Şimdi Ara

2001-2002 Honda civiciçin ne dersiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 ya da 2001 honda civic model almayı düşünüyorum ancak 1.4 mü 1.6 mı alsam bilemiyorum 1.4 kasayı rahatlıkla kaldırırmı ve yakıt sarfiyatı her iki motorda da asıldır. bir bilgim yok yardım ederseniz sevinirim 15.bin ytl civarı bütçe ayırdım. İnternetteki ilanlarda lpgli diyor bu araçlara acaba eski tür lpg mi dir yoksa sıralı mıdır. ? 2000-2001 modellerin teknik verileri sizde varsa paylaşalım. injeksiyonlumudur bu araçlar?
    başka marka veya model tavsiye edenlerde olabiir her fikre açığım.
    sağlam, tasarruflu bagajı küçük olmayan kaliteli bi orta sııf aile arabası istiyorum tabiiki 2. el. şimdiden teşekkürler.
    bende şu an 2005 chevrolet kalos 1.2 hb. var satıcam.

• 1.4 kasayı çok rahat kaldırır kafanı yorma 10,2 sn 0-100 km ne kadar önemli senin için bilmiyorum ama injeksiyonludur araba geniştir rahattır sorun çıkarmaz az yakar bastınmı kaçar ama 1.6 alırsan o daha perf. tabikide 120 hp. benım aracta lpg var hiç sorunum yok 140 bin yakıyorum karma sorunum yok vites oranları uzundur 1de 60 - 2de 100 - 3te 150 - 4te 205 görür 5 i bilmiyorum benden bu kadar
  • Daha dün birisi ile tanışmıştım Honda Civic olduğunu söylemişti. Motor 1.4 müş çok sersi hızlı kalkışları olduğunu anlatıyor. 1.4 düşünebilirsin.
  • +1905

aynen katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Tacarsoy

1.4 kasayı çok rahat kaldırır kafanı yorma 10,2 sn 0-100 km ne kadar önemli senin için bilmiyorum ama injeksiyonludur araba geniştir rahattır sorun çıkarmaz az yakar bastınmı kaçar ama 1.6 alırsan o daha perf. tabikide 120 hp. benım aracta lpg var hiç sorunum yok 140 bin yakıyorum karma sorunum yok vites oranları uzundur 1de 60 - 2de 100 - 3te 150 - 4te 205 görür 5 i bilmiyorum benden bu kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tacarsoy

1.4 kasayı çok rahat kaldırır kafanı yorma 10,2 sn 0-100 km ne kadar önemli senin için bilmiyorum ama injeksiyonludur araba geniştir rahattır sorun çıkarmaz az yakar bastınmı kaçar ama 1.6 alırsan o daha perf. tabikide 120 hp. benım aracta lpg var hiç sorunum yok 140 bin yakıyorum karma sorunum yok vites oranları uzundur 1de 60 - 2de 100 - 3te 150 - 4te 205 görür 5 i bilmiyorum benden bu kadar

teşekkürler arkadaşım .senin lpg sıralımı? ve benzin kullanırsan sarfiyat nedir.
  • bu 2000 2001 ve 2002 hondaların teknik özelliklerini bulabileğimiz bi yer varmı bildiğin?
  • honda topiğinde bulabilirsiniz
  • Yeni kasasına göre daha hoş.
  • az yakan-iyi kaçan -sorunsuz bir araç.
    yol tutusunun kotu olmasi ve izolasyon eksigi dısında bir de koltuklarının cok konforlu olmama eksileri olsa da 2. elde parasını hakeden bir arabasdir bence.
    bu arada şahsen en cok begendığım civic kasasidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.