Şimdi Ara

2001 model 85.000 km de FIAT MAREA 1.6 ELX otomatik vites 13.500 ytl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 aydır 15.000 ytl bütçe ile uygun ve içime sinen bir araç bulamadım. Bugün başka bir 2. el araca bakmak için bir otomobil bayisine gittim ve orada tavsiye üzerine MAREA'ya da baktım. Özellikleri şöyle aracın:

2001 model 85.000 km de Fiat Marea 1.6 ELX otomatik vites.
    İtalyan OMVL Marka Sıralı Lpg Mevcut (ruhsata İşli). Araç Ankara'da kullanılmış daha önce.
    Elektrikli Cam
    Dijital Klima
    Sis Lambası
    Hidrolik Direksiyon
    Merkezi Kilit
    Elektrikli Ayna
    Katalisator
    Hava Yastiği (Sürücü) Hava Yastiği (Yolcu)
    Rezistans Yan Aynalar
    Metalik Boya
    Direksiyon Ayarı var

Fiyatı: 13.500 ytl ne dersiniz arkadaşlar? Aracın donanımı ve LPG'li olması hoşuma gitti. Bu fiyata değer mi? Alırsam 3-4 sene binmeyi düşünüyorum en az. Dikkat etmem gereken şeyler var mı? tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

• yüksek biraz 11 12 gibi piyasası bunların tutulmayan arabalardr bunlar ilerde satmakta biraz zorlanabilirsiniz bide normal 1.6 lara göre fazla yakarlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluemountain

yüksek biraz 11 12 gibi piyasası bunların tutulmayan arabalardr bunlar ilerde satmakta biraz zorlanabilirsiniz bide normal 1.6 lara göre fazla yakarlar

dostum benimde satılık 98 model marea aracım var sen galericisin sanırım birde benim araca değer biçermisin? 2001 modeli 11-12 se benim ki sanırım 7-8 eder benimki yukarda belirtilen aracın manuel viteslisi.Birde 11-12 ye bu araçtan bulursan 85.000 km de bana hemen PM ben anında alırım. .Bu arada benim ara. tüpte şehir içi 200ytl şehir dışı 150 ytl yakıyor kullanımını bağlı ben 120 nin altına pek inmem.Marea hakında koskoca topik var arkadaşım oradan bilgi edine bilirsin.
  • unutuyordum 15.000 ytl ye 2005 i vardı satılmadıysa eskişehir ufuk ta googleye ufuk diye aratırsan ulaşırsın.
  • bi kere marealarda dıgıtal klima yok otomatik klima olur ayrıca fiyat fazla biz 2 sene önce 2001 düz benzinli 60bindeki arabamıızı 11e sattık
  • Arkadaşlar hepinize teşekkürler cevapladığınız için. Dediğiniz gibi aracın sanırım fiyatı biraz yüksek. Bu araca en fazla temiz olduğunu düşünerek 12.750 ytl teklif edeceğim. Eğer fiyatta anlaşırsak ayrıca aracı FIAT'ın servisine gösterip alacağım.
  • ben 99 palıo weekend i 12 e sattım 3 sene önce..hesap edin artık
  • komşumda da aynısı var 2001 model elx adam a dedim satılık mı diye 11 ver bırakıyım diyo ayrıca topiki de ziyaret ettim biliyorum. iyi daha yüksek fiyata satabiliyosanız ne mutlu size
  • Merhabalar...
    Öncelikle araç arayışınızda kolaylıklar dilerim...Ben aracımı satıyorum...
    Clio II 2001 model hb rxt 1.4 16v 98 bg otomatik.Kırmızı. Araçta orjinal olarak elektirikli açılır kapanır sunroof,klima abs 2 airbag alaşım jantlar,sis farları, gövde rengi elektirikli kumandalı aynalar,yükseklik ayarlı direksiyon,yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu,direksiyondan kumanda edilebilen teyp,uzaktan kumandalı anahtar+yedeği,merkezi kilit, atermik renkli ön cam,mercekli farlar mevcut.Bunlara ek olarak alarm, mtec uzun kısa park superwhite Xenon görünümlü far ampulleri+orjinal uzun farlar(yedek),istenirse jvc marka uzaktan kumandalı 4x50 watt cd mp3 wma çalar +yedek kumanda var.Lastikler mcihelin energy yaklaşık 30.000 km de +4 adet 20 bin km de kış lastiği mecut.Araçta lpg dönüşümü mevcut.BRC marka İtalyan, garantisi devam eden hiç sorunsuz,ruhsata tabi ki işlenmiş,çok iyi bir işçilik ile montajı yapılmış bir kit.Lpg deposu stepne yerine monte edilmiş.Araç şehir içinde 9-10 litre şehirlerarası yolda yaklaşık 7-8 litre LPG tüketmekte.Şu an lpg litre fiyatı 1.80 ytl desek gayet ekonomik ve performanslı.

Aracın 116.000 km de.Lpg kiti 70.000 km de takıldı.Tüm bakımları yetkili serviste yapıldı.75.000 km de triger ve diğer kayışlar,100.000 km de fren diskleri değiştirildi.Bu bakımda ayrıca şanzıman yağı da değiştirildi.Tüm bakımların fatura ve bilgileri,aracın kullanım kılavuzu dahil dosyası mevcut.%90 shell benzin ve de shell, aygaz euro lpg ile kullandım.Kötü yakıt girmedi depolara.

Aracın yaklaşık 70.000 km si işim gereği uzun yolda kullanıldı.Ankara-İstanbul otobanı.
    Ben aracın 2. sahibiyim.Arabanın benim dönemimde hiç bir kazası yok.Ancak benden önceki sahibi bayan sanıyorum park sırasında ya da şehir trafiğinde ciddi olmayan bir kaza yapmış.Aracın sağ ön kapısında boya var.Benim kullanımımda titizliğimden dolayı auto king firmasından ufak tefek ezik ve çizikler için bir iki yerde boya var.Aracın boyadan önceki ve sonraki fotoğrafları mevcut.Arka kelebek camı 2 kez teyp hırsızlarından dolayı kırılıp Anadolu Sigorta yetkili cam servisince değiştirldi.

Şu anda arabada hiçbir ağır bakım yapılmadan yağını suyunu ve yakıtını koyarak uzun süre kullanılabilecek bakımlar yapılmış durumda.Son bakımı 115.000 km de idi.Silecekler bile yeni ve orjinal.Mart ayında sonax boya koruma temizlik parlatma uygulaması yapıldı.Araçta hiç sigara içilmedi.Kısaca çok çok temiz.
    Aracın şu an için tek sorunu sunroofun bozuk yollarda gıcırtı ve tıkırtı yapması.Sanırım gevşeyen birşeyler var tavanda.Az bir masrafla halledilebilir.
    Vergi borcu yok.Dekontlar mevcut.Egzoz muayenesi ve fenni muayene tamam.

Uzun oldu ama aracımı tamamen tanıtabildim sanırım.
    Fiyat tüm yukarıdakiler için (jvc teyp de dahil) 15.000 YTL

Saygılar...

• merhaba fiat maera 2001 elx otomotik komple şanzıman ne kadar veya tork könvektör bilen varsa
  • Fiyatı görünce perttir motorun 5000 masrafı vardır dedim, konu nerdeyse milenyum öncesine ait çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.