanirim herkezin bi sabri ve damarina basilcagi yerler var bu yuzden burda dogru sekilde tartisalim koru korune laf yetistirmek icin degilde mantik ve saygi cercevesinde konusalim ne kimse kirilsin nede ilkokul cocuklari gibi kavga edelim :) ha bu arada laf agizdan cikti cayimi isterim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar herkese. güzel konu olmuş :) tüm sporseverleri sevgiler
  • Herkez hos geldi ve tabiki ust sinirimiz yok :)
    @sarpcore pazar gunki maci daha buyuk hevesle beklesemde cumartesi barca yener gibime geliyo madrid gol yerse sacmalaya bilir ve farkta acilabilir. Barca yenersede ligin son haftalari inanilmaz heyecanli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905batu

quote:

Orijinalden alıntı: polatz

Biraz ciddi söylemde bulunalım sonra gırgırı da yaparız.

Tebrikler cok guzel soylemissiniz sanirim herkezin bi sabri ve damarina basilcagi yerler var bu yuzden burda dogru sekilde tartisalim koru korune laf yetistirmek icin degilde mantik ve saygi cercevesinde konusalim ne kimse kirilsin nede ilkokul cocuklari gibi kavga edelim :) ha bu arada laf agizdan cikti cayimi isterim :D

Bu konu güzel gider de diğer konularda herhalde fırtına yine kopar

Tepsi fazla büyük değil, artık sefer sefer getiririz

20 Yaş Üstü Tüm Spor Severlerin Hepsi Buraya

• Aynen sinirlenen sinirini diger konularda cikarabilir :D bardagini alsin herkez tepsiyle bitmez yoksa :)

Bu arada herkeze gunaydin iyi gunler iyi isler soylemeyi unutmusum
  • Benim bünyem bu kadar seviyeyi kaldırmadı. Birileri laf soksun, .idik yarışı filan yapılsın, hakaretler havada uçsun.
    Olmuyor böyle.
  • çok sakin geçiyo dimi :D o zaman bu akşamki barcelona maçı ne olur ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

Benim bünyem bu kadar seviyeyi kaldırmadı. Birileri laf soksun, .idik yarışı filan yapılsın, hakaretler havada uçsun.
    Olmuyor böyle.

vay arızaların arızası geldi:) la bu orloncu ceza almamış? çabuk şikayet et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905batu

çok sakin geçiyo dimi :D o zaman bu akşamki barcelona maçı ne olur ne dersiniz ?

Sakat maç. üst olur diye düşünüyorum

De-Niro ben senin 20 yaşın üstünde olduğuna inanmıyorum. kafa kağıdının fotokopisini koy
  • Sus la şado. Al sana kafa kağıdı:)

• banada öyle geliyor barcelona bu sezon en çok zorlanacağı maça bile çıkıcak olabilir
  • Konu çok güzel olmuş herkese selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

Benim bünyem bu kadar seviyeyi kaldırmadı. Birileri laf soksun, .idik yarışı filan yapılsın, hakaretler havada uçsun.
    Olmuyor böyle.

vay arızaların arızası geldi:) la bu orloncu ceza almamış? çabuk şikayet et.

Orlonu fazla kaçırıyor. Ona teşhisi koydum ben Dozajı yavaş yavaş azaltarak ona orlonu bıraktıracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: cryzpolo26

Bu ne yav kadınlar günü gibi burası. Birisi tartışma çıkarsın keyfimiz yerine gelsin.

• Güzel konu, seviye bozulmaz inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.